Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjerujem da ce na RGu uvijek biti u najuzem krugu favorita, pa i sa 31 da ce pucati na osvajanje Pariza.
    Nekoliko je lagano osvojio, a daleko je bio od svog najveceg nivoa
    sigpic

    Comment


    • Ma nek on prvo zaigra ponovo, a onda cemo mu dodjeljivati GS titule

      Comment


      • 4 magicna prezimena pokrecu ovu temu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Vjerujem da ce na RGu uvijek biti u najuzem krugu favorita, pa i sa 31 da ce pucati na osvajanje Pariza.
          Nekoliko je lagano osvojio, a daleko je bio od svog najveceg nivoa
          Slazem se da ce u Parizu uvek biti favorit, ali pitanje je u da li ce uopste tada igrati
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vjerujem da ce na RGu uvijek biti u najuzem krugu favorita, pa i sa 31 da ce pucati na osvajanje Pariza...
            po tvojoj procjeni, kakve su sanse da nadal uzme masters kup a federer dk salataru... jesu li zakasnili?
            novak je jos na vrijeme da dohvati garos..

            Comment


            • Federer je ove sezone imao odlicnu sansu, ako ih Stan ne izvuce protiv Ceha mislim da je otisao i poslednji voz za DC. Nadal i WTF ce isto teze ici, nikad on nije mogao da ima formu na kraju sezone. A i dvorana je u pitanju, njegova najveca slabost.
              sigpic

              Comment


              • Nadal ce sigurno osvojiti jos najmanje jedan RG, a vrlo verovatno jos 2 ili 3. Van toga, mislim da ima jedino sanse na Wimbledonu, pod uslovom da ne naleti na vrlo raspolozenog udaraca, tipa Tsonga. Na tvrdim podlogama ce tesko nesto da ostvari do kraja karijere. Najvise sanse na AO i prva dva Mastersa.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Videla sam da su ispustili Agasija, tj. Sangupov post...
                  ali ovaj grafik je zanimljiv, realno Nadal je imao sve sanse da stigne i prestigne Feda da se Djokovic nije ukljucio
                  Apsolutna istina,da Novak nije "poludeo" 2011,Nadal bi imao vec 14 slemova i velike sanse da prestigne Federera.Tako da Rodzer nek zahvali Novaku

                  Comment


                  • Posto Stan jos nema temu, iako ga neki ovde dizu u zvezde, nasla sam njegov raspored

                    Stan is scheduled to play 4 tournies in a row now: Sao Paulo, Buenos Aires, Acapulco and Indian Wells.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Doci ce barem jedna titula u ta 4 turnira

                      Comment


                      • Taj Buenos Aires bi mogao osvojiti da David nije tamo. Mada bi bilo dobro da se sretne sa Nadalom, tu bi odma vidjeli dje je Rafa trenutno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zanima me kakav ce biti Nadal. I sa 80% snage on je manje vise za svakoga prejak na sljaki. Samim tim titula nije dokaz da je u top formi.

                          Comment


                          • Ali ga mogu testirati Ferrer, Almagro i Stan. A svi su oni tu u Brazilu i Meksiku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Drugari SK produzio prava za tenis. Vise informacija cim saznam o cemu se tacno radi
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Drugari SK produzio prava za tenis. Vise informacija cim saznam o cemu se tacno radi
                                Yeeeeeeeeeeeeeeeessssssssss

                                Comment

                                Working...
                                X