Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by emila View Post
    sta nije tacno od toga sto sam napisala
    Znas li koliko je puta Djokovic predavao meceve zbog navedenih problema ili si ga poceo pratiti pre 2-3 meseca

    Comment


    • Originally posted by emila View Post
      Znas li koliko je puta Djokovic predavao meceve zbog navedenih problema ili si ga poceo pratiti pre 2-3 meseca
      Ja znam ali ti ocigledno ne znas
      Novak ima samo jednu predaju vise od Nadal-a u karijeri,toliko o tome.Bilo bi lijepo kad bi ako vec ne volite(a tu mislim na sve koji omalovazavaju bilo kojeg igraca) mogli bar da postujete ove momke,posto se mnogo zrtvuju i nije im lako...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ja znam ali ti ocigledno ne znas
        Novak ima samo jednu predaju vise od Nadal-a u karijeri,toliko o tome.Bilo bi lijepo kad bi ako vec ne volite(a tu mislim na sve koji omalovazavaju bilo kojeg igraca) mogli bar da postujete ove momke,posto se mnogo zrtvuju i nije im lako...
        A ko ima vise odigranih meceva u karijeri

        Comment


        • Originally posted by emila View Post
          A ko ima vise odigranih meceva u karijeri
          Nebulozne postove pises,koji nemaju veze s vezom.I da ima 5 predaja u karijeri vise od Nadala,njemu ne mozes osporiti ovo sto radi,a ti to konstantno pokusavas..Imas velike komplekse ;)

          Samo jedan mec se trenutno igra muskih kvalifikacija
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • A ko je stariji?I ovako mozemo u nedogled.Samo sto je postujem Rafu kao jednog velikana svjetskog tenisa i ne pada mi napamet da omalovazavam njegove rezultate.Iako ne navijam za njega,stavise vise mnogo volim Delpo-a i Roger-a od njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by emila View Post
              Znas li koliko je puta Djokovic predavao meceve zbog navedenih problema ili si ga poceo pratiti pre 2-3 meseca
              Uopste necu da se raspravljam..... Pa i Nadal se vadi kada igra lose te temperatura, te kolena, te stopalo.....Novak je imao zdravstvenih problema tj bio je slabiji fizicki a sto se tice talenta uvek je bio talentovaniji od Rafe.....to je i Pistol Pete rekao, od kada radi sa Gritshom Novak je kondiciono jednak Rafi ako ne i bolje pripremljen, Cetojevic mu je izlecio alergije tako da uzivaj jer narednih godina sledi Novakova ERA..... ;) ne zivi u proslosti.....jedino je sadasnjost bitna a ta sadasnjost kaze ovo:
              Novak


              Rafa
              Pa svi ostali..... ;)
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Nebulozne postove pises,koji nemaju veze s vezom.I da ima 5 predaja u karijeri vise od Nadala,njemu ne mozes osporiti ovo sto radi,a ti to konstantno pokusavas..Imas velike komplekse ;)

                Samo jedan mec se trenutno igra muskih kvalifikacija
                pa naravno,svi koji ne navijaju za djokovica su glupi i iskopleksirani,strasno

                Comment


                • Originally posted by Linoleum View Post
                  Slazem se s ovim, samo mislim da je Endi bio i uvek ce biti tezak protivnik za Novaka jer Marej kada je pod pritiskom ne salje balone, naprotiv, njegove loptice su vrlo duboke i ravne.

                  S druge strane, Rafa ce vratiti lopticu u teren i kad smecujes iz sve snage u njega i to je dovoljno da osvoji poen protiv 95% igraca. Problem za njega nastaje kada ima protivnika koji se jednako dobro krece kao on, zato mu Davidenko, Marej i Djokovic najmanje odgovaraju.
                  Federer moze da nadigra Rafu ali ne moze da trci s njim i konstantno ga pritiska, bar ne vise...

                  Tako da, moje predvidjanje je da ce Endi vec sledece godine ostvariti svoj pun potencijal.
                  To bi stvarno bio epic twist, da Endi i Novak, momci od kojih su svi ocekivali velike rezultate a zapravo niko nije bio siguran u tako nesto, konacno zavladaju tenisom

                  I po mom misljenju, najlepse razmene ove godine su se videle upravo izmedju Mareja i Novaka.
                  Dobro misliš

                  Comment


                  • Originally posted by emila View Post
                    pa naravno,svi koji ne navijaju za djokovica su glupi i iskopleksirani,strasno
                    Ne svi,daleko od toga,ali tako se da zakljuciti na osnovu tvojih postova..Da pokazujes bar malo postovanja prema Djokovicu ne bi te tako shvatili ;)
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Ja sam veliki fan Rafe Nadala , on , Nole i Dustin Brown i Janko Tipsarevic su mi omiljeni teniseri ali ne mozes reci da ce ovo da padne da je Nole los i tako to. Naravno svemu dodje kraj ali trenutno on je najbolji , ubedljivo najbolji i svi su iza njega ... Sam Nadal je rekao ;) ... A ti se mozes lepo poklopiti jer lpricas nebuloze. Nole uzima RG
                      Last edited by Vladan; 18-05-11, 14:08. Reason: bez vrijedjanja,sve se moze objasniti na fin i kulturan nacin
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                        Ja sam veliki fan Rafe Nadala , on , Nole i Dustin Brown i Janko Tipsarevic su mi omiljeni teniseri ali ne mozes reci da ce ovo da padne da je Nole los i tako to. Naravno svemu dodje kraj ali trenutno on je najbolji , ubedljivo najbolji i svi su iza njega ... Sam Nadal je rekao ;) ... A ti se mozes lepo poklopiti jer lpricas nebuloze. Nole uzima RG
                        Saznacemo ko je bio u pravu

                        Comment


                        • [QUOTE=Vladan;495487]Lupanje gluposti,kako glupe postove pises i sl ce biti kaznjavano,obratite paznju na rjecnik![/QU

                          Napises da volis Nadala a per njih ti odmah skoci za vrat,strasno

                          Comment


                          • Originally posted by emila View Post
                            Napises da volis Nadala a per njih ti odmah skoci za vrat,strasno
                            Mislim da to u ovom slucaju nije problem,vec konstantno omalovazavanje Novaka i njegovih rezultata.U svakom slucaju ovo ide u opste teniske diskusije,jer nema veze sa RG-om
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Ne svi,daleko od toga,ali tako se da zakljuciti na osnovu tvojih postova..Da pokazujes bar malo postovanja prema Djokovicu ne bi te tako shvatili ;)
                              nista nisam izmislila,napisala sam kako je bilo do pre par meseci,pa mnogi teniseri iz top deset su se zezali na djokovicev racun,na racun njegovih predaja meceva

                              Comment


                              • Originally posted by emila View Post
                                A ko ima vise odigranih meceva u karijeri
                                Nadal, pa sta?

                                Stariji je godinu dana, poceo je da igra profi tour sa 15 godina (dakle 2 godine pre Noleta). Svaka mu cast na tome, on igra na snagu i zato je to i uspeo da izvede. U pitanju je veliki talenat, to niko, ama bas niko ne osporava, i usudicu se da kazem jos veci radnik (verovatno najveci na touru, neko moje misljenje). Niti mu iko zeli ovde probleme sa kolenima, niti probleme sa zuljevima (a svima znamo da su mu to velike boljke bile, pa je promenio rekao bih stil i agresivnost kretanja, kako bi izbegao da mu se to desava i u buducnosti), ali viantiNovakovci stvarno preterujete sa tim izjavama: OV JE SAMO DOBRA FORMA, VIDECEMO KAKO CE IGRATI KAD SE OPET POVREDI i slicno. Vi kao da prizeljkujete da se on povredi, kako bi nadal poceo da ga pobedjuje . Uopste niste korektni. Ne mislim na sve Nadalove navijace, ovde ima nekih koji vise gledaju drugima kroz prste nego Nadalu, a tako i treba, uvek ocekivati maximum od svog miljenika. Ali Nadalov maximum je trenutno manji od samo jednog maximuma, a svi znamo cijeg.

                                I dosta vise sa tim antiNovak porukama, gledajte malo svog miljenika, a ne tudjeg.

                                A tebi, emila, toplo preporucujem da 3 puta procitas svoj post pre nego sto ga posaljes, jer se sve vise i vise zakopavas.
                                Last edited by Vanja #66; 18-05-11, 14:21.

                                Comment

                                Working...
                                X