Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je mogla Madona, sto ne bi mogao i Federer u Budvu? Mada ja glasam za HN kad ste vec pustili masti na volju.
    Salu na stranu, ne vidim ni interes ni logiku da se turnir prebaci u Crnu Goru, osim ako su u pitanju politicki razlozi, tj. pranje para ili neki licni interesi. Drugog razloga ne vidim, iako znam da i u CG ima zaljubljenika u tenis i ljudi koji bi isli da gledaju meceve, ali ima ih i u Srbiji, ali premalo je to da bi turnir opstao... Oni koji ne idu na meceve da bi bili vidjeni ili gledali samo domace igrace obicno nemaju para da plate bezobrazno skupe karte da bi gledali meceve, dok oni koji imaju pare uglavnom nikad nisu culi za igrace koje bi mogli da gledaju...

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Hajde da ne mistifikujemo stvari, Serbia open je dobar deo sredstava dobio od Olivera Dulica kako bi ovaj oprao pare. Dulic na tankom ledu->nema turnira. Jbg, banana drzava, ne moze se pobeci.
      To sve nije istina, mislim da oni, to sto nama govore... Nije istina.

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Kad je mogla Madona, sto ne bi mogao i Federer u Budvu? Mada ja glasam za HN kad ste vec pustili masti na volju.
        Salu na stranu, ne vidim ni interes ni logiku da se turnir prebaci u Crnu Goru, osim ako su u pitanju politicki razlozi, tj. pranje para ili neki licni interesi. Drugog razloga ne vidim, iako znam da i u CG ima zaljubljenika u tenis i ljudi koji bi isli da gledaju meceve, ali ima ih i u Srbiji, ali premalo je to da bi turnir opstao... Oni koji ne idu na meceve da bi bili vidjeni ili gledali samo domace igrace obicno nemaju para da plate bezobrazno skupe karte da bi gledali meceve, dok oni koji imaju pare uglavnom nikad nisu culi za igrace koje bi mogli da gledaju...
        Ne lupaj Majo
        Kakav bre HN, imaju 2-3 terena, nemaju oni uslova za turnir.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Kad u sred 'nolikog Beograda nisu mogli da sakupe saku ljudi na tribinama, kako ce u nekom cg gradu? I kad Djokovici nisu mogli da nadju dobre sponzore i privuku zanimljive igrace, sumnjam da ce to u CG nekom poci za rukom i da neko ima interes od toga (osim licnih i politickih... ;) )...
          A za HN sam se, naravno, salila, ali sam morala da ga spomenem jer je to najljepsi i najbolji grad u CG.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Hajde da ne mistifikujemo stvari, Serbia open je dobar deo sredstava dobio od Olivera Dulica kako bi ovaj oprao pare. Dulic na tankom ledu->nema turnira. Jbg, banana drzava, ne moze se pobeci.
            Samo se ti zajebavaj. Jednog dana kad ti ime spomenu u optuznici za otkrivanje drzavno poverljivih informacija neces se tako ponasati
            Moram i ja poceti da radim u rtv-u cisto radi obavestenosti
            Last edited by Indigo; 05-01-13, 20:23.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Hajde da rasclanimo neke stvari, posto citajuci neke postove imam utisak dane zivimo na istom prostoru. Da, zbog uspeha Djokovica vece je interesovanje za tenis, ali ne, ti ljudi nisu spremni da daju pare da gledaju tenis. Hoce da gledaju Davis cup reprezentaciju na nekom neandertalskom patriotskom nivou, ali ih tenis per se kao sport ne zanima. Ne znaju pravila, dosadno im je, navijaju za Djokovica jer je jelte nas, ali zele da to rade u udobnosti svog doma kada u nekim mrtvim fazama meca mogu da prebace na neki film/seriju/vesti/skupstinu. Poseta u NS na mecu Davis Cupa sa Indijom je bila tragicna, atmosfera jos gora, sem na dubl mecu, a cena karata je bila sasvim pristojna.

              Opet, oni koji imaju para ne shvataju svu moc sportskih sponzorstava. Vi u ovoj drzavi imate problem da nedjete pare za mnogo jace i poznatije kolektive a ne za teniski turnir. Koliko god Djokovic stric citao one sponzore 2 sata prosle godine, to su sve sitna ili tehnicka sponzorstva. Stamparije, diler Mercedesa... Telekom je bio kao neki ozbiljniji sponzor, ali to je drzavna firma i prica je tu malo drugacija.

              Suma sumarum, ovde nema mesta za tenis. Prosto je tako. Nema se para, dati hiljadu dinara za gledanje nekoliko sati prebacivanja loptice je glupost za vecinu ljudi ovde. Za mene nije, ja sam platio i karte i prevoz i bio na svim Serbia openima do sada bar jedan dan, ali za vecinu jeste.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Kad u sred 'nolikog Beograda nisu mogli da sakupe saku ljudi na tribinama, kako ce u nekom cg gradu? I kad Djokovici nisu mogli da nadju dobre sponzore i privuku zanimljive igrace, sumnjam da ce to u CG nekom poci za rukom i da neko ima interes od toga (osim licnih i politickih... ;) )...
                A za HN sam se, naravno, salila, ali sam morala da ga spomenem jer je to najljepsi i najbolji grad u CG.
                Uh, strasan problem za Mila Djukanovica. Sve je ovo njegova ideja, i on ce uloziti koliko god je potrebno. O razlozima necemo
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  ... ali ih tenis per se kao sport ne zanima.
                  Biraj, per se ili kao sport... Jer tenis je sport kao takav - per se. ;)

                  Moderacija ce mi oprostiti na tehnickim zamerkama, znam da ih doticni ceni...

                  Comment


                  • Tenis kao takav kao sport
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Uberoximoron - nova stilska figura.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa nije bila sjajna poseta ni kad su igrali van Beograda.
                        U Nisu je bilo ispunjeno skroz i to tokom sva 3 dana i Tipsa je rekao da mu nikad za prvi mec nije hala bila ispunjena kao tada

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          U Nisu je bilo ispunjeno skroz i to tokom sva 3 dana i Tipsa je rekao da mu nikad za prvi mec nije hala bila ispunjena kao tada
                          Koliki je kapacitet te hale?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Koliki je kapacitet te hale?
                            Nesto manje od 5000.

                            Comment


                            • Ali to su ljudi koji bi dosli na tenis, rukomet, kosarku, fudbal, bocanje ili rvanje u blatu, samo da igra Srbija. Oni nisu realna teniska publika.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Nije isto DC i ATP 250...

                                Comment

                                Working...
                                X