Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pih, ja rekoh "lepo" odraditi, sta je tu pa lepo?

    Haha, evo imam i istomisljenika:
    Not Rafa Nadal ‏@PseudoRafa
    I went out with Feliciano and realized he's much more fit and good looking than me. So I had to let him go to London, no? #tryyourbestFeli
    Edit: jos jedan argument: Olympic Gods
    Last edited by altlosta; 19-07-12, 16:15.

    Comment


    • Evo i Judy je za Delija
      sigpic

      Comment


      • Neko rekao Feliciano?
        Nemacku zastavu da nosi ovaj Reister

        edit: ovo je istina da se Nadal povukao, ja mislila sala, ne mogu da verujem bas mi je zao
        Last edited by Shardonnay; 19-07-12, 16:24.
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Kakav je glumac Rafael Nadal,nema labavo kod njega...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Istina je, ni ja prvo nisam poverovala, ali svi na tviteru samo o tome pricaju, a i Ferer je tvitovao kako je ogromna steta sto Nadal ne igra...
            definitivno ovo nisam ocekivala, bas steta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Sezonu treba zavrsiti odmah nakon USO-a, eventualno jos WTF da se odigra 2 do 3 nedelje nakon toga i tu da se stavi tacka. Moze i posle jos da se pika, ali ti turniri ne treba da budu obavezni cime bi se otvorio prostor da slabije rangirani igraci dodju do svojih pet minuta slave i da predanim i vrednim radom, u trenucima kada najbolji odmaraju, ucare koji bod, vredan trofej i poprave bankovni saldo nekim masnim cekom. Takav scenario bio bi idealan za sve. Inace, tenisere treba obavezati na nekih 12 turnira godisnje, pravilno rasporedjenih. To bi bila neka optimalna cifra, sve preko toga je cist visak i zamor za vec iznureni organizam. Danas je tenis fizicki jako zahtevan sport i ako hocemo da vidimo kvalitet ne treba ih raubovati preko svake mere. Na primer, WTF je cista sprdnja i ako se ne uglavi u neki drugi termin bolje da se ne igra, jer tenis koji se tamo prikazuje nije ni na celendzer nivou. Kraca sezona uz smanjenje broja obaveznih turnira dodatno ce podici kvalitet i to je recept koji treba primeniti. Medjutim, veliko je pitanje koliko je tako nesto realno.
              Treba uraditi sve da se WTF igra na pocetku godine, da je AO samo zeru kasnije to bi se moglo izvuci
              sigpic

              Comment


              • Nadal:
                I do not find myself in a condition to compete. It is one of the saddest moments of my career.
                Manacor, July 19, 2012
                Last edited by altlosta; 19-07-12, 18:13.

                Comment


                • Koliko bi bilo dobro da Tipsa bude u 1/4 zreba sa Fererom...pa da idemo na 2 medalje...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • I posle kad Federer bude osvojio svi ima da pricaju: "Pa nije Nadal igrao." Kao i uvek.

                    Comment


                    • Stigla je i povtvrda, pomeranje W za jednu nedelju od 2015. godine

                      ALL ENGLAND CLUB CONFIRMS WIMBLEDON DATE CHANGE
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nek ubrzaju podloge pa im mecevi nece tako dugo trajati.
                        A sto se tice smanjivanja loptica -
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Kakav je glumac Rafael Nadal,nema labavo kod njega...
                          Place mi se bogami,kada vidim koliko ga pljuju kada kaze da ima problema.Rafa majstore oporavi se sto prije.Mozda i zadnja olimpijada na kojoj bi imao sansi
                          Last edited by DinoFC; 19-07-12, 20:11.

                          Comment


                          • Originally posted by Nikola MVP View Post
                            I posle kad Federer bude osvojio svi ima da pricaju: "Pa nije Nadal igrao." Kao i uvek.
                            Nadal ne igra jer Toni nezna kako da stavi u isti žrijeb Feda i Noleta.

                            Comment


                            • Pau Gasol will replace Rafael Nadal as Spain's flag bearer. Feliciano Lopez will take his singles spot, Marc Lopez will go for doubles.
                              Pih, trebao je Feli i ovo prvo da preuzme

                              Comment

                              Working...
                              X