Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Ovim Argentincima se bas ne da

    Nije da ga nesto sad gotivim ja , ali naravno da mi je zao , ipak je on veliki majstor ove igre .
    I meni je zao, jos ako uzmemo u obzir da ga povrede muce vec dugo dugo vremena.. Tezak bedak..

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Jeremić na čelu Unije tenisera Srbije

      zato je on u poslednje vreme stalno oko Djokovica, i na SO i sad je bio u Madridu kod njega u boksu
      Pa,dobro voli chovek tenis...
      Ne vidim kako ce ovo uticati na tenis kod nas,a o fanovima da ne pricham koliko nam je bitno...
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Joj, živote !!

        Comment


        • I uvek kazem da cu precutati kad se pominje ta nesretna titula GOAT-a ali se veceras zajebah

          On je sigurno misli zbog grand slam titula ali ne važno u vrijeme Rod Lajvera se više igralo i da je on bio bolji kako ti tvrdiš on bi već ima tih 16 grand slam titula.A da je Rod Lajver bio vrhunski teniser jeste ,međutim ne možemo ništa tvrditi ko je bio bolji jer tada se drugačije igrlo a danas je nešto sasvim drugo.Sarv and volley aktuelan bio tada a sad je smo razmjena sa linije presudna tako reći.
          Ne mozemo tvrditi ali tvrde na svakom koraku!! Kao prvo, ne znam sta se to u Rodovo vreme vise igralo ali je covek 5 punih sezona proveo u profesionalcima (otisao posle amaterskog Slema 1962.) i nije mogao igrati Mejdzore.. naravno, to ga nije sprecilo da sa velikanima Rozvelom, Hodom i kraljem koji mi je u potpisu vodi neverovatne borbe na Pro Turu i naosvaja se ekvivalenata amaterskim Slemovima. U Open eru je usao kao tridesetogodisnjak i opet uzeo pravi Grand Slam i cetrdesetak ATP titula (u eri koja je zaista bila manje fizicki zahtevna ali to ne umanjuje njegov uspeh). Njegove udarce na svojoj kozi osecali su klinci, Borg i Mekinro

          Treba malo vise proucavanja ove igre da bi se ovako nesto olako tvrdilo, a Pancev mi je ljudski objasnio
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Tenis/197356/Iv...-protiv-Nadala


            Opet se javio gospodin Ivanisevic sa novom prognozom,ako se secate posle Majamija je rekao da svi teniseri ukljucujuci Novaka mogu da stave rekete u ormare,jer protiv Nadala nemaju sanse na sljaci...

            Madrid je prosao,idemo dalje;) Nemogu da se otmetm utisku da je malo ljubomoran na Djokovica,covek je bolji i kompletniji igrac nego sto je on ikada bio...

            Naravno da je Nadal favorit na RG u to nema sumnje,ali meni se cini da je Novak poceo svima da smeta sa ovom serijom pobeda i ovoliko trofeja u ovoj godini

            Comment


            • auu kakav je hejt bacio ovaj Ivanisevic
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Rade kompleksi..Mada me ne bi cudilo da je ovo malo preuvelicano od strane nasih novinara..
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Umro sam od smeha kad sam video Đokovićev tim u Majamiju. Ima ih k'o Rusa. Kad su ulazili u autobus, nije im bilo kraja. Jedva svi stanu u njega


                  A ja mislila da samo meni to bode oci. Mislim da niko nema toliku ekipu u boksu... Mozda i imaju, ali ovi su u posljednje vrijeme svi uniformisani i bas bodu oci.

                  Comment


                  • Wild cards announced

                    objavili su WC za RG
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da li je iko od vas ikad vidio ovaj klip

                      Comment


                      • Jesam ja, danas sam ga postavila, ali ovo je staro vise od godinu dana...
                        Samo sto novinari Blica to ne znaju.

                        Comment


                        • I ja sam to procitao i tekst ide u fazonu ovo Gonzo uradio i odgovorio Nadalu na onaj njegov potez

                          Comment


                          • Vidjela sam i bilo mi bas smijesno... Tacnije ne znam da li je to smijesno ili zalosno...

                            Comment


                            • fino su ispljuvali noleta http://www.marca.com/2011/05/09/teni...ml#comentarios

                              Comment


                              • Mike Arch dobrodosao
                                Ali ne vjerujem da je ovo Ivaniosevic izjavio,pa sta njega briga koliki mu je tim.Pravi predstavnik bijelog sporta,kako da ne!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X