Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da Rodik razmislja o penziji:

    American great Roddick admits 2012 may have to be his last Wimbledon
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Za mene ovo nije iznenadjenje, nema Rodik vise ni zelje ni motiva....otice jos jedan super momak, sjajna osoba pre svega. Za njega je bila prava steta sto je Fedov vrsnjak, da nije bilo tako sigurno bi imao nekoliko slemova.. Ali i ovako ce ostati upamcen u teniskom svetu...
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Steta ako ode takav igrac. Svestran, raznovrstan, bilo ga je uzivanje gledati, nema toga sta nije mogao na terenu. Nikad nije bio gad prema sudijama, uvijek nasmijan, nikad nervozan. Zasluzio je mnogo vise od jednog Majora, zasluzila je njegova igra. Ode velikan.
        Ne idi Andy, ostani jos malo, kako ce tenis bez tvoje magije?
        Last edited by Vladan; 10-06-12, 01:20.
        sigpic

        Comment


        • Najpre da kažem da sam verovatno jedini, koji danas priželjkuje celodnevnu kišu u Parizu, pošto kopam temelj i širim kuću !!

          Da sam pre polufinala morao da prognoziram, Noletu bih dao mnogo manje šansi, nego posle pobede nad Fedexom ..
          Nema igrača koji više može da naudi Rafi, tu je možda i psihološki faktor zbog skora u poslednja tri GS-a, tako da svašta može da bude .... Samo se nadam da neće biti dužinski kao u Melburnu ...

          Comment


          • Henman - Santoro trenutno na SK-u sa Champions Tour-a
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment



            • Putting in the Big Screen......
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Da, da uveliko se vrše pripreme, približilo se, baš.
                Moj omiljeni turnir
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Tkođe je i moj omiljeni turnir, prelijepo izgleda i uživam svaki put gledajući igrače na ovoj predivnoj podlozi.;)
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment



                  • The Championships 2012 are coming... our friends at ESPN have prepared this promo... http://www.youtube.com/watch?v=7tdKs...ature=youtu.be
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Kad vec imamo postavljanje semafora daj da stavimo i igrace koji su dobili WC za VImbldon :

                      1. Jamie Baker (GBR)
                      2. David Goffin (BEL)
                      3. Oliver Golding (GBR)
                      4. Josh Goodall (GBR)
                      5. Tommy Haas (GER)
                      6. Lleyton Hewitt (AUS)
                      7. James Ward (GBR)
                      8. Nije jos odredjen

                      Nisam ni mogao da ocekujem da jos neki mladi igrac Britanije dobije ovo veliko priznanje pored Olivera. Hjuit mi bode oci jer smo i danas videli da nije spreman ali bivsi sampion i legenda Kvinsa se ne odbija. Has je potpuno opravdan, koliko god godina imao

                      WC za kvalifikacije urucen je za sada ovim momcima, s tim sto ima jos 4 mesta :

                      1. Luke Bambridge (GBR)
                      2. Liam Broady (GBR)
                      3. Kyle Edmund (GBR)
                      4. George Morgan (GBR)
                      5. Luke Saville (AUS)

                      Ovde mi je vec sve po meri, 4 velike domace mlade nade i najbolji junior sveta, koji ce pokusati da odbrani titulu od prosle godine na juniorskom turniru
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Meni se svidja sto je Goffin dobio WC, stvarno me je kupio na RG-u.
                        A meni se cini da su ok podelili WC
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma sve je o.k, samo ce mi biti krivo ako Lejton ponovi danasnje izdanje i odmah ispadne. Bila bi velika nepravda da nisu dali Oliveru jer je on trenutno najbolje sto imaju
                          Last edited by ClayWarrior; 14-06-12, 22:22.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo je tema opste teniske diskusije a komentarisanje banova je strogo zabranjeno!
                            sigpic

                            Comment


                            • Janik Noa: Španci se dopinguju

                              http://www.politika.rs/rubrike/sport...inguju.lt.html

                              Ne prodje puno,a neko opet potegne istu pricu.

                              Comment


                              • Obicno Francuzi

                                Sve je dobro dok se ne bace na crnu magiju.. tog istog Nou mogu da pitaju kako je u februaru 1989. u svom rodnom Kamerunu lecio tendinitis kolena
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X