Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majko mila, odavno je poznato da nam je skolstvo upalo u "WC solju " a sad se ovaj nadje da pusti vodu
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      ja ne znam gde ovo da stavim

      Novak Đoković "ulazi" u školsku lektiru?

      a tek pesmica


      I sad neko ko ne potrazi drugi izvor ili procita samo naslov zaista moze pomisliti da knjiga postaje deo skolske lektire i ne bi me iznenadilo da se neko vec upecao Senzacionalizam dostojan vrhunskih majstora burek novinarstva.

      http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/325...loze-na-Noleta
      Kad Blic moram da linkujem

      Pesmica je cist idiotizam btw ;)


      Reakcija porodice Djokovic
      http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/325...koviceve-poeme
      Last edited by Navras 16950; 29-05-12, 18:28.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • http://www.rolandgarros.com/en_FR/ne...462790773.html

        One and only - Rafael Nadal

        Dream it, and then make it happen!

        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

        Comment


        • Nek povedu i Dolgopolova

          Comment


          • Gde? u izlazak? Dolgo najveci smeker na tour-u
            One and only - Rafael Nadal

            Dream it, and then make it happen!

            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

            Comment


            • Meni je najgore od svega sto nemali broj retarda misli da licno Novak stoji iza ove bruke..

              Comment






              • Evo neke slike sa Wimbeldona ove godine.....
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Hewitt se ne šali, dok se ovi ganjaju po šljaci, on već stiče prednost u borbi za pehar

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89
                    Kako ti se ne svidja stil Radwanske? Igra isto kao Rafa,mozda malo lepsi tenis
                    Svasta cu ovde procitati. Definitivno. Mogla bih esej da ti napisem o razlikama izmedju njenog i Rafinog stila, ali mi ne pada na pamet.
                    One and only - Rafael Nadal

                    Dream it, and then make it happen!

                    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                    Comment


                    • Originally posted by Rafanatic View Post
                      Svasta cu ovde procitati. Definitivno. Mogla bih esej da ti napisem o razlikama izmedju njenog i Rafinog stila, ali mi ne pada na pamet.
                      Mislio sam na savrsenu defanzivu...al mozda si u pravu,mozda ne primecujem da je Agnjeska kvalitetniji igrac
                      Last edited by Vule_89; 31-05-12, 21:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Mislio sam na savrsenu defanzivu...

                        Ti definitivno kod Rafe vidis samo defanzivu. Ne mogu ti ja otvarati oci, za to bi morao potpuno objektivno da odgledas jedan njegov mec. Ja ne zelim da ti objasnjavam nesto sto bi ti trebao sam da vidis, ali ne zelis ili ne mozes.

                        U svakom slucaju, staviti njega i Radwansku u isti kos je suludo.

                        Sad vidim da si editovao post, kao sto vidim i da provociras, pa bih ja sa tobom zavrsila diskusiju na ovu temu ;)
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Ne znam sta podrazumevas pod ofanzivom? Kada ga probije pasingom? Njegovi riterni su toliko bezopasni,ne kazem da mora da poentira iz riterna,ali njegova igra se svodi samo da drzi lopticu u igri i da saceka gresku,eventualno da raspali lopticu kada je 100% siguran..Danas sam komentarisao kada je igrao protiv Istomina zato sto je prvi brejk napravio tako sto je 4. greske Istomin napravio,Rafa se nije video u prva dva seta al eto..i to je dovoljno da se pobede igraci kao sto je Istomin..

                          Comment


                          • Vule, nismo gledali isti mec, veruj mi. Da ne znam o kome pricas, ne bih verovala da je taj neko koga opisujes desetostruki GS sampion.

                            Presmesan ritern? Ti njegovu igru uzasno banalizujes i verovatno poredis sa Rogerovom, nesvesno, a to nije dobro i nije ni realno. Kako mozes da kazes da se nije video u prva dva seta? Kako mozes da kazes- "ali dobro, to je dovoljno za Istomina"... Cekaj, a za koga njegova igra nije bila dovoljna svih ovih godina? Sta mislis, koliko dobro mora da se igra da bi se osvojilo 10 GS titula? Da bi se pobedjivao Roger u GS finalima (na sve tri podloge)?

                            Svidela se tebi njegova igra ili ne, on je kompletan igrac, dobar na betonu, odlican na travi, najbolji na sljaci. Nijedan element njegove igre nije "smesan". Cim to kazes (za bilo koga od prve trojke), kod mene gubis kredibilitet sto se tenisa tice.


                            Stvorio si sebi mit o Rafi, u koji slepo verujes, ja ne mogu da te razuverim, ali na ovakve postove ne bih ni trebala da odgovaram. I potrudicu se ubuduce da preskocim ovakve komentare.

                            edit: I ajde sada, ko god napise da je Rafa u dobroj formi, ti mu lepo napisi- a jesi li gledao mec? Nije ti prvi put danas da pokusavas da uveris ljude da ono sto su videli svojim ocima jednostavno nije tacno
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Pa sta ti nije jasno? I najlosiji Rafa moze pobediti Istomina..Meni se ne svidja njegova igra,ali daleko od toga da on mora da je menja kad mu vec ta ista igra donosi rezultate..Nisam sa Rogerom uporedio vec sa Djokovicem i Marejom koji su po meni bolji riterneri od Feda i Rafe..Poenta je u tome sto igraci koji igraju sa Rafom psihicki pucaju,danas Istomin nije znao gde vise da posalje lopticu,koliko je dobro vracao Rafa..
                              Po meni jedino Novak moze da se nosi sa takvom igrom,eventualno Roger kada mu je dan..Jeste,ritern mu je presmesan..Kada ga uporedis sa Novakovim cak i sa Rogerovim dolazis do tog zakljucka..
                              Ja ne znam da li ti mene zezas ili stvarno mislis da je Rafa igrao dobro u prva dva seta?

                              Comment


                              • Originally posted by Rafanatic View Post
                                Vule, nismo gledali isti mec, veruj mi. Da ne znam o kome pricas, ne bih verovala da je taj neko koga opisujes desetostruki GS sampion.

                                Presmesan ritern? Ti njegovu igru uzasno banalizujes i verovatno poredis sa Rogerovom, nesvesno, a to nije dobro i nije ni realno. Kako mozes da kazes da se nije video u prva dva seta? Kako mozes da kazes- "ali dobro, to je dovoljno za Istomina"... Cekaj, a za koga njegova igra nije bila dovoljna svih ovih godina? Sta mislis, koliko dobro mora da se igra da bi se osvojilo 10 GS titula? Da bi se pobedjivao Roger u GS finalima (na sve tri podloge)?

                                Svidela se tebi njegova igra ili ne, on je kompletan igrac, dobar na betonu, odlican na travi, najbolji na sljaci. Nijedan element njegove igre nije "smesan". Cim to kazes (za bilo koga od prve trojke), kod mene gubis kredibilitet sto se tenisa tice.


                                Stvorio si sebi mit o Rafi, u koji slepo verujes, ja ne mogu da te razuverim, ali na ovakve postove ne bih ni trebala da odgovaram. I potrudicu se ubuduce da preskocim ovakve komentare.

                                edit: I ajde sada, ko god napise da je Rafa u dobroj formi, ti mu lepo napisi- a jesi li gledao mec? Nije ti prvi put danas da pokusavas da uveris ljude da ono sto su videli svojim ocima jednostavno nije tacno
                                Samo mi kazi koja je razlika izmedju te 3 podloge u danasnje vreme ? Ni na jednoj brzoj podlozi sto se tice GS-a ga nije dobio ;)

                                Comment

                                Working...
                                X