Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Aco pa kako je to moguce? ne mozes da sakupis najvise poena, a da ne budes u top 8
    Prvih 8 sa liste ide, a to znaci da su oni najvise poena sakupili, uzrocno-posledicna veza...
    Pa jeste...u pravu si.Zbunio sam se nesto,nema veze...zaboravi
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Nole se vec kvalifikovao

      Comment


      • Jel istina da je posle meca sa Djokovicem u Miami-ju Nadal zavrsio u bolnici i primao infuziju...verovatno ste o tome vec govorili na forumu..ali ja sam ovo tek nocas cuo...

        Comment


        • Originally posted by koburtkain View Post
          Jel istina da je posle meca sa Djokovicem u Miami-ju Nadal zavrsio u bolnici i primao infuziju...verovatno ste o tome vec govorili na forumu..ali ja sam ovo tek nocas cuo...

          Comment


          • ja ovo prvi put cujem
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by koburtkain View Post
              Jel istina da je posle meca sa Djokovicem u Miami-ju Nadal zavrsio u bolnici i primao infuziju...verovatno ste o tome vec govorili na forumu..ali ja sam ovo tek nocas cuo...
              Kazu da je istina..... a sad ko ce ga znati..... ;)
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • MOgu misliti kako se covek sada glupo oseca http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis...er/article/27/
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Kao i obichno
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Nikad nista nije pogodio...samo nesto teoretise...a u stvari mnogo toga licnog je umesano i ne moze da bude objektivan ...monkey !

                    Comment


                    • Ako igrate kladionicu, samo pogledajte Vilanderove tipove i odigrajte obrnuto

                      Comment


                      • Originally posted by koburtkain View Post
                        Jel istina da je posle meca sa Djokovicem u Miami-ju Nadal zavrsio u bolnici i primao infuziju...verovatno ste o tome vec govorili na forumu..ali ja sam ovo tek nocas cuo...
                        Kakav je bio nakon tog meca ne bi me zacudilo da je to istina

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Kakav je bio nakon tog meca ne bi me zacudilo da je to istina
                          Ja mislim da je tacno, cuo sam pre neki dan da je posle tog meca bukvalno bio u svlavionici i primao infuziju.

                          Comment


                          • Ja sam to cuo negde na tvu, zvucalo mi je glupavo pa nisam obracao paznju
                            ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


                            "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

                            Comment


                            • I ja sam cula na tv-u, cini mi se u studiu na SK.
                              Nisam bas pazljivo slusala, ali mi se cini da su to spomenuli vise kao da je Rafa bio mrtav umoran nakon meca pa da su mu dali infuziju (cini mi se da je Visko (ili Pralica ili neko od njih) to spomenuo vise da naglasi kako Nadal vise nema snage kao ranije, a samim tim su naglasili i Novakovu formu), a ne kao da je sad bilo nesto ozbiljno pa je bio u bolnici.

                              Comment


                              • Ako je istina ovo za Nadala,to je da covek ne poveruje,Nole je postao terminator

                                Nadam se da Novak moze da nastavi za dobrim rezultatima i na preostala dva turnira sljake,a potom i na travi.Svaki bod ce biti bitan za prvo mesto i osecam neizvesnu trku,nece se Nadal,a ni Federer predati.Ocekuje nas jos mnogo turnira i iskreno ocekujem da Djokovic osvoji dvocifreni borj turnira ove godine.Sasvim realno posto je vec osvojio 6

                                Comment

                                Working...
                                X