Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Новак је јако млад ушао у елиту и када је освоио први пехар мислим Есторил, сви смо са усхићењем коментарисали како је научио енглески, како лепо говори, констатовали смо да је ментално старији од свог узраста, дивили се лепом и фер плеј понашањем.... очекивали смо да тако настави. Шта се догађе?

    Моја теза је да он врхунски резултат постиже када је набијен адреналином, чим њега нема иде му слабо. Када је човек напет и нешто у тренутку није успело, пуца и наравно одпсује... то смо ми ... то ће сигурно одстранити једног дана, али тада више неће играти тенис...
    sigpic

    Comment


    • Nadalova,igra,se,bas,razlikuje,od,Novakove,totalno ,suprotne,igre

      Po,navijacima,Novak,nije,ni,blizu,Feda,i,Rafe,to,i ,vrapci,na,grani,znaju

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        Новак је јако млад ушао у елиту и када је освоио први пехар мислим Есторил, сви смо са усхићењем коментарисали како је научио енглески, како лепо говори, констатовали смо да је ментално старији од свог узраста, дивили се лепом и фер плеј понашањем.... очекивали смо да тако настави. Шта се догађе?

        Моја теза је да он врхунски резултат постиже када је набијен адреналином, чим њега нема иде му слабо. Када је човек напет и нешто у тренутку није успело, пуца и наравно одпсује... то смо ми ... то ће сигурно одстранити једног дана, али тада више неће играти тенис...
        Jao brate, kako te ne mrzi vise.
        Po vama Novak treba da osvoji sve turnire u godini ukljucujuci i celndzere, ajde Nole bez odmora Zivotinjooo!!!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Nadalova,igra,se,bas,razlikuje,od,Novakove,totalno ,suprotne,igre

          Po,navijacima,Novak,nije,ni,blizu,Feda,i,Rafe,to,i ,vrapci,na,grani,znaju
          Prije 6 godina su bile totalno suprotne igre. Ocu li sad da trazim vinere u njihovih zadnjih 10-ak meceva? Stvarno mi nije tesko.

          Novak je godinu ovo sto jeste, Nadal sest, dajmo mu malo vremena. Iako nikad toliko fanova nece imati, ali mislim i toliko hejtera.
          sigpic

          Comment


          • Pricamo,kako,je,sada.Ok,Djokovic,jeste,agresivniji ,u,medjusobnim,duelima,ali,opet,je,cudno,da,naglas avate,da,vam,se,nesvidja,Nadalova,igra,kada,vas,lj ubimac,preferira,manje,vise,slican,stil.

            To,je,sve.

            Comment


            • Pa kad Novak bude kampovao 3-4 metra na riternu i kad bude igrao ogromne spinove sa 100 cm preko mreze onda mozemo reci da su iste. Ne svidja mi se sto se sve vise oslanja na defanzivu ali mi to nije isti stil kao Nadalov.
              sigpic

              Comment


              • Davno,su,prosla,vremena,kada,je,Nadal,stajao,u,tok u,poena,3-4,metra,i,cekao,greske.O,tome,nevrijedi,raspravlja ti.

                On,stoji,na,riternu,toliko,daleko,jer,je,jedini,u, svijetu,tenisa,koji,je,u,stanju,da,iz,te,pozicije, nametne,tempo,i,kontrolise,poen,i,na,kraju,ga,osvo ji,vinerom.Tako,da,je,to,svojevrsno,umijece,sto,on ,radi

                Comment


                • Nema tu losheg momka medju top4 za sigurno,no neki ce bit vishe neki manje voljeni,koliko je loshih stvari uradio McEnroe pa ga je chitavi svijet obozavao gledat,nekom neshto stoji,nekom manje,i tako to ...Rafa i Fed su sigurno najveci emotivci dok su Novak i Andy malo manje djeluju kao takvi...neka njih da mi uzivamo dok igraju ;)
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • @FC Nadal

                    Ogroman biceps mu pomaze u tome...

                    Comment


                    • Vladane, meni je drago ako si ti u Novaku prepoznao te kvalitete, ali me isto tako boli briga sto u Nadalu nisi. Mislim, jako su mi simpaticne te zamerkice, narocito taj MTO, koji Djokovic nikada ranije nije trazio, a Nadal uvek kad mu ne ide. Nemoj molim te da se pozivas na to ko iz koje zemlje dolazi. Svajcarska i nije neka velesila, ako cemo gledati broj stanovnika, pa nije Rogeru smetalo da prikupi navijace. Nemoj mi ni Latinsku Ameriku, molim te, ne mirisu oni Spance i Spaniju, ne znam kako ne znas za to A bas mi zao sto je Rafa najomrazeniji na tom forumu, nemas pojma koliko Daj pozovi onda te sa foruma da dodju ponekad na neki mec i navijaju za NOvaka, a ne da publika uvek bude protiv njega Smesno mi je sto uopste potezes price da Rafa nije popularan i sto omalovazavas cinjenicu da je voljen od miliona ljudi. Nisu svi ti ljudi sigurno teniski eksperti, niti su svi svesni cinjenice ko je igrao i jos uvek igra najlepsi tenis, ali milioni ljudi su prepoznali u Rafi nesto lepo i privlacno,a to je ono o cemu ja pricam. Ne o tenisu, ne o najlepsoj tehnici vec i o onome sto cini da prosto zavolis nekoga koga vidis samo na TV-u. Neko ima srece, pa ima i jedno i drugo. Novakovi navijaci su to prepoznali u njemu, Nadalovi u Nadalu. Ali, ovih drugih je, priznaces, mnogo vise.
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Davno,su,prosla,vremena,kada,je,Nadal,stajao,u,tok u,poena,3-4,metra,i,cekao,greske.O,tome,nevrijedi,raspravlja ti.

                        On,stoji,na,riternu,toliko,daleko,jer,je,jedini,u, svijetu,tenisa,koji,je,u,stanju,da,iz,te,pozicije, nametne,tempo,i,kontrolise,poen,i,na,kraju,ga,osvo ji,vinerom.Tako,da,je,to,svojevrsno,umijece,sto,on,radi
                        Vinerom? Zaista? Ja ih nesto i ne vidjam sa njegove strane.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Jao brate, kako te ne mrzi vise.
                          Po vama Novak treba da osvoji sve turnire u godini ukljucujuci i celndzere, ajde Nole bez odmora Zivotinjooo!!!
                          не, таман посла да се тако мисли... опет кажем, то је спорт, форма се мења, али будимо реални у приказивању онога што сада приказује, стално слушамо нека оправдања,, типа спрема се за август и олимпијаду, па то причају од марта месеца.. па видимо и ми разлику у његовој игри или менталном хаосу због одређених животних ситуација... нека издрж кризу спортски... сећамо се криза других шампиона... жалимо за формом и Виктора, па нико не наводи нон стоп неке разлоге за то..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Vinerom? Zaista? Ja ih nesto i ne vidjam sa njegove strane.
                            Uzecu,za,primjer,zadnji,turnir,Barcelona.Ako,si,gl edao,meceve,protiv,Tipse,i,Verdasca,a,nisi,vidio,t o,boldovano....pogledaj,ponovo

                            Comment


                            • Originally posted by shpageti View Post
                              Nema tu losheg momka medju top4 za sigurno,no neki ce bit vishe neki manje voljeni,koliko je loshih stvari uradio McEnroe pa ga je chitavi svijet obozavao gledat,nekom neshto stoji,nekom manje,i tako to ...Rafa i Fed su sigurno najveci emotivci dok su Novak i Andy malo manje djeluju kao takvi...neka njih da mi uzivamo dok igraju ;)
                              Slali Lendla kuci sa Vimbldona i trazili Mekinroa u zamenu

                              Onakav se dva put ne radja
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • U cemu je problem ako kampuje 4m iza osnovne kad riternira? Pa ako ce dobro odriternirati, sto se mene tice, moze i sa tribina.

                                Stilovi igre Nadala i Djokovica se ne razlikuju mnogo. Ali uvek je lepse reci da Djokovic igra slicno kao Fed?! Sto se mene tice, ni blizu.

                                Djokovic je mnogo vise defanzivac nego ofanzivac, on je tom defanzivom i postigao sve sto je postigao prosle godine. NJih dvojica iz dobre defanzive cekaju priliku za napad. Po meni, sasvim lepo za gledanje.

                                A ovima sto ne vide vinere u Rafinoj igri, porucila bih da iskljuce Live scoreboard i ukljuce TV.
                                One and only - Rafael Nadal

                                Dream it, and then make it happen!

                                Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                                Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                                Comment

                                Working...
                                X