Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Neka uzme Toronto Delpo, a Sangaj David onda
    i svi srecni i zadovoljni
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Nema Del Potru Masters 1000 titule ni ove godine, skoro da mogu da potpisem
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • lagano finale madrida nole nadal,jedino ako se ne daj boze povrede moze neko drugi da se nada finalu.preportentni federer moze samo da sanja da ce dobiti nekog od njih dvojice,a marej nije na tom nivou kao prosle god na sljaci.ferer je dobar dok ne naleti na 2 sampiona.sto se tice finala barse cinjenica je da je ferer bio blizu da dobije rafu.iako sam veliki fan rafe,uvek se trudim da budem objektivan,za razliku od nekih

        Comment


        • et
          vi se svadžate
          šta baš i nije lepo
          a
          ja
          sinoć sam zabeležijo veoma dobar i lep pojen
          na utaknici u mešovitim parovima
          pa danas nemore niko
          dami skine osmej slica





          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • Originally posted by milka86 View Post
            lagano finale madrida nole nadal,jedino ako se ne daj boze povrede moze neko drugi da se nada finalu.preportentni federer moze samo da sanja da ce dobiti nekog od njih dvojice,a marej nije na tom nivou kao prosle god na sljaci.ferer je dobar dok ne naleti na 2 sampiona.sto se tice finala barse cinjenica je da je ferer bio blizu da dobije rafu.iako sam veliki fan rafe,uvek se trudim da budem objektivan,za razliku od nekih
            Snovi se ostvaruju
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by milka86 View Post
              lagano finale madrida nole nadal,jedino ako se ne daj boze povrede moze neko drugi da se nada finalu.preportentni federer moze samo da sanja da ce dobiti nekog od njih dvojice,a marej nije na tom nivou kao prosle god na sljaci.ferer je dobar dok ne naleti na 2 sampiona.sto se tice finala barse cinjenica je da je ferer bio blizu da dobije rafu.iako sam veliki fan rafe,uvek se trudim da budem objektivan,za razliku od nekih
              Svaka cast, bas ti polazi za rukom da budes objektivan, pogotovo kada pricas o Federeru.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Dok se ne otvori tema za Madrid, evo sta Raonic kaze o plavoj sljaci:

                Milos Raonic ‏ @milosraonic
                Hitting on the Smurf clay, the bounce is lower and the 2 courts I practiced on were a bit more slippery than usual.
                a ovaj tvit mu je odlican

                Milos Raonic ‏ @milosraonic
                Just hit on the blue clay in Madrid. All I can think about is... Smurfs
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jao, na sta ce to na kraju da lici... nizi odskok i klizavije, znaci... aj dobro. Jos da sacekamo veliku trojku da se oglasi, ipak su oni najvise i kritikovali, tj ove ostale niko nije nista ni pitao
                  One and only - Rafael Nadal

                  Dream it, and then make it happen!

                  Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                  Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                  Comment


                  • Ceo tviter o tome bruji i svi kace slike, plava sljaka na sve strane
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Poslije tog opisa sljake sam ubijedjen da Roger lagano osvaja turnir

                      Comment


                      • ma
                        evome
                        sišao sam zbandere
                        ceo dan maikumu namestam antenu
                        pa da gledam utaknicu bar na radiju ako dadnu
                        jar kojkur i didem u rumunjsku kavanu kadmi ne radu ona moja komfrčasta konobarica
                        svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                        uzela zgodišnji odmor pa otišla disposetu tetku u babušnicu
                        mal dodmoru od buke i duanskog dima uz seocki sturizam
                        pa ja ondak odlucijo reko ajda šlušam prenoca na radiu
                        gocpoja mise umene moja slevom rukom krsti neveruje
                        gleda dalće dudari sneg mećava salaukovina
                        pa
                        koje još vido dase teniske utaknice gledaju kući
                        al ef
                        došlo je i dotlen
                        štaš






                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • nizak odskok jest da to odgovara Federeru, al to onda vise nije ni sljaka. Pa ako je za nesto specificna jeste taj visok odskok.

                          Comment


                          • Nemoj da se bunis, nego navijaj da svuda bude plava sljaka pod uslovom da odgovara ovom nasem
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Hocemo slike, hocemo slike!
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nemoj da se bunis, nego navijaj da svuda bude plava sljaka pod uslovom da odgovara ovom nasem


                                Valjlda mu bude odgovaralo

                                Comment

                                Working...
                                X