Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je i Novak ogroman problem sa pritiskom i medijima, pominjanjem niza i nosio se sa tim odlicno, prekinuo se taj niz, a on je onda uzeo tri Majora.
    Nadal je najtezi udarac dozivio u Madridu, tu se vidjelo da je malo popustio ali on je izvanredan glumac, Novak je isto. To je ono sto Roger ne radi, a sto Murray pokusava, a ne umije. Nadal je cak pricao neke price o pecanju, da mu je dosta tenisa i sl. da bi osvojio RG i sve je islo mnogo lakse. Onda je otisao do finala svakog Majora nakon toga, a vidimo koliko je zasicen i koliko ovih dana misli o pecanju
    Mora nesto da promijeni kad igra protiv Novaka posto je Novak neko ko moze sad fizicki da ostane uz njega, igracki je uvijek mogao i kad je bio H2H 14:4 za Nadala Novak je bio najgori match-up za njega.
    Mislim i da se ove godine Novak odlicno nosi sa pritiskom, ima druge prioritete i neka sve sto ima baci na najvaznije stvari. Medjutim i Novaku je mnogo lakse posle ovog poraza od Rafe, nema vise ulaska u meceve protiv Nadala kao apsolutni favorit, kao neko od koga se ocekuje da dodje do pobjede, bilo je i tu pritiska. Vise ga nema, isto kao sto mu je bilo lakse kad je niz okoncan, kad-tad je to moralo stati.
    Nadam se da ce MC biti nesto kao Dubai, jasno je svima bilo da ona Andyeva pobjeda nista ne znaci, mjesec dana kasnije u to su se svi uvjerili. Samo sto je Nadal bolji igrac od Andya i sto je najvaznije mnogo inteligentniji.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ako to smanjis na 5% i 10% odmah potpisujem.
      Ja se ipak slazem sa Vladanom, i dodajem da je Nadal bio bolji na ovom AO bar za 5% u odnosu na prethodnu sezonu.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by milka86 View Post
        kao prvo ja sam musko.bravo vladane to je tacno da sad noletova igra ne odgovara rafi,kao sto je i rafa bio i uvek ce biti bolji od malog coveka federera.niko nije rekao da kad igraju najbolji ne odlucuju nijanse,vec da to sto je nole dobio prosle godine na sljaci ne mora nista da znaci za ovu godinu kad budu igrali,jer monte karlo ne smatram merodavnim jer to nije bio onaj pravi nole zbog dede.takodje cinjenica je da je jedini nole prosle godine dobio i nadigrao rafu to nema sumnje,iako vise gotivim rafu.a federer i marej su dobili lekcije,uostalom medjusobni skor 3-1 to govori.
        Da li je ovo neka sala, sta je ovo?!
        Jesi li svjestan sta pricas?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Robin Söderling ‏ @RSoderling
          And for you asking, I promise you that I'm working every day to get healthy again and I really want to come back on stage in front of you
          valjda ce uskoro da se vrati, stvarno nedostaje tenisu, neko ko moze da pomrsi svima racune
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            valjda ce uskoro da se vrati, stvarno nedostaje tenisu, neko ko moze da pomrsi svima racune
            Ima li nekih pretpostavki kada, prije RG-a ili nakon RG-a?
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Ima li nekih pretpostavki kada, prije RG-a ili nakon RG-a?
              Ako kaze da verovatno nece igrati OI...
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Ne zna se jos uvek kad ce da se vrati, a sansa da se vrati pre RG-a je ravna 0.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Aleksa9 View Post
                  Ako kaze da verovatno nece igrati OI...
                  Nisam mislio na Andreu Petkovic, vec na Robina Soderlinga
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Nisam mislio na Andreu Petkovic, vec na Robina Soderlinga
                    Ispao sam glup ...sorry
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Aleksa9 View Post
                      Ispao sam glup ...sorry
                      Hehe, nema veze

                      Ako nekog zanima, Babolat ce kao i prosle godine uraditi posebnu verziju reketa za RG, koje ce koristiti svi teniseri i teniserke koji i inace koriste Babolat (osim Nadala, on se drzi standardne vezrije).
                      Reket ce izgledati ovako:
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Ovdje se neko bas zajebava
                        Na RTSu ne pise da rade prenos SOa, na sajtu SOa stoji da prenos ide na RTSu, a na ATP sajtu da prenosi Prva. Radice Atlas prenos kao i do sad u CG izgleda, svakako duplo bolje prenose od RTSa.
                        Raazlog zbog kojeg ovo ne pisem u SO temi je i taj sto je Boskovic valjda juce najavio da RG prelazi kod njih od ove godine, RTS sve izgubi.

                        RTSa vise nema na ovom spisku
                        http://www.rolandgarros.com/en_FR/about/tvschedule.html

                        Malo podsjecanje da su svi Majori ne racunajuci W zakljucani na ESu do 2015. RG ima najkraci ugovor, potpisan ove godine na tri godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znaci dve nedelje maksimalnog izbegavanja B92, cak i ako nadju malo vremena da puste Prijatelje u pauzi silnih meceva koje ce prenositi
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Bolje B92 nego RTS,barem ce RG prenositi kako treba a ne kao ovi,jedan do dva meca na dan.
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Imaju samo jedan kanal i najgore komentatore, cak je i Mijaljevic bolji, o Krivokapicu i da ne pricam
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa gledamo na ES-u i jurimo strimove, posto ce da pedalaju tamo po Italiji i to ce biti zanimljivije od tenisa
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X