Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala druze ali ne vredi to ovde postavljati

    Ako opet na forum naidje neko ko ne prati samo cetvoricu igraca mozda se ponovo uhvatimo Mekinroa i kompanije.. ovo je Dzonu veliki plus u odnosu na sve ostale, iako je to ostvarenje danas u debelom zapecku
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Kad su Dzonovog partnera Pitera Fleminga pitali poslije jedne njihove pobjede u Uimbldonu koji je najbolji dubl na svijetu odgovorio je: "Dzon i bilo koji drugi teniser iz prvih 100!

      Comment


      • Znao sam da to pises

        Ja sam procitao da je to izjavio 1982., ali umesto prvih 100 on je rekao ''John McEnroe and anyone'', veoma iskreno


        Ovo je dakle jos jedan segment koji nam pokazuje koliko je nezahvalno porediti igrace iz razlicitih era, po broju osvojenih turnira i u singlu i u dublu na istom takmicenju vidimo koliko su se stvari promenile. Bice dobro ako izmedju 2011-2020 nakamcimo ovih 20, ali tesko

        1968-1980 : 174
        1981-1990 : 81
        1991-2000 : 33
        2001-2011 : 22
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Tragovi loptice nece biti manje vidljivi, vidljivost ce biti ista kao i prije, mozda cak i bolja. Sve zavisi od nakvasenosti terena vodom. Suludo je pricati o uvodjenju challenge sistema ;)
          kako moze da bude bolja vidljivost ako je teren tamno plav nemoj lupati gluposti

          Comment


          • Bice vidljivost ista, trag je trag...

            Comment


            • Ma, potpuno je nebitna boja, to su zaista male razlike, poenta je samo koj će moj plava šljaka ... Šljaka je šljaka, kao što je trava trava i zna se šta koje boje treba da bude ...

              Comment




              • Ovo je razlog i zove se Jon Tirjak Covek je malo attention whore, hoce da se razlikuje po svaku cenu, mada se ne mogu buniti sto je ball boyeve zamenio ball foto modelima
                Ono sto se meni tu ne svidja je psiholoski efekat cele price, posto ce boja terena biti kao na Hard podlozi, kako ce igraci odreagovati i da li ce zaboraviti da su na sljaci. Prosto kada nesto radis toliko puta percepcija vec ulazi i u muscle memory i u planiranje udarca. Moguce da previse racionalizujem celu pricu, ali mislim da bi to moglo da ima efekta, pre svega u prvim mecevima. Za nas gledaoce nece biti neke velike razlike, bice verovatno i zanimljivo, zna Rumun da napravi show
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Killuminati View Post
                  kako moze da bude bolja vidljivost ako je teren tamno plav nemoj lupati gluposti
                  Pretpostavljam da si igrao i na obicnoj i na plavoj sljaci, pa znas razliku i osjecas da mozes da mi se obracas tim tonom.
                  Pitaj nekog tenisera za misljenje, mozes i nekog ko se dobro razumije u tenis, i reci ce ti isto sto i ja.
                  Ovo nisu gluposti, sve sto kazem zasnovano je na cinjenicama. Pazi malo sta pises, nema potrebe za takvim tonom.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • I na Wimbledonu povecane nagrade za ispadanje u prvom kolu,za 26%

                    Comment


                    • Dali su veliko povecanje i njima i kvalifikantima, odlican potez
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Odlicno,tim putem tenis mora ici.Najbolji su vec dovoljno placeni,previse,neka bar slabiji koji dodju do glavnog zrijeba mogu da zive od tenisa
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisu ni oni glavni zaboravljeni, pobednici ce dobiti rekordne nagrade, ali u ovoj prici nisu ni vazni, njima to ne znaci mnogo
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Ma da,zaradjuju i previse,ali stvarno treba misliti na kvalifikante,sve one koji ispadaju u prvoj i drugoj rundi
                            sigpic

                            Comment


                            • ovo ce obradovati karolinu vozniacki

                              Comment


                              • Mislim da nismo stavljali ovu vest, makar ne ovako zvanicnu, Memfis vise nece biti turnir iz serije 500, bice iz 250, a San Jose se sledece godine poslednji put igra.
                                A Rio dobija turnir iz serije 500 od 2014.

                                ATP APPROVES EVENT IN RIO DE JANEIRO FROM 2014
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X