Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al dobar je naslov na portalu,Djokovic nije ni u TOP 10

    Kontaju valjda trebao u TOP5,s tim se nekako pomirili,al onda nije upao ni u TOP 10 umjesto da sa ponosom napisu koje je mjesto zauzeo na vjecnoj listi

    Comment


    • Mlad je on za tako nesto, ali svaka mu cast na trudu

      U svakom slucaju je ulozio vise napora od TC-a
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Bogami, videli bi jednu drugu njusku u ovih prvih 10 da ju je on sa svojim znanjem sastavljao
        Jedino mi se to ne uklapa. A bio je glavni osumnjičeni .

        Zbilja, neozbiljnost kojom je pravljena lista boli.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Zaista jeste mlad, ali mi se cini da je sastavio poprilicno realnu listu.

          Ne znam sta ovi misle sa Djokovicem... Tu negde oko 20-og mesta bih ga stavio, ne toliko i zbog GSova nego sto je ipak toliko puta uspeo da dobije dva teniska velikana.

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Federer 4 puta zavrsavao godinu kao prvi, Nadalu pored toliko ostvarenja stavljaju tri Davis Cupa, kao da ih je sam osvojio.. strasno

            pa zar je toliko tesko proveriti ili mozda ne racunaju sve godine?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • a Olimpijsko zlato 2008. kao da nije ni vazno? cista "sitnica"! koji je to "strucnjak" pravio ovu listu?
              ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

              Comment


              • Originally posted by natašadal View Post
                a Olimpijsko zlato 2008. kao da nije ni vazno? cista "sitnica"! koji je to "strucnjak" pravio ovu listu?
                Problem je sto je Stefi svoje zlato sa Olimpijade spojila sa sva 4 Mejdzora 1988. Pa ni to nije bilo dovoljno da je stave na mesto koje joj pripada (sa tom Olimpijadom ili bez nje)

                Nikada ne smemo da zaboravimo da tenis nekada prakticno ni po cemu nije bio isti danasnjem, osim sto su ista pravila. Iako je 1984. odrzana probna Olimpijada (Graf i nju pokupila, kao klinka), sve do kraja 1987. (koliko sam ja pratio zbog Lendla) nije bilo jasno kako ce se organizovati takmicenje 1988. i da li ce onim glavnim igracima biti dozvoljeno da ucestvuju.. nisu naravno oni sami po sebi bili problem vec njihovi veliki ugovori sa raznim kompanijama. U Seulu jesu dozvolili profesionalcima da ucestvuju ali to je jos uvek bilo daleko od bilo kakve organizacije slicnoj danasnjoj


                Preterali su sa Rafom, ima previse minusa u karijeri da bi bio sesti najveci teniser svih vremena, ni kada su muskarci sami a ne kada se ukljuce zene. Kao sto mi Torima lepo rece, Nike uleteo sa lepim parama i dao svojoj dvojici pulena opasnu reklamu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ja olimpijskom zlatu ne bih pridavao toliko vaznosti. Em se tenis ne igra na Olimpijadi toliko dugo, em se igra na svake 4 godine i moze da promasi prime formu nekog igraca.

                  Comment


                  • Posle Majora nesto najvaznije sigurno
                    sigpic

                    Comment


                    • Olimpijsko zlato je nesto posebno za svakog igraca, i znaci mnogo vise od pukog teniskog ostvarenja. Ni ja je ne uzimam kao nesto previse veliko, mada ipak lepo izgleda u rezimeu Grafove, Agasija i Nadala, jer su pouzimali i prakticno sve ostalo. Ovogodisnja je naravno posebna zbog mesta na kom se odrzava.. vec ona 2016. bice sigurno mnogo manje zanimljiva igracima

                      I sad razmisljam da je bolje sto su na ove kartice stavljali samo po tri ostvarenja, nakon ovakve greske kod Federera ko zna sta bi bilo kod igraca koji su igrali pre 50 ili 70 godina
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Olimpijsko zlato je u USA, vrh vrhova u dostignuću svakog sportiste, a ne bih se ja kladio da ni današnji sportisti ne pridaju zlatu na OI mali značaj. Pa uzmite samo USA košarkaše kako se spremaju za OI a kako za SP. O bazičnim sportovima da ne pričam.

                        Stefi je zaslužila prvo mesto na ovoj listi bez diskusije, ali život ide dalje, ionako su te liste već toliko profanisane da nema potrebe komentarisati.

                        Mala Mo za tako kratko vreme uzme 9 GS i stave je na tako nisku poziciju na listi... nije ona kriva zbog te glupe povrede ali je očito kažnjavaju. Ma šta sad mi tu komentarišemo, to je završena priča.

                        Comment


                        • Bacih letimican pogled na listu. Najpre nisu trebali miksovati muskarce i zene, to je prvi propust, no dobro. Kod dama najvise bode oci jako niska pozicija Suzanne Lenglen. Revolucionarna teniserka, bez premca u svojoj eri, top5 pod must. Rafa ispred Borga , Emerson ispred Rosewall-a , cista sprdnja.
                          Federera su ugurali na prvo mesto, to je tek za posebnu analizu. Tilden zestoko potcenjen, tek 10. u muskoj a 16. ukupno. Lista gde on nije top5 i na kojoj su Agassi i Budge ispred ne moze se shvatititi ozbiljno niti zavredjuje detaljniju razradu. Lose, jako lose.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • CW,mi je djeluje kao da ga je pogodilo ovo sto su o Nadalu pisali,

                            Comment


                            • Ne razumem te
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ovo u vezi Nadala i DC-a

                                Comment

                                Working...
                                X