Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam siguran druze da se zna, moracemo da cekamo do petka. Mislim da imamo 5 kandidata.. Graf, Navratilovu, Lejvera, Samprasa i Federera. Po kljucu kojim se rukovode cini mi se da ce morati da biraju izmedju Stefi i Roda, sto je sasvim korektno
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ma šalim se, malo da rasteramo ove crne misli povodom takvih lista. I mene interesuje koga će da metnu da se šepuri na 1. mesto a nisam baš siguran da je svih pet od tvojih nabrojano baš na prvih pet na listi. Ali ti si tu sa ciframa neprikosnoven, tako da sam postavio ogradu oko tih 5 i izdvajam ga kao lično mišljenje u zapisnik
      Last edited by Torima; 20-03-12, 11:56.

      Comment


      • Bice Stefi prva, sigurno... Navratilova ako budu davali dovoljnu vaznost i dublovima.

        Comment


        • Navratilova bez konkurencije.

          Comment


          • Evert bi mogla da uleti u Top 5
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Idemo dalje.. od 70. do 41.










              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment











              • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment











                • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Kuerten 55. a Kafelnikov 82.
                    Dovoljno receno.

                    Comment


                    • Naravo, odlicna im je lista. Valjda je toliko bolji zbog boljeg skora na svim podlogama i onim silnim pobedama ostvarenim na travi. A i malo ih je mrzelo da gledaju dubl, sto bi to radili

                      Sad ce biti sve zanimljivije kako se ide ka vrhu, mislim da ce izbacivati po 20 veceras i sutra uvece
                      Last edited by ClayWarrior; 21-03-12, 09:20.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Zanimljivo je sve ovo, ali i dosta konfuzno ... Nisu mi baš najjanisniji svi kriterijumi, em što su spojeni žene i muškarci ...
                        Očekujem da u prvih put budu Lejver, Federer, Martina i Štefi , ko na kom mestu već ne bih da prognoziram ...

                        Comment


                        • Mislim da je, ako su se vec upustali u ovo, projekat morao biti daleko ozbiljniji.. u skladu sa renomeom imena koje njihova kuca predstavlja u svetu tenisa vec godinama

                          Voleo bih da mi objasne kako su tamo neku Klajsters ili Sancez-Vikario stavili ispred Kosea i Borotre, teniskih carobnjaka. I jedva cekam da u petak uvece vidim kako su rasporedili Agasija, Konorsa, Mekinroa i Lendla.. posto su razlike mikroskopske i stvar su licnog afiniteta
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Villas ispred jednog od 4 musketara, i ispred Jima ...
                            ajde da vidimo kako će to izgledati to na kraju

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              I jedva cekam da u petak uvece vidim kako su rasporedili Agasija, Konorsa, Mekinroa i Lendla.. posto su razlike mikroskopske i stvar su licnog afiniteta
                              Mekinro ce biti ispred svih a Lendl poslednji od navedenih
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Mekinro ce biti ispred svih a Lendl poslednji od navedenih
                                Bolje da se ne igraju : smajlikojimlatioklagijom:
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X