Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prskaj je to uzeo samo da vidimo kad ce da je otvori,valjalo bi prije zrijeba ako stigne
    sigpic

    Comment


    • Sad si me nasla, dan pre postavljanja.. ja bih vrlo rado ali znate koliko volim istoriju, posto Majamijeva nije bas mala i ne mogu da je spremim brzo, otpadam. Radim mec Federera i Samprasa, valja to napraviti sto bolje


      Ako ce on da je uradi onda ne sumnjam da ce biti dobro.. samo ako nije zaboravio
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Eto koliko rpatim desavanja, nemam pojma da je prskaj rezervisao Majami, samo se nadam da on zna
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • e ljudi evo me nisam zaboravio . Sad sam dosao kuci,juce se malo islo na plac sa drustvom pa se veselilo
          Bice to do ujutru gotovo

          @bojana pitao sam dachu, a secas se sigurno i tebe sam bio pitao iako je to vec bilo davno
          Last edited by prskaj; 18-03-12, 16:33.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=591917

            Mats nas prosvetlio
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Baner sa indijancima je pobedio
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Gandalf View Post

                Najbolji odg na b92 je "Koliko bi titula Federer imao da je znao kako treba da stiska pesnicu..." totalno retardirano, a sa druge strane, ko jos tako razmislja u toku meca, lako je reci kad ne igras, pa hladne glave mozes da razmislis, a ne kao u mecu, ludnica, nerviranje, slavlje i slicno, pa kad krenu emocije, samo puca.

                Comment


                • Ljudi sta mislite da napravimo temu NASI TENISERI, gde bi pratili ucinke IGRACA i IGRACICA iz Srbije, Bosne, Hrvatske i CG...
                  Pratili bi detaljno sve rezultate igraca na svim nivoima i svim uzrastima...na kraju godine bi mogli da pravimo neke analize itd..
                  Last edited by Aleksa9; 20-03-12, 09:21.
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Originally posted by Aleksa9 View Post
                    Ljudi sta mislite da napravimo temu NASI TENISERI, gde bi pratili ucinke IGRACA i IGRACICA iz Srbije, Bosne, Hrvatske i CG...
                    Pratili bi detaljno sve rezultate igraca na svim nivoima i svim uzrastima...na kraju godine bi mogli da pravi neke analize itd..
                    sjajna ideja

                    Comment


                    • Nadao sam se da ce projekat Tennis Channel-a o 100 najvecih igraca svih vremena biti ozbiljniji, ali se i kod njih sve svodi na ucinak na Mejdzorima.. jos kada se sastave muskarci i zene haos je neminovan

                      Da vidimo prvu grupu, od 100. do 71. mesta na njihovoj vecnoj listi










                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment











                      • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment











                        • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Nadao sam se da ce projekat Tennis Channel-a o 100 najvecih igraca svih vremena biti ozbiljniji, ali se i kod njih sve svodi na ucinak na Mejdzorima.. jos kada se sastave muskarci i zene haos je neminovan
                            Stvarno bih se iznenadio kad oni ne bi samo GS uzimali u obzir, jer ruku na srce, kad pogledaš unazad to je jedini zajednički imenitelj na osnovu koga mogu da izvuku sarmu od kupusa i mesa, sviđalo se to nama ili ne, to tako funkcioniše. Ma te njihove liste su ionako teška relativnost, i potpuno su izvan objektivnih merila. Tu ima i sponzora, i saveza i raznih ličnih interesa koji se tu prelamaju.

                            Edit: pogotovu se tu želi prikazati što više Anglo-američkih igrača...


                            U svakom slučaju čestitka za temeljnost CW
                            Last edited by Torima; 20-03-12, 10:59.

                            Comment


                            • Znas da volim ovakve stvari, uzasno su mi zanimljive

                              Sad su me vec jako zainteresovali.. ako je Marija Sarapova veci teniser od jednog Gotfrida fon Krama onda sam ja osvajac Vimbldona da je covek rodjen kao Amerikanac ili Ozi, istorija tenisa bi izgledala malo drugacije. Ne bi bio problem ni sto je Nemac, u bilo kom drugom vremenu osim druge polovine 30-ih godina. Ali, koga za to briga kad je Marija postigla Forbes' top earning female athlete. Ako vec ovo rade nek rade ljudski, 70-ih godina (ali i pre i kasnije) nije se sve vrtelo oko Mejdzora, cak naprotiv. Igraci nisu bili milioneri kao danas pa je tako Borg propustao Rolan Garos da igra WTT, da zaradi daleko veci novac. A primera ima brdo

                              Cekamo nastavak i iscekujemo neocekivano
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • E svaka ti je na mestu, ka' u Njegoša. I mene interesuje lista, ali znam ko je 100% prvi na toj listi, jel?

                                Pa sponzori, savezi sve je na foru ima se može se....

                                Comment

                                Working...
                                X