Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    ' do sada' do kad? ne mozes reci '2 doktora ove igre' ...Novak je taj koji je nesto novo donio danasnjem tenisu!
    Nije tacno,svaka cast Novaku,postavio je nove granice ali i zna se ko su teniske ikone i unikatni stilovi igre.

    Ostavljam prostor da Novak to postane da ne bih isao u neke analize,i prepirke

    Comment


    • kako mozes tako da kazes jbt..kako mozes biti tako drzak? tvoj Nadal gubi 7 puta zaRedom,mozda vec i osmi uskooro..i ti dalje sebi dajes za pravo da je on neki unikatni,i po banalnom prevodu uz Federera najbolji!Ti si neozbiljan ili nesto drugo....


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Hocete li prestati sa glupom raspravom,najljubaznije vas molim
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Takvim tonom i na taj nacin ne moze
          Last edited by bojanaBG; 05-03-12, 20:31. Reason: ...


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • ^ Nadal i jeste uz Federera, Novaku fale godine dominacije, a ako nastavi kao prosle sezone onda mozemo da kazemo kako je rame uz rame sa Rodzerom i Rafom. Dobar je on, odlican, sjajan, ali fali mu koja godina domincaije da bi ga stavili u istu recenicu sa ova dva teniska velikana.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • A CW gde si ti nasao tu vest, posto je pre neki dan pisalo da ga je odbio zbog termina?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                A CW gde si ti nasao tu vest, posto je pre neki dan pisalo da ga je odbio zbog termina?
                Vidis da je stavio vest pre nego sto je receno da je odbio, valjda su tada pretpostavili da ce prihvatiti.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  kako mozes tako da kazes jbt..kako mozes biti tako drzak? tvoj Nadal gubi 7 puta zaRedom,mozda vec i osmi uskooro..i ti dalje sebi dajes za pravo da je on neki unikatni,i po banalnom prevodu uz Federera najbolji!Ti si neozbiljan ili nesto drugo....
                  Ne mogu reci da nisam ocekivao ovakav odgovor.OK

                  Ti si neozbiljan kada kazes da je Novak donio nesto novo tenisu,sta je on to donio?Sta,cak je bilo igraca koji podsjecaju na njega samo je to on unaprijedio 100 puta vise

                  A Fedov i Nadalov stil nema niko niti moze neko tako da igra.

                  Pa i Nadal redovno dobija Feda pa to ne umanjuje Fedu epitet GOAT-a

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Vidis da je stavio vest pre nego sto je receno da je odbio, valjda su tada pretpostavili da ce prihvatiti.

                    uopste nisam gledala vreme originalnog posta...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa Federer ima 16 GS...a to sto kazes da je Novak to unaprijedio 100 puta vise,pa da!to je to!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post

                        uopste nisam gledala vreme originalnog posta...
                        I ja sam se malo pogubila kad sam videla da se opet poteze ta prica, posto smo to raskrstili jos pre tri dana, ali ne citaju valjda svi Nadalovu temu

                        Comment


                        • Daj bre ne raspravljajte se bez razloga... Sto se mene tice doktori su sva trojica i sta god jedan pricao nema dovoljno argumenata da ,,pobije'' ovog drugog
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ja sam kriva za nesporazum, evo pocecu da citam Nadalovu temu obecavam
                            inace na SK ide repriza finala Dubaija, za sve nas zavisnike ;)
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • @FC Nadal

                              Nadal ne moze da igra kao Novak;) Ne moze!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                Ja sam kriva za nesporazum, evo pocecu da citam Nadalovu temu obecavam
                                inace na SK ide repriza finala Dubaija, za sve nas zavisnike ;)
                                Hvala Shardonnay, kad Fed osvoji titulu, nikad mi nije dosta repriza
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X