Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Robin i ako se vrati nikade nece biti na nekadasnjem nivou.Veliko je pitanje oce li se vratiti posto je jasno da on ne moze da trenira,jos ima tih dana kad bukvalno ne moze da ustane iz kreveta,kad ga lagana setnja zamara.
    Uzasno je da se to desava,da zbog toga mora da prekine,bolest je svakako dosla kad je bio najbolji,pred njim je bilo jos nekoliko godina na najvecem nivou.

    Sta mislite moze li Roger igrati na ovom nivou jos 3-6 godina?


    Ma normalno da ne moze,treba uzeti u obzir koliko je Agassi odigrao meceva u karijeri i koliko znam imao je neke vece pauze u karijeri.Federer je covjek koji je dobro planirao turnire i nije imao povrede ali nije robot koji moze da igra meceve dovijeka.

    Ja mislim da nema sanse da igra finale GS u Agassijevim godinama i da se oprosti u tim godinama na nekoj viskoj poziciji, a i moze se oprostiti ako mozda osvoji neki GS ili dok je jos pri vrhu
    Last edited by DinoFC; 21-02-12, 14:56.

    Comment


    • Da li je po tebi realnije da mozda Nadal na ovakvom nivou igra jos dve godine,ili Federer sa svojim stilom jos pet?

      Comment


      • Nadal jos dve.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Samo mi reci zbog cega mislis tako?Nadal sve vise i vise preskace turnire,sve vise se zali na kolena,a ne znam sto se misli da Fed za pet godina ne bi bio u vrhu? Sta moze da ga spreci?

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Da li je po tebi realnije da mozda Nadal na ovakvom nivou igra jos dve godine,ili Federer sa svojim stilom jos pet?
            Ocekujem da Nadal igra na ovom nivou do 28-29 godine,pa ovdje su neki prije 2 godine govorili da ce se Nadal raspasti do 25,bla bla pa su sad produzili za jos dvije

            Comment


            • Ma mlad je bio,mogao je on da igra tako..ali tesko da moze jos 4-5 godina da igra ovakvu igru..previse opterecuje kolena...cak je prosle godine i smrsao kako bi se lakse kretao..

              Comment


              • Posto se Memfis prosle godine igrao nedelju dana ranije Rodik je vec izgubio bodove za titulu i ispao je iz prvih 25 po prvi put od avgusta 2001. i 548 vezanih nedelja provedenih u toj grupi. Tesko je odredjivati ranking za period od 1973. do leta 1984. ali bi trebalo da je osmi igrac Open ere sa najvise uzastopnih nedelja u Top 25, sto je svakako lep uspeh

                Od aktivnih igraca sada Federer ima ubedljivu prednost nad Nadalom i Davidom Fererom koje dele dve nedelje, kao i Djokovica i Mareja koji su cetvrti i peti :

                Federer 577 nedelja
                Nadal 360 nedelja
                Ferer 358 nedelja
                Djokovic 291 nedelja
                Marej 289 nedelja
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Akasuso se povlaci iz tenisa i to bi trebalo sutra zvanicno da saopsti na turniru u Buenos Airesu:

                  http://www.fuebuena.com.ar/?p=16634
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da je receno vec. Uh, mnogo me je zivaca kostao te 2009.

                    Comment


                    • Tek sam sad videla da je Vladna postovao tu vest ;)

                      I mene ceo taj RG me je kostao zivaca
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Robin i ako se vrati nikade nece biti na nekadasnjem nivou.Veliko je pitanje oce li se vratiti posto je jasno da on ne moze da trenira,jos ima tih dana kad bukvalno ne moze da ustane iz kreveta,kad ga lagana setnja zamara.
                        Uzasno je da se to desava,da zbog toga mora da prekine,bolest je svakako dosla kad je bio najbolji,pred njim je bilo jos nekoliko godina na najvecem nivou.

                        Sta mislite moze li Roger igrati na ovom nivou jos 3-6 godina?

                        Moze ali pitanje je na kakvom nivou.
                        On je genijalan atleta, sto je vec rekao MGS ima telo izvajano od sporta ne od teretane nego od sporta. Vrhunski se sprema svake godine, dobro bira kalendar ne opterecuje se a samim ti dolaze i rezultati.
                        Agassi je sa 35 igrao finale GS turnira, ja stvarno ne vidim zasto Roger to ne bi mogao da uradi.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Bas steta...a bio je ogroman talenat...sa 19 godina je vec uzeo prvu ATP titulu..

                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          Akasuso se povlaci iz tenisa i to bi trebalo sutra zvanicno da saopsti na turniru u Buenos Airesu:

                          http://www.fuebuena.com.ar/?p=16634
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Sad sam naletela na ovu vest, ali jos uvek nisam nigde procitala na tviteru:

                            According to twitter, Roger and Djokovic will play tennis on top of the Burj al Arab helipad tomorrow
                            a ovo je post od juce, tako da bi to trebalo da se desi danas
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kao Agassi i Federer nekad... Smena velikana.

                              Comment


                              • Cucho se oprostio,ne mogu da vjerujem,bas sam uzivao u njegovim mecevima,covjek je igrao ofanzivan tenis pet metara iza osnovne linije,njegov mec iz Sttudgart-a sa Ferrer-om prije par godina dok se jos igralo finale na tri dobivena je nesto fenomenalno za sljakasti tenis,car...pas lutalica,to mu je nadimak
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X