Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav...

    Comment


    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
      Ancic je pricao da se izlijecio od mononukleoze nakon 3 godine borbe ali da su ga problemi sa ledjima kostali povratka tenisu.
      U svakom slucaju Soderling iako se vrati za neke 2-3 godine maksimum mu je nekih top 20. Pod uvjetom da se bori sa bolescu kao Ancic, ako ne, onda nista od njega. Stvarno steta.



      Peti je Del Potro ;)
      Bio do povrede,nakon toga Robin cele 2010. i pocetak 2011.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Bio do povrede,nakon toga Robin cele 2010. i pocetak 2011.
        Mislio sam po tome sto je Del Potro vec dosao do razine da bude podjednak sa top 5 (uzeo GS itd.). To se najbolje vidi po tome sto je i Murray-ija prestigao na 4-om mjestu ;)

        Comment


        • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
          Mislio sam po tome sto je Del Potro vec dosao do razine da bude podjednak sa top 5 (uzeo GS itd.). To se najbolje vidi po tome sto je i Murray-ija prestigao na 4-om mjestu ;)
          On protiv te cetvrorice ima skor 7-24 ako se ne varam a od 2009. ne zna kako je dobiti nekog od njih na ATP turniru.. ne znam uopste treba li u danasnjem tenisu pominjati nekoga kao petog na svetu, glupo je
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Samo sam hteo reci da je po mom misljenju SOderling 2010.godine bio iznad ostatka sveta,a ispod prve cetvorke.Osvojio je masters,istina,osvojili su te godine i Ljubicic i Rodik i tako to,ali igrao je i 2 polufinala,finale GS turnira i titulu u ROterdamu,finala u Barsi i Bastadu.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Robin i ako se vrati nikade nece biti na nekadasnjem nivou.Veliko je pitanje oce li se vratiti posto je jasno da on ne moze da trenira,jos ima tih dana kad bukvalno ne moze da ustane iz kreveta,kad ga lagana setnja zamara.
              Uzasno je da se to desava,da zbog toga mora da prekine,bolest je svakako dosla kad je bio najbolji,pred njim je bilo jos nekoliko godina na najvecem nivou.

              Sta mislite moze li Roger igrati na ovom nivou jos 3-6 godina?

              sigpic

              Comment


              • Iskreno mislim da je Roger sposoban da se ravnopravno takmiči sa ostalima, i bogami da se tu vrti u vrhu.
                On ima specifičnu prednost koju je dobio na dar genetskim nasleđem, a to je sposobnost da sa što manje truda i utroška energije, koje je usavršio svojim stilom igre, postigne odlične rezultate.

                Samo je bitno da on to mentalno projektuje u tom trenutku, i stvar je rešena.

                Može iz takve igre uvek uzeti neki od ATP /Masters, a za GS je veliko pitanje, koje je uslovljeno stanjem psihe i ličnom motivacijom

                Soda je sefinitivno mogao tenis učiniti mnogo interesantnijim, ali ta specifična bolest koja fatalno skrši sportsku karijeru svih koji obole od nje, je takva, da je tu jako teško očekivati njegov uspešni povratak
                Last edited by Torima; 20-02-12, 17:20.

                Comment


                • Fed je definitivno lik koji nece dozvoliti da dodje do toga da gubi od kojekakvih tenisera i da se takoreci blamira.
                  Kroz celu karijeru je bio izuzetno pametan i uvek je cinio prave poteze. Ako on misli da moze da izdrzi jos par godina na visokom nivou onda ce tako i biti. Isuvise je on sujetan covek, i isuvise se trudio da izgradi jednu sliku nepobedivog,galantnog,velikog sampiona da bi dozvolio sebi da ga redovno dobijaju razni nizerazredni igraci.
                  Ocekujem od njega neko povlacenje u stilu Samprasa. Tesko da ce biti bas takvo,ali nesto blizu tome svakako
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • kad smo vec kod Feda:

                    http://www.youtube.com/watch?v=2Hp-E...layer_embedded

                    Comment


                    • Ne volim Rodzera ali je stvarno bog tenisa majstor kakvog nema.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Ovaj udarac se ne spominje mnogo, ali po meni je verovatno najbolji udarac koji je RF ikada udario, bolji od onog kroz noge. Kakva majstorija, potpuno nestvarno I generalno protiv Djoke izvlaci mnogo magicnih udaraca, cesce nego protiv drugih.

                        Comment


                        • ^
                          Hvala ti sto si me podsetio na ovaj poen. Jednostavno - genije.
                          Last edited by Mr. Wolf; 20-02-12, 20:42.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Evo za CW jedna zanimljiva statistika(ukoliko mu je potrebna,mislim da je ovo do RG 2011),u pitanju je h2h svih No. 1...tabela je sa jednog stranog foruma

                            Comment


                            • Potrebna mi nije sigurno, odavno bih je napravio da mi je trebala

                              Problem je sto su igraci pre 1990. igrali mnogo egzibicija, cak su se vise sretali na tim nezvanicnim turnirima nego na onima koje ATP priznaje pa ova tabela ne daje pravo stanje stvari
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Ode i Acasuso.Mocan FH,klasicni sljakas.Zamalo ne unisti Rogerov san one godine na RGu,nije bio predaleko od senzacije.

                                Adios Chucho
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X