Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma odbranice sve,od koga da izgubi?Nema tu najboljih samim tim je to njegovo vrijeme
    sigpic

    Comment


    • Davida u Akapulku nece da dobije,to zna i on sam a ova 2 turnira moze da osvoji,ali ne mora da znaci da hoce,jer postoje svakako teniseri koji ga mogu dobiti na sljaci,ako imaju svoj dan
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • A moze Almagro puno bolje da odigra i na tvrdim podlogama nego sto je igrao ove godine...tako da je poprilicno sigurno da ce se on vrtiti tu negdje oko 10te pozicije...
        Sto se Fisha tice...ne vjerujem da ce on tako lako da ispadne iz TOP 10...nema sumnje da posjeduje kvalitet da odbrani svoje mjesto...kretanje je odlicno...igra raznovrsna...ako ne bude imao nekih vecih povreda...mislim da ostaje na ovom mjestu...

        Comment


        • David ce igrati najvjerovatnije,zavisi dosta toga i kako ce proci na AOu,ipak masu brani,tesko ce ponoviti taj rezultat realno pa ce traziti bodove.Imao ga je ove godine,nenormalno je blizu bio
          Samo sto je on bolji i od Giralda,Montanesa,pa i Dolga na sljaci.Monaco je sad u boljoj formi i vjerujem da ce bolje igrati sledece sezone.Ali ne sumnjam da ce Nicolas iskoristiti te turnire
          sigpic

          Comment


          • Ma uzece Almagro 2 od 250, to je vec oprobani recept, mada sigurno da ga Montanes, Giraldo, Monaco, Belluci mogu dobiti ako im bude dan, nije on neki bauk...
            Mozda vidimo makar u zrebu Martija i Bustu, mislim da je krajnje vreme...

            Haas se ne moze vratiti, Blake moze odigrati koji dobar turnir ali konstantno da belezi dobre rezultate nije u mogucnosti... Ja verujem u Kolju...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • E Belluccija zaboravih,da je srece on bi pokupio te manje turnire na sljaci,ali znamo kakav je
              Kolja je u TOP 50 i masu je tu prostora da zaradi poene ali nesto mislim da nema sanse da se vrati u stogi vrh,u TOP 15 da kazem.Bice jako zanimljivo kako ce Lopez igrati i on je pod stare dane pokazao najbolji tenis i da vidimo moze li to ponoviti.
              sigpic

              Comment


              • Bice interesantno i videti Majera,hoce li ponoviti proslogodisnje partije,sa onako cudnim tenisom moze dosta da napravi probleme i najvecima svakako.A vidim niko ne pominje Gaske-a i Simona,po meni za Richarda vazi isto i sto za Monfilsa,dakle ovo mu je biti ili ne biti sezona,mada ja nesto ne mislim da bi mogao do neke znacajnije titule,ali po koje polufinale mastersa,pa i finale,sto da ne?S druge strane Gilles stari lisac,i on ce se motati oko top 10 naredne godine,siguran sam u to.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Vidim pricali ste o Kohliju, kakva je to steta sto nista nije uradio u karijeri. Nije on limitiran igrac, tehnicki je meni ladno u top10! ali glavom nije ni u top 100, choker do bola.
                  Zanima me sta ce KEi uraditi, na AO moze on uz dobar zreb i do 1/8 finala, ice sigurno u Juznu Afriku, Delray Beach tamo ce i imati neke sanse za titulu.
                  Big John trebalo bi da bude standardan u top 20, jeste njegova igra bazirana na servisu ali za svoju visinu se neverovatno krece.
                  Pospisil, e od njega ocekujem top 50, svidja mi se njegov stil....
                  I da konacno ocekujem da se pojavi Kuznetsov, vreme je vec...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Mayer tacno godinu dana igra u kontinuitetu ukoliko uspije da nastavi svaka mu cast.Pokazao je i protiv Nadala za sta je sposoban.Ja sam od Gasqueta digao ruke,stvarno ga ne vidim u samoj zavrsnici Mastersa,o Majoru da ne pricam.A Gilles je masina,bice taj oko TOP 10,mozda i u TOP 10,u glavi je izuzetno stabilan i malo je onih koji ce lako s njim,bas malo.
                    I meni je Kohly jedan od tehnicki najpotkovanijih kad bi glava bila na mjestu ne bi ispadao iz TOP 10.
                    Volio bih kad bi Gulbis bar dio onoga sto ima u sebi iskoristio,ali bolje da se ne nadam
                    sigpic

                    Comment


                    • Pre svega Dimitrov pa onda Pospisil u top 50 Ali trebali bi obojica ubrzo tu da se nadju,svakako Grigor pre.
                      I ja od Johna ocekujem da samo napredujem,iako ce mu biti vec 27 godina,covek je mnogo vredan i stvarno zasluzuje top 20.Raonic takodje treba u top 20,njemu su kriticna ova prva 2 meseca,ako ih dobro prebrodi,nece imati frke,moze samo da napreduje u nastavku.Tu je i Bernard,e od njega navjise ocekujem u januaru,da skine skalp jednom top 10 igracu na AO,i da ostvari sto bolji rezultat u Brizbejnu.Sve u svemu bice mnogo interesantna sezona,jedva cekam pocetak

                      BTW.Jel ima negde lista za Sidnej,kako znam treba valjda 6 nedelja pre pocetka turnira entry list,a ostalo je nekih 5
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Ja inace obozavam Gillesa, iz razloga sto ga niko ne voli i sto covek ne odustaje od svoje igre. Ume on i da napadne i on je tehnicki sjajan, sve to deluje lako. Setimo se samo kakve one probleme pravi Rogeru. Neverovatno lake noge ima i sve moze da stigne ali opet ne moze protiv Andy pushera
                        Gulbis da je rastao uz inflaciju,sankcije i da je imao iole tezi zivot do sada bi imao bar jedan GS ali tesko da cemo to od njega videti.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Evo ti Dacho

                          1 Del Potro, Juan Martin ARG 11
                          2 Isner, John USA 18
                          3 Gasquet, Richard FRA 19
                          4 Lopez, Feliciano ESP 20
                          5 Troicki, Viktor SRB 21
                          6 Mayer, Florian GER 23
                          7 Granollers, Marcel ESP 27
                          8 Stepanek, Radek CZE 28
                          9 Bogomolov Jr., Alex RUS 34
                          10 Dodig, Ivan CRO 36
                          11 Seppi, Andreas ITA 38
                          12 Tursunov, Dmitry RUS 40
                          13 Baghdatis, Marcos CYP 44
                          14 Haase, Robin NED 45
                          15 Andujar, Pablo ESP 46
                          16 Fognini, Fabio ITA 48
                          17 Malisse, Xavier BEL 49
                          18 Benneteau, Julien FRA 52
                          19 Muller, Gilles LUX 54
                          20 (SE)
                          21 (SE)
                          22 (Q)
                          23 (Q)
                          24 (Q)
                          25 (Q)
                          26 (WC)
                          27 (WC)
                          28 (WC)

                          Alternates
                          1. Kubot, Lukasz POL 57
                          2. Stakhovsky, Sergiy UKR 62
                          3. Petzschner, Philipp GER 63
                          4. Machado, Rui POR 68
                          5. Volandri, Filippo ITA 69
                          6. Rosol, Lukas CZE 70
                          7. Kunitsyn, Igor RUS 71
                          8. Sweeting, Ryan USA 72
                          9. Istomin, Denis UZB 73
                          10. Falla, Alejandro COL 74
                          11. Cipolla, Flavio ITA 75
                          12. Dimitrov, Grigor BUL 76
                          13. Nieminen, Jarkko FIN 77
                          14. Mayer, Leonardo ARG 78
                          15. Mahut, Nicolas FRA 80
                          sigpic

                          Comment


                          • Kvalitetno,jeste da nema nekih top 20 imena ali sasvim solidno za 250 turnir.Nema proslogodisnjeg sampiona Simona ali tu je Viktor kao vicesampion
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Al' ste se raspisali sinoc i to se uvek desi kad ja nisam tu
                              moram sve lepo da procitam i da dam komentare, ali vidim da Vladan spominje samo ove matorce, ali to i nije cudo, dobro je da Lejvera ne spominje

                              najbolji mecevi GS/DC, od no.3-no.5

                              BEST GRAND SLAM/DAVIS CUP MATCHES OF THE YEAR - NOS. 3-5

                              Sto se tice meca no.5, uzivo sam ga gledala
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                mislim da ce clay warrior biti zadovoljan
                                Nece! Da se malo udubio u materiju i bolje analizirao sezone ne bi mu Konors bio peti i ne bi dozvolio sebi da na listi nema niti jednu Lendlovu sezonu (ne zato sto je to Ivan Lendl vec sto je sigurno imao neku za prvih 10)

                                I bez njega i ove liste smo znali ko je imao najbolje sezone sto se tice Slemova, a oni nisu sve (posebno nekad nisu bili)


                                Nemam puno vremena ali sam kliknuo samo na Vilanderovu sezonu.. objasnjenje je kriminalno, u nivou nekog petnaestogodisnjaka
                                Last edited by ClayWarrior; 14-12-11, 12:26.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X