Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni on moze da dodje do finala ako mu se neke stvari poklope, a tamo se nikad ne zna.
    On je "dark horse" sto se tice GS, posto verujem da cemo imati maksimum 3 razlicita osvajaca GS sledece godine jer ce neko od top 3 uzeti 2 GS.
    Ali ti si spminjao i Soda, Ferera, nije valjda da mislis da oni mogu do slema?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Da onda dodamo i Masterse ;)
      Sod prije Tsonge svakako,stabilniji je,mirniji.David tesko,mada mu fali jedna velika titula u karijeri i sto se mene tice stvarno ju je zasluzio i nadam se da ce do kraja karijeri bar jedan Masters doci kao nagrada.

      Jo na AO ne moze mnogo po meni,polufinale u vr' glave,do titule nikako
      RG nema nikakve sanse,W najprije ali on treba da prodje 3 ludacka igraca,kao ove godine Federer,pa Djokovic,pa Nadal.Ja stvarno ne vidim kako bi on to izveo,mora mnogo toga da se poklopi.USO brzi mu odgovara ali opet Federer,Djokovic,Nadal,Murray,tesko,tesko.

      Robin mi je bolji igrac ali posle tolike pauze je pitanje kako ce to izgledati,bas me zanima
      sigpic

      Comment


      • Mislim da se sledece godine situacija nece mnogo menjati,recimo da Djokovic uzme 2 GS-a i neku titulu manje,a umesto njega uskoci Marej ili Delpo.Od Federera ocekujem sezonu isto kao i ovu,ne verujem da on moze mnogo bolje ali nece ni da padne,par titula,po koji masters,voleo bih da uzme GS ako vec Novak ne moze,ali nesto nemam osecaj da je spreman za to.Del Potro ce imati svakako bolju sezonu,vratice se u top 10,ali usporili su mu USO a to mu ne odgovara,W mu ne odgovara,AO mu je takodje previse spor a o RGu da ne pricam,pa ne verujem ni da on moze nesto vise na slemovima,ali moze do 2 mastersa sigurno.Nadal je bas velika misterija,slabo igrao ove godine ali slab je bio i Novak prosle pa smo videli kako je zavrsio ovu.Trebaju mu pobede,trebaju mu velike titule i pre svega pobede nad Djokovicem,ako u Australiji i eventualno u IW-u i Miami-u nesto ne uradi po tom pitanju,lose mu se pise
        Od ostalih igraca,ocekujem standardno dobrog Jo-a,ako uspe da sacuva ovu formu iz drugog dela ove sezone bice sjajno,znamo da on na AO najbolje partije pruza,i definitivno je peti favorit za njegovo osvajanje.David ce tesko ponoviti ovakvu sezonu ali ja mu sve najbolje zelim ove godine,kakav borac,svaka mu cast.
        Ocekujem da se Raonic probije pre svega do 15,a onda na svom terenu da proba i dalje da dogura,ako dobro prebrodi prva 2 meseca godine gde brani poene,moze i do 10 a mozda i do koje titule na mastersima
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Delpo nema ni 2 finala Mastersa,a kamoli da uzme 2 titule
          Milos mora da iskoristi sto vise leda po Americi i dvorane,sad ne mora da igra na svakom turniru,sta god pozeli ima mjesto
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Ovakav spam je dozvoljen, samo iz Vladanove tastature ne smije doci.

            A ja mislim da ce Endi ili Delpo sljedece godine imati veoma dobru sezonu, ne kao Novak ovu, ali mislim da bi mogla biti godina jednog od njih dvojice.
            Od Nadala ne ocekujem nesto pretjerano dobru godinu, kao ni od Federera, Djokovic kao do 2011. ;)
            Djokovic kao do 2011,znaci kao do 2010?Kako ne mozete da shvatite da je on sad sazreo i da je takav Djokovic proslost ovih mesec ipo dana su ga mucile povrede i zbog njih i neigranja previse meceva u poslednje vreme nije imao ritam,videcete da ce opet biti dominacja
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Delpo nema ni 2 finala Mastersa,a kamoli da uzme 2 titule


              Hmh, evo da i ja kazem koju.
              Nadala ove godine nisam vidjela da je dao svojih 100% i fizicki i psihicki nikako, ni u jednom mecu. I kad je igrao odlicno, bio je nesto nesiguran i izraz na njegovom licu je bio cudan, stalno mi je nesto falilo. Nesto mislim da necemo ni sljedece godine, jednostavno takav osjecaj imam. Iako bih voljela da nisam u pravu, da opet vidimo onog gladijatora sa opasnim izrazom lica. Kao da se zasitio tenisa ili strica Tonija ili necega, nesto mi kod njega ne stima.
              Federer je imao sjajnih momenata, ali i ocajnih. Mislim da ce sljedece godine imati slicnu sezonu, mozda jedan masters ili gs vise.
              Novak... Hmh, mislim da ce tesko ponoviti ovakvu sezonu, da ne kazem da je nemoguce, ali reci cu gotovo nemoguce, pogotovo da opet osvoji 3 gs titule... Ne da sumnjam da opet moze biti u formi kao tada, ali nece vise biti ni one gladi za pobjedama i motiva dokazivanja kao do sada... Jedan GS bi trebalo da je siguran, licno bih voljela da to bude RG jer tak pehar jos nema (a nikako ne bi smio AO zbog moje opklade sa Indigom, tj. pola foruma se kladilo sa Indigom, ali tjesi da nisu Vladan i Noto ).
              Marej bi, kao sto rekoh, mogao biti jedno od iznenadjenja. S njegovom glavom se nikad ne zna, ali ove godine je imao nekoliko sjajnih partija, nekoliko puta se vracao "iz mrtvih" u mec, a na sljaci nikad bolje nije igrao. Ocekujem da bude konstantniji, da nema pad kao na proljece prosle godine, malo uspjesniju sezonu nego ove godine, a ako dodje do jednog GS-a, nece na tome ostati... ;)
              Delpo... tacno da jos uvijek nije nasao formu kao prije operacije, ali kad god je bio u odlicnoj formi, dosla je neka povrjeda. Evo i sad u Spaniji ima traku ispod koljena, suska se po forumima i tviteru da je povrijedjen. On ima cudnu gradju i nije dobro fizicki spreman, to mu je najveci problem i tesko ce to promijeniti s obzirom na svoju konstituciju. Ono sto mene raduje je da je ove godine odlicno igrao na sljaci, a pogotovo na travi me veoma pozitivno iznenadio. Ako ga povrjede zaobidju, mozda bi mogao do jednog gs-a i par mastersa.
              Mislim da ce Ferer, kao i do sada, tu negdje od 5. do 7. mjesta, do nekog polufinala gren slemova, a iskreno mu zelim i jedan masters, zasluzio je.
              Conga je ove godine imao najbolju sezonu, sljedece godine mu predvidjam slicnu, ne vjerujem da ce do najvece titule, ali moze do zavrsnice... i moze ocekivati masters.
              Fis ako sljedece godine bude igrao dobro i lijepo kao do sada, pocecu navijati za njega, ove godine je igrao stvarno prelijep tenis. Tesko da ce ponoviti ovakvu sezonu, ali nikad se ne zna, meni bi bilo drago.
              Janko bi mogao bar do titule iz serije 500, mada se ne bih bunila ni sa mastersom, ali daleko je to... Ove godine je postao ozbiljan teniser, ali tesko ce dalje od ove pozicije na kojoj je sada, ali ocekujem da se odrzi medju top 10, eventualno 15. Sad ce imati vise srece sa zrijebom, spremniji je fizicki, sredio je i glavu, tako da bi mogao ponoviti ovogodisnju sezonu, a red bi bio i da ozbiljnije zablista na nekom vecem turniru (tu ne mislim na jednu dobru pobjedu ).
              Monfils... se nikad nece promijeniti, ali uvijek ostaje nada da ce taj talenat iskoristiti, bar malo vise nego do sada, mada pretpostavljam da ce imati sezonu kao i obicno.
              Gaske bi trebalo da se vrati u top 10. Na momente se ove sezone cinilo da je na dobrom putu, a onda je nestao. Vjerujem da ce imati solidnu sezonu.
              Berdiha i Soderlinga necu komentarisati, Berdih moze van top 10 sto se mene tice, a Sod neka ostane tamo gdje je. To bi bilo subjektivno, ali sad ozbiljno - nadam se da ce Sod biti zdrav, a sa zdravljem dolazi i top 10, na moju zalost, ali dobro, zasluzio je, to sto ga ja ne volim je drugo. Ne vjerujem da moze do gren slema, mislim da bi cak i Conga prije dosao do njega...
              Berdih choker, neka bude zadovoljan sezonom kao ovogodisnjom, srednje konstantan, bez nekih vecih rezultata, ali stalno prisutan.

              Lopez bi se mogao spustiti ispod broja 20. Jeste da me onaj njegov bh slajs (tj. nepostojanje normalnog bekhenda ) opasno nervira, ali zasluzio je Feli neki dobar rezultat u karijeri, a i godine ga stizu.

              Sto se tice mladih igraca, najvise ocekujem od Tomica, koliko god to cudno izgledalo. Raonic kao i ove godine, nadam se da ce ga povrjede zaobici, ali ne ocekujem vise od top 25 od njega, niti neki ozbiljniji turnir. Herison mi je jos neozbiljan za nesto vise, ali top 50 je realno ocekivati.

              Edit: da, Miljane, mislim kao do ove sezone, mozda malo bolje, ali ne kao ove sezone. ;) Neka me demantuje, pa cu shvatiti, nema potrebe ti da me ubjedjujes. ;)
              Last edited by eM; 30-11-11, 23:51.

              Comment


              • svi udarili u sprdnju i zajebanciju
                nema niko pada dadne kakav onako mal stručniji kumentar
                od tenisu iod teniskim utaknicama
                čekaju namene 100%





                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  da, Miljane, mislim kao do ove sezone, mozda malo bolje, ali ne kao ove sezone. ;) Neka me demantuje, pa cu shvatiti, nema potrebe ti da me ubjedjujes. ;)
                  Kako to mozes da kazes?Sta hoces da kazes time,da je ovo bio samo jedan bljesak i kraj,ne on je sazreo kao igrac i jednostavno je sada drugi igrac na terenu,a sada u ovih mesec ipo dana sto su ga sprecile te proklete povrede i zbog njih je izgubio ritam za London,onda stvarno...Nikako nije tacno veruj mi da ce biti takav Novak on je sada drugi igrac na terenu,sazreo,resio problem sa alergijom,ojacao fizicki,mentalno i sve ostalo,znao sam da ce sad poceti spekulacije posle ovih mese ipo da se vraca onaj stari Novak,ovo,ono,ljudi taj Novak i ovaj sad su dva sveta
                  Last edited by MiljanVR; 01-12-11, 00:23.
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Miljane, ima Maja pravo reći šta hoće, iako je iz Bijeljine. Trebao si do sad naučiti, da sve što kaže baca na kontru, najveći baksuz, pa ovo svakako prija.
                    Ne slažem se da je Janko sredio glavu, napredovao je igrački i došao do titula, ali je glava ostala ista. Od mlađe generacije Tomik je najveća nada, njegove 2 šanse su AO i Wimbledon, mišljenja sam da može dogurati do 1/4, pod uslovom da ga bar malo pogleda žrijeb.

                    Comment


                    • Mislim da na GS-ovima neće biti nekih iznenađenja .. Dakle, vodeći trojac, s tim što bi Marej mogao negde da se ubaci, samo da bude agresivniji kao što je bio tokom jeseni ...
                      Naravno, prosto je nemoguće da Nole ponovi ovakvu godinu, Fedex će sigurno biti na visokom nivou, Rafa mi je najveća enigma ...
                      Od ostalih, pre svega, očekujem da Delpo uđe u prvih 5 .. E, sad, njegov način igre je mnogo zajeban i pitanje je da li njegov zglob može da podnese onakav pritisak ..
                      Conga bi , takođe, morao da bude u vrhu, ne verujem baš da može do GS-a, do nekog mastersa sigurno .. Od Berdiha, Fiša i Davida očekujem godinu sličnu ovoj ...
                      Robin je potpuna nepoznanica, šteta bi bilo da ga zdravstveno stanje toliko urniše .. Od '' novih snaga'', Raonić je , bez premca, na prvom mestu , i biće nagazna mina za sve ...

                      Comment


                      • Trebalo bi da otvorimo temu za predvidjanja, pa da vidimo za godinu dana koliko smo ispromasivali

                        Kao Fedov navijac, ja bih bila presrecna ako bi uzeo 1 GS (najvise bih volela da to bude Wimbledon) i normalno da uzme zlato na OI.
                        a ovako jak kraj sezone, mi je probudilo nadu da ce ponovo da bude no.1, makar na par nedelja

                        A sto se tice ostatka...
                        Po meni je strasno bitan AO, Djokovic ce biti pod ogromnim pritiskom da ga odbrani, ostali ce imati ogroman motiv da ga pobede i mislim da AO moze poprilicno da odredi kako ce da se razvija sezona do sljake.
                        Nadala nikako ne mogu da otpisem, pa cak i ako bude imao losiju sezonu prvih par meseci, kad dodje sljaka on ce ponovo da povrati svoju formu. A takodje verujem da ce on dati 150% na sljaci, da povrati neke titule, a svi znamo kako on igra kad je ekstremno motivisan.
                        Marej je ove godine bio bas konstantan na GS, tako da sledece godine ocekujem jedno ispadanje u 4.kolu Marej bi morao kad tad da osvoji taj GS, ali ne znam da li ce to biti sledece godine, posto ce najverovatnije u finalu igrati sa nekim iz top 3, a svi znamo kako on tada reaguje.
                        Ocekujem da Sod i Delpo udju u top 10, posto su oni ipak bolji igraci od Tipsarevica i Almagra. Sod ima dosta da brani na pocetku godine, tako da je moguce da jos malo padne na listi, medjutim posto je propustio celu drugu polovinu sezone, a i tada se igra u dvorani, ipak mislim da ce zavrsiti izmejdu 5.-8. mesta. Delpo je definitivno top 5 igrac, ali stvarno je pitanje koliko njegovo telo moze da izdrzi.Ja se najiskrenije nadam da nece imati problema sa povredama, posto tenisu treba zdrav Delpo. Bilo bi lepo da Delpo konacno igra neko finale mastersa, a mozda i da ga osvoji
                        Tipsarevic je stvarno imao jak kraj sezone, ali ja jednostavno i dalje ne verujem da je on sad mentalno stabilan igrac dok on to ne potvrdi sledece godine. Sad ce imati laksi zreb, ali isto tako je i sad top 10 igrac, pa ce ostali imati jos veci motiv da ga pobede.

                        Ono sto bih ja volela, kao teniski fan, to je da imamo razlicite osvajace GS i ako je moguce nekog novog finalistu a bilo bi lepo i da imamo nove osvajace mastersa medjutim, mislim da ce sve to ostati samo moja zelja, ipak su top 4 isuvise konstantna za ostatak tour-a

                        Raonic sad ima lep ranking, tako da, ako i njega mimoidju povrede, nadam se da ce uci u top 20
                        Za Dimitrova, Tomica, Harisona je ovo izuzetno bitna sezona, nadam se da biti bolji nego ove godine, posto je potrebno da se pojavi nova generacija tenisera.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Trebalo bi da otvorimo temu za predvidjanja, pa da vidimo za godinu dana koliko smo ispromasivali
                          i to pod obavezno...to treba da ti bude jedan od bitnijih zadataka kao administrator ... vidim ja da imamo mnogo nostradamusa na forumu
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • izgleda da nam nedostaje ovakav smajli
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Comment


                              • Madjionicar je pobijedio u prvom mecu na turu sampiona.Bolji od El Aynaouia 6:7;6:4;10:8

                                When Santoro came off the Royal Albert Hall court, his friend asked him how it was and he replied 'C'etait magique". Says it all really.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X