Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by delgado
    Ulizivacu se koliko ja to zelim.
    Da, dobio bi ga da je ostalo goriva u rezervoaru.

    Cijenim iskrenost.

    MGS nemoj tako, tu nije ništa mogao. Najbolji Janko pobjeđuje najboljeg Novaka ali ne i najboljeg Čilića. Kada takve stvari naučiš, onda možeš ozbiljnije komentarisati.

    Comment


    • Ma on je neki Jankov mladji brat, mozda rodjak, komsija... U redu je sto ga toliko velica. No da ce nam dati ponekad neki info, kad Janko zna da ce ostati bez goriva, pa izgubiti neki dobijeni mec...

      Comment


      • Rekao mi je jednom davno da mu je rođak, zato i radim, skupljam pare i čekam nedostatak goriva ili nekog novog Zeballosa da unovčim i obezbjedim penziju.

        Comment


        • Ne zaboravi i mene, posto sumnjam da bi me se sjetio...

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Cijenim iskrenost.


            MGS nemoj tako, tu nije ništa mogao. Najbolji Janko pobjeđuje najboljeg Novaka ali ne i najboljeg Čilića. Kada takve stvari naučiš, onda možeš ozbiljnije komentarisati.
            Kad naucis da kod igraca koji nemaju fitnese kao prva petorka, eventualno Simon , vaznu ulogu ima i umor, tada ces moci da shvatis neke poraze, ne samo Janka, nego i ostalih tenisera.



            Originally posted by notorious View Post
            Rekao mi je jednom davno da mu je rođak, zato i radim, skupljam pare i čekam nedostatak goriva ili nekog novog Zeballosa da unovčim i obezbjedim penziju.
            Samo napred.

            Comment


            • A Zeballos ima fitnes tim oko sebe?! Ima li Zeballos uopste trenera?

              Comment


              • Ja volim Janka ali da je Novak igrao na USOu kao protiv Feda ili Nadala ne bi Janko ni set gledao,a tesko da bi jedan i do TBa doveo,ta igra Novaku savrseno lezi i vidjelo se koliko je pasivan.Uvijek on tako protiv Janka.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  A Zeballos ima fitnes tim oko sebe?! Ima li Zeballos uopste trenera?

                  Fitnes uplata

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    A Zeballos ima fitnes tim oko sebe?! Ima li Zeballos uopste trenera?
                    Alejandro Lombardo.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Ja volim Janka ali da je Novak igrao na USOu kao protiv Feda ili Nadala ne bi Janko ni set gledao,a tesko da bi jedan i do TBa doveo,ta igra Novaku savrseno lezi i vidjelo se koliko je pasivan.Uvijek on tako protiv Janka.
                    Tvoj odgovor je bio u stilu : Ja volim Janka , ali mnogo vise Novaka

                    Jankela je jedan od fizicki najnespremnijih igraca na ATP turu, otuda silne povrede,predaje, i mnogi porazi (naravno gubio je meceve kad je bio i spreman i zdrav, i fokusiran, ali ga je kondicija izdala mnogo puta) - svako sam bira svoj put.

                    Moj odgovor je bio upucen Miljanu na konstataciju Razbio bi Novak Keija da je zdrav, e tako i ja kazem razbio bi Janko Novaka da je zdrav, sta bi bilo kad bi bilo.
                    Ja jesam Jankov najveci fan i velicam ga, a Novak bogami ima mnogo brace i sestara.

                    Comment


                    • Vec sam jednom pisao, ali jos jednom... Ne navijam ni za Novaka, ni za Janka, ni za... Cak nisam siguran da imam omiljenog tenisera. Milo mi je gledati Tsongu na travi, Monfilsa, Nekad Nasa... Ali mi je stvarno bzv kad momak koji je najveci ambasador svoje zemlje (u USA ce znati za Srbiju jedino zbog Novaka, a i jedino zbog njega joj prilijepiti neki pozitivan epitet) bude omalozavan, cesto isprdavan od strane svojih sunarodnika, sugradjana... Da je bio pametan sad bi igrao pod zastavom VB, a oni su malo manje raspolozeni za pljuvanje svojih kantrimena, na ovaj nacin. Da kritikuju i pritiskaju jesu, ali da navijaju za nekog Nadala protiv svog igraca, toga nema... A jos bolje, za CG... A on budala nosi patike u bojama svoje zemlje, majcu, grb, stalno to istice u svijetu... No je izgleda bolje kad udjes u neku zemlju pa te neko najuri s puskom, jer su tvoji kantrimeni malo sanirali po okruzenju, nego da te docekaju s osmjehom jer dolazis iz zemlje Novaka Djokovica.

                      Comment


                      • Pa Janko mi je mozda na nekom 4. ili 5. mjestu,meni je Novak pa sigurno 10-ak praznih mjesta do Jamesa ali to nije bitno.Novak ne igra isto protiv Janka i Viktora i to je cinjenica,iako se tenisko znanje njih dvojice ne moze uporediti Janko je mnogo bolji,svestraniji i kompletniji igrac.Ali najbolji Novak ne gubi set od najboljeg Janka!
                        sigpic

                        Comment


                        • Necemo valjda po 1000000. put na istu temu
                          svako neka navija za koga god zeli i ne mora da se pravda zasto voli jednog igraca, a ne voli drugog...

                          A inace ovo je tema o turnirima iz serije 500, tako da je ova prica skroz off topic.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • e pa dobro. Ali moj post da se prebaci u Novakovu temu, pa da vide Votjekovski i MilanVR kako to radi pravi PR.

                            Comment


                            • Originally posted by delgado View Post
                              Alejandro Lombardo.



                              Tvoj odgovor je bio u stilu : Ja volim Janka , ali mnogo vise Novaka

                              Jankela je jedan od fizicki najnespremnijih igraca na ATP turu, otuda silne povrede,predaje, i mnogi porazi (naravno gubio je meceve kad je bio i spreman i zdrav, i fokusiran, ali ga je kondicija izdala mnogo puta) - svako sam bira svoj put.

                              Moj odgovor je bio upucen Miljanu na konstataciju Razbio bi Novak Keija da je zdrav, e tako i ja kazem razbio bi Janko Novaka da je zdrav, sta bi bilo kad bi bilo.
                              Ja jesam Jankov najveci fan i velicam ga, a Novak bogami ima mnogo brace i sestara.

                              Definitivno je isto reći Novak bi razbio Nishikori-a i Janko bi Novaka, briljiraš. Nije bitno da li si mu rođak ili brat, samo nam javi nekad kada opet bude namještao mečeve kao taj u Moskvi, i sirotinja bi nešto da zaradi.

                              Comment


                              • Posto su gotovi za ovu sezonu turniri iz serije 500, ova prica bi mogla da se prebaci u Opste diskusije.
                                Drago mi je sto briljiram. Ja sam pokazujem kako to izgleda u ocima navijaca Keija Nisikorija(medju kojima sam i ja) , kada neko kaze "Ma razbio bi ga ovaj da je bio zdrav" . Tako isto i ja mogu da kazem "Ma razbio bi ga moj Janko da se nije istrosio" i eto vidis kako to odmah izgleda neprijatno.
                                Jel bi Novak razbio i Mareja i DelPa ove sezone da je bio zdrav, sta mislis ?

                                Comment

                                Working...
                                X