Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    najpostenije je da se sve ponisti, posto je ovo najprestiznija nagrada u svetu tenisa, a vi niste bili upoznati sa pravilima
    Ne,Bojana ne preteruj sad,nismo mi rekli da je ovo nesto mnogo bitna nagrada,naravno kad je organizuju Svajcarci da ce je dobiti Federer
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • A u Bazelu je izgleda bila mrtva trka u glasanju, jedva se domacin provuce

      Federer named the “Best Player” to ever play in Basel

      During the Swiss Indoors in Basel on Tuesday, Tournament Director Roger Brennwald honored hometown hero Roger Federer as the “Best Player” to ever play in Basel. The 30-year-old Swiss received a trophy bearing the names of the different nominees in the shape of a number one. The former world No. 1 and 16-time Grand Slam champion received 78.5 percent of the 40,000 votes casted online, while 2009 Basel champion and current world No. 1 Novak Djokovic received just 3,233 votes. “Obviously everyone knows how much the tournament here in Basel means to me,” said Federer, a four-time champion at this ATP World Tour 500 tournament. “There’s a big voting going on here in Switzerland for this award. I haven’t seen so many people vote for a sporting award in a very long time. I’m happy so many people took part in it.” Federer will go for his 40th career win in Basel against Jarkko Nieminen later this week after beating Potito Starace in straight sets on Monday. Federer has reached the final in his hometown seven times, including the past five years.
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ma problem je sto su Djokovicevi navijaci mislili da se glasa samo preko lajkova
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • LOL , mada realno i jeste zasluzio tu nagradu najpostenije je da je on dobije.... ali nikad se ne zna da su Novakovi navijaci bili malo vredniji svasta bi moglo da se desi .... hehe
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Novak je bio drugi sa te 3000
            sigpic

            Comment


            • Necemo sad da patetisemo,to je Fedex zasluzio bez ili sa glasanjem.Bilo bi mi smesno da je Novak dobio ovo ili da je bio makar blizu sa glasovima.

              Comment


              • Ma naravno,pa Roger je jos toliko puta osvojio Basel,Novak samo jednom,da ne pricamo o ukupnim titulama i trajanju na najvecem nivou
                sigpic

                Comment


                • Domacin covek, mora da osvoji.

                  Comment


                  • Vladane,vjerujem da se kunes u Federera;) Samo tako!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam njegov poster iznad kreveta i svaku noc prije spavanja ga poljubim!Ti nastavi sa kvalitetnim postovima,samo tako!
                      sigpic

                      Comment


                      • Izvini na iskrenosti,ali Vladane tvoji postovi pucaju od zelje da se drugima dopadnu(lijepo je to,ali to je kod tebe najupecatljivije),ali nemas svoje pravo misljenje
                        Novak danas brusi formu;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Tebi se ocigledno ne dopadaju,zabrinuo bi se da je drugacije
                          Prebacite ovo u Tadbas
                          Last edited by Vladan; 03-11-11, 15:26.
                          sigpic

                          Comment


                          • Za ovu bolest lek ne postoji...

                            http://www.index.hr/sport/clanak/cet...tu/581242.aspx
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Steta sto TV Blic nema online izdanje. Aleksandar Nikolic je opet prevazisao samog sebe u mrznji prema Federeru. Steta samo sto posle danasnjeg dana njegov clanak gubi svaki smisao.
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Janko je ove sezone odigrao dva meca od velikog znacaja, protiv kvalitetnih protivnika. I oba je izgubio. DC i Marin Cilic.

                                Comment

                                Working...
                                X