Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa nije mu fer,Novak dolazi dva puta,a on nece ni jednom,ima jos vremena sto se toga tice
    Pa nije valjda lud da dodje i da na dobrovoljnoj bazi gleda Srdjana Djokovica nedelju dana i vise
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nije Robert nista ljepsi,pa ga Novak gleda 7 dana
      Ja nesto mislim da ce sigurno doci jednog dana,Nadal ne moze zbog Barca-e ;)
      sigpic

      Comment


      • Ovaj, nije pitanje lepote...

        Pa pre ce ici u Estoril, gde zna da je najveca zvezda i da ga navijaci cene i vole, nego da dodje ovde gde bi mu zvizdali na svakom mecu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa mozda, ako to kojim slucajem postane turnir 500... ili ako dozivi pred kraj karijere da mora da igra slabije turnire... U suprotnom nema sanse.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ovaj, nije pitanje lepote...

            Pa pre ce ici u Estoril, gde zna da je najveca zvezda i da ga navijaci cene i vole, nego da dodje ovde gde bi mu zvizdali na svakom mecu
            Vjerujem da bi bilo zvizduka


            Originally posted by majabl View Post
            Pa mozda, ako to kojim slucajem postane turnir 500... ili ako dozivi pred kraj karijere da mora da igra slabije turnire... U suprotnom nema sanse.
            Cilj je da postane turnir serije 500,koliko je to realno je pitanje.Nijedan turnir na travi prije W-a nije turnir serije 500,a znamo da je Queens to zasluzio,cak i da bude Masters,em je prelijep,em dolaze strasni igraci.
            Mislim da nije nemoguce da dodje jednog dana...
            sigpic

            Comment


            • Da bi ti mali turniri privukli najbolje igrace, oni moraju da im plate i koliko ja znam Federer i Nadal traze i do milion dolara za pojavljivanje na nekom turniru. Verujem da Fed tj. Nadal ne traze toliko nekim turnirima na kojim vole da igraju, ali negde gde se prvi put pojavljuju, sigurno traze.
              I sad razmisli, da li bi Srki dao te pare Rogeru? pa nema sanse, pre bi ih spalio
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Da,da,to je tacno,ne bi Srle dao tolike pare Roger-u,ali opet Rafa nema sanse da ce nekad doci,tako da mu samo ostaje Roger,jedino ako Andy pocne stalno da igra na sljaci kao u MC-u
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Da bi ti mali turniri privukli najbolje igrace, oni moraju da im plate i koliko ja znam Federer i Nadal traze i do milion dolara za pojavljivanje na nekom turniru. Verujem da Fed tj. Nadal ne traze toliko nekim turnirima na kojim vole da igraju, ali negde gde se prvi put pojavljuju, sigurno traze.
                  I sad razmisli, da li bi Srki dao te pare Rogeru? pa nema sanse, pre bi ih spalio
                  Tacno,prosle godine je Nadal dobio milion i pol da igra Bangkok.

                  Comment


                  • Da je bar pobedio tamo

                    Odlicno za Ernestsa...
                    Dobra stvar shto se Tommy vraca...Bollitieri ga je valjda neshto nauchio
                    Last edited by Nyman-Nemanja; 19-04-11, 10:34.
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Evo 'undercover' videa od Bhupathi-ju i Paes-u...skoro se vodila diskusija o dublovima,pa da im malo pokonimo pzahnje....

                      Imaju i neku kompaniju za pravljenje filmova a mozhda ce i glumiti...

                      http://www.atpworldtour.com/Media/Ch...Tour+Uncovered
                      Last edited by Nyman-Nemanja; 19-04-11, 10:52.
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Letonac Ernest Gulbis, trenutno 31. teniser sveta, dobitnik je specijalne pozivnice organizatora turnira Serbia Open 2011.

                        Gulbis, koji je početkom tekuće sezone bio 21. na ATP listi, osvojio je jednu titulu u karijeri. Bilo je to u Delrej Biču prošle godine.

                        Prema tome, u glavnom žrebu trećeg izdanja beogradskog ATP turnira igrače čak 10 tenisera iz prvih 50, što je najjače polje ikada u prestonici Srbije.

                        Poslednja vajld karta otišla je u ruke domaćeg tenisera Dušana Lajovića, koji na novoj rang listi zauzima 277. poziciju.

                        Vajld kartu za kvalifikacije dobio je Srbin David Savić, dok je paru Ilija Bozoljac/Dušan Vemić dodeljena pozivnica za glavni žreb dubla.

                        Serbia Open 2011 startuje mečevima kvalifikacija u subotu, 23. aprila. Žreb će se obaviti u petak od 19 časova.
                        http://www.serbiaopen.rs/news_more.p...id=674&jezik=1

                        Comment


                        • http://www.wimbledon.com/tennis-worl...nners'-pot
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ovaj, nije pitanje lepote...

                            Pa pre ce ici u Estoril, gde zna da je najveca zvezda i da ga navijaci cene i vole, nego da dodje ovde gde bi mu zvizdali na svakom mecu
                            Zasto ti ne volis da Feki dodje u BG?Jel to neki inat zato sto su vlasnici Djokovica ili sta?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Zasto ti ne volis da Feki dodje u BG?Jel to neki inat zato sto su vlasnici Djokovica ili sta?
                              Odakle ti ta ideja?
                              Pa sigurno bih volela da mi Federer svake godine dolazi ovde nedelju dana i da ja visim na turniru i gledam treninge i meceve, ali ja sam samo realna.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Odakle ti ta ideja?
                                Pa sigurno bih volela da mi Federer svake godine dolazi ovde nedelju dana i da ja visim na turniru i gledam treninge i meceve, ali ja sam samo realna.
                                Ok,postujem misljenje I ja isto mislim da je nerealno da dodje,ali mi se nekako cini iz tih tvojih postova da govoris sa nekim inatom
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X