Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    ali napisacu opet - kad vec tvoj igrac igra najbolju sezonu u tenisu ikada,idi gledaj klipove na youtube, seckaj njegove slicice iz novina, uzivaj u ovoj divnoj godini, umesto sto nama sektasima pokusavas da otvoris oci.
    Pa posle i ja da budem sektas? Neka hvala

    Comment


    • @notorious nedostajes forumu definitivno ;) al sad ce valjda Nole na teren...a time i ti na forum
      BTW: jel igra Nole u Baselu

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        @notorious nedostajes forumu definitivno ;) al sad ce valjda Nole na teren...a time i ti na forum
        BTW: jel igra Nole u Baselu
        Da ;)
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Big Nole, vise puta si nam obrazlozio zasto ne volis Federera, tako da nam je to svima jasno. Mislim da sam ovo vec jednom napisala, ali napisacu opet - kad vec tvoj igrac igra najbolju sezonu u tenisu ikada, idi gledaj klipove na youtube, seckaj njegove slicice iz novina, uzivaj u ovoj divnoj godini, umesto sto nama sektasima pokusavas da otvoris oci. Sta bih ja dala da sam celu Rogerovu karijeru mogla da ispratim kako je tekla, a ne ovako retrospektivno...

          Moje misljenje je, i cvrsto stojim iza njega, da vi ne volite Rogera zato sto je on jos uvek izmislio tenis za Djokovica. Djokovic je na dobrom putu da potuce neke rekorde, neke vec ima, od nekih je jos daleko. Kad obojica zavrse karijeru mozemo da podvucemo crtu. Mi nemamo oko ceka da budemo iskompleksirani. Meni je sasvim svejedno npr dal ce Nadal ikada vise osvojiti GS. I sta sad treba da razglabam o tome kad god mi se ukaze prilika? To sto vi toliko uzimate Rogera i njegove rezultate u usta samo govori da vam nije svejedno. Ipak je on taj koji je Djokovicu najveci protivnik sada. Ja se radujem sto je tako, to obecava dobre meceve. Vi se ne radujete, vi ste ogorceni iz nekog razloga.
          Jel to Roger izmoslio kako se gubi 2.godine za redom 1/2finala GS sa po 2.mec lopte po tome ce sigurno ostati najbolji svih vremena a mozda ponovi reprizu i na sledecem USO da ga Novak opet srecno pobedi ali nek poveca broj mec lopti ,dosadi vise sa 2.ocemo 3.sad

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            @notorious nedostajes forumu definitivno ;) al sad ce valjda Nole na teren...a time i ti na forum
            BTW: jel igra Nole u Baselu

            Gdje si Viškoviću Mislim da se nećemo poklopiti u isto vrijeme, a da se mene pita preskočio bi on sve do London-a Najbolje bi bilo da odigra Basel ili Paris.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Novak je dobio Federer-a 2007 i to tadašnji Novak, šta bi mu ovaj sad radio Šta bi rekao na to da ti dođe navijač Aggasi-a i kaže, kada je Aggasi igrao sa njim 5 setova na USO po stare dane, šta bi mu uradio u svojim najboljim danima, zanimljive su te vaše teorije poređenja, ali nikako da ih shvatim, pa ako možeš da mi objasniš nešto od toga. Pričaš dvosmisleno, da li je bolji, naravno da je bolji ako bi ih u istom trenutku stavili da igraju a oni dođu iz prethodnog vremena , kada bi to bilo moguce, jer su brži, izdržljiviji itd. e sad da li bi iz tog vremena se isto tako snašli da su rođeni u ovom vremenu vjerujem da bi. Bljesak je kad Safin osvoji GS, on nije imao nikakav kontinuitet, bljesak je kad Nalbandian dođe i šamara sve 2 mastersa uzastopno, bljesak u vidu dominacije ili osvajanja turnira nije ovo što Novak radi. Za konkurenciju i kontinuitetet igrača ne bi da ti spominjem, zna se dobro šta je prava konkurencija, kada ti neko stoji nad glavom iz turnira u turnir, to najbolje znaju oni iz 80-ih i 90-ih godina.
              Vidi, na glupost o lošoj konkurenciji kao glavnom razlogu Rogerove dominacije moraš odgovoriti glupostima ! Sve su to gluposti, ali naravno da ću uzeti primjer 30 godišnjaka koji pobjedi Novaka u životnoj formi i uporediti sa Federerom iz prajma, jer ako ga je dobio sa 30 godina zašto ne bi i u godinama kada je harao !?
              Glavni razlog je ta glupa priča o konkurenciji, a iskreno ni sam ne volim priče ŠBB KBB !

              Kada kažem bljesak, onda mislim na bljesak u vidu jedne sezone. Ako Novak održi ovakav nivo igre i bude približno dobar i sljedeće sezone i sezona, onda je to kontinuitet i ondna će imati "ono nešto" što ga stavlja među najbolje ! Dotada, ne ne i ne !

              Miljane, loša igra je kada puno griješiš, a ne kada te protivnik razbija vinerima !
              To je Federer Novaku radio i to je ono što Nadalu fali u mečevima protiv Novaka !
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Meni samo jedno nije jasno, ako uzmemo 2006. godinu kao neku godinu kad je Nadal vec uveliko bio no.2 i jak igrac i pogledamo koliko je to Federer osvojio GS od tada pa do danas, dodjemo do zakljucka da je vise od polovine svojih GS osvojio od 2006. godine, nego do 2006. godine.
                I neki igraci iz te generacije su izmislili tenis za raznorazne Berdihe, Conge, Soderlinge itd.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post

                  Miljane, loša igra je kada puno griješiš, a ne kada te protivnik razbija vinerima !
                  To je Federer Novaku radio i to je ono što Nadalu fali u mečevima protiv Novaka !
                  Ma jeste busio ga je samo tako,bio je to izjednacen mec iako ponavljam,a i svi se slazu sa time pitaj i Fedove navijace je Novak igrao lose i kraj price,pitaj kog oces i videces sta ce ti reci za Novakovu igru u tom mecu,kakva crna odlicna igra,a za winere i tu su bili izjednaceni,samo sto je Fed i servirao neverovatno u tom mecu i imao najmanje 10 aseva i vise sigurno
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Prle! View Post
                    Miljane Miljane, prvo bih te zamolio da ne gledaš na tenis navijački, već analitički. Novak je igrao dobro koliko mu je Roger dozvolio ! Da je Rafa bio umjesto Rogera, Novak bi to glat uzeo !
                    I mislim to, jer je njegov način igre dosta zahtjevan, a takvu igru je teško održavati na konstantno visokom nivou ! A dodamo li na to da će sljedeće sezone imati razjarenog Federera, Nadala koji želi pokazati da može dobiti Noleta i Murraya koji traži prvi GS, moja tvrdnja dobija na značaju !
                    A zašto se tvoja analitika ako nisi navijački ostrašćen svodi na glorifikovanje Federera?
                    I zašto ti je glavni argument u večerašnjoj diskusiji polufinale RG?Jeste,Roger je jedini čovek koji je pobedio Novaka ove godine,i to je za mene bio najbolniji poraz u Noletovoj karijeri.
                    Zašto navodiš argument da tridesetogodišnji Federer pobeđuje Novaka na vrhuncu karijere?Da li je to frustracija zbog, za Fedove standarde, jedne očajne sezone u kojoj se nadao toj još jednoj nedelji na čelu liste da bi se izjednačio sa Samprasom?Ok,znamo mi koje sve Roger rekorde drži i da Novaku treba još mnogo godina da bi mu se makar približio.
                    Možda smo i mi Noletovi navijači frustrirani što se ovaj bum nije desio ranije,ali smo mi bar optimistični i gledamo unapred,a vi se stalno vraćate u istoriju.
                    Last edited by jagodica; 26-10-11, 22:22.
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Moje misljenje je, i cvrsto stojim iza njega, da vi ne volite Rogera zato sto je on jos uvek izmislio tenis za Djokovica. Djokovic je na dobrom putu da potuce neke rekorde, neke vec ima, od nekih je jos daleko. Kad obojica zavrse karijeru mozemo da podvucemo crtu. Mi nemamo oko ceka da budemo iskompleksirani. Meni je sasvim svejedno npr dal ce Nadal ikada vise osvojiti GS. I sta sad treba da razglabam o tome kad god mi se ukaze prilika? To sto vi toliko uzimate Rogera i njegove rezultate u usta samo govori da vam nije svejedno. Ipak je on taj koji je Djokovicu najveci protivnik sada. Ja se radujem sto je tako, to obecava dobre meceve. Vi se ne radujete, vi ste ogorceni iz nekog razloga.

                      Izmislio tenis cijenim objektivna mišljenja. Što vi tako skačete kad se spomene Federer, a sami kažete kako su Novakovi navijači osjetljivi, kontradiktornost u punom mahu. Naravno da je Federer najveći protivnik Novaka, Novak mora bit što spremniji za polufinalne duele naredne godine, prvo u Paris-u a onda 2x na legendarnoj travi. Naravno, sva 3x će biti slučajno izvučeni u istom dijelu, nema tu nikakve teorije zavjere, slučajnosti se događaju.

                      Comment


                      • Sram ga bilo, usudio se najboljem riterneru ikada da odservira vise od 10 aseva ma ja bih to zakonom zabranila
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ne treba niko da mi govori o onome što sam vidim. Priče o lošoj igri su ublehe kao i priče da Nadal ima lošu sezonu, a zapravo igra bolje nego prethodne kada je osvojio to što je osvojio ! To što ti živiš u uvjerenju da su Novakovi porazi posljedica njegove loše igre, a ne bolje igre protivnika je tvoj problem ! Ne mogu ja tu ništa promijeniti !

                          @ jagodica

                          Zato što je rasprava Federer vs Đoković !
                          Valjda imam pravo da biram argumente za koje mislim da su pogodni u nekoj raspravi, jel' to zabranjeno možda ?

                          Navodim taj argument kao odgovor na gluposti o lošoj konkurenciji ! Još nešto ?
                          Hvala Bogu nemam nikakvih frustracija, niti mi teško padaju porazi nekih tenisera ! Volim dobar tenis i simpatišem Federera, jer volim njegov stil igre, a njegova igra = dobar tenis !

                          Nešto nejasno !?
                          Last edited by Prle!; 26-10-11, 22:24.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            I zašto ti je glavni argument u večerašnjoj diskusiji polufinale RG?Jeste,Roger je jedini čovek koji je pobedio Novaka ove godine,i to je za mene bio najbolniji poraz u Noletovoj karijeri.
                            Meni taj poraz ni malo nije dirnuo. Bio sam ubedjen u Novakovu pobedu, toliko ubedjen da mec nisam ni gledao , pa mi je sve leglo kao veliko iznenadjenje. Ali ono mahanje prsticem, zbog njega mi je preokret na USA dosao kao melem na nepostojecu ranu. Mada taj mec je tako antologijski, meni drazi od svih dotadasnjih titula. Jedino sto bi po napetosti moglo da se meri sa tim mecom je Partizan - Cibona finale u Zagrebu. No to je vec cist mit.

                            Najteze mi je pao poraz protiv Nadala u polufinalu Olimpijskih igara. Par dana sam bio besan na sve zivo i izmisljeno.

                            Comment


                            • Prle ne vredi da se objasnjavas, mi smo sektasi, a oni patriote i rodoljubi.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                Ne treba niko da mi govori o onome što sam vidim. Priče o lošoj igri su ublehe kao i priče da Nadal ima lošu sezonu, a zapravo igra bolje nego prethodne kada je osvojio to što je osvojio ! To što ti živiš u uvjerenju da su Novakovi porazi posljedica njegove loše igre, a ne bolje igre protivnika je tvoj problem ! Ne mogu ja tu ništa promijeniti !
                                Au,ja kao prvo nisam rekao da je Novak izgubi zbog lose igre,nego sam rekao da je to daleko od Novakovog najboljeg tenisa,i ne vredi sa tobom ti ces opet da je Novak igra najbolji tenis pa to ti je,ali veruj da je to bilo daleko od Novakovog najboljeg tenis
                                @Bojana sta bi,rekao sam u vezi winera da su mu se tu dodadli i 10 asa i jos jedno ja ove godine racunam samo jedan poraz i to pravi i posteni poraz,a to je od Feda a koliko znam i vidim i ostali fanovi Noleta isto tako,a ono protiv Murraya i Delpa,pa niko ne bi ni izasao na teren sa takvim povredama koje je Novak imao u tim mecevima,a on je izasao
                                Last edited by MiljanVR; 26-10-11, 22:36.
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X