Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo malo da te ispravim za prvu recenicu, ne slazes se samo sa Kesom, nego i sa Samprasom i Mekenroom. Ostatak si mozda u pravu, mozda ne, a mozda si i malcice permutovao prezimena ;)

    Comment


    • Nazovite me ogranicenom ili kakogod, ali ja ne mogu da razumem takva poredjenja. To bi bilo kao da vi zavrsite npr fakultet, i onda vam neko celog zivota prica - eee, ali da si ti ucio iz ove knjige iz koje ja danas ucim, ili da ti je predavao ovaj moj profesor, sigurno ne bi mogao da zavrsis faks.
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Nazovite me ogranicenom ili kakogod, ali ja ne mogu da razumem takva poredjenja. To bi bilo kao da vi zavrsite npr fakultet, i onda vam neko celog zivota prica - eee, ali da si ti ucio iz ove knjige iz koje ja danas ucim, ili da ti je predavao ovaj moj profesor, sigurno ne bi mogao da zavrsis faks.
        Mislim da ti nije najbolje poredjenje. Idealno bi bilo, 1 student je polozio uceci iz jedne knjige, drugi iz druge ali sa kompleksnijim, stoga tezim gradivom kod profesora koji vise zakera za ocenu. Verujem da bi se obojica studenata u tom slucaju slozili da je ovaj drugi trebalo mnogo vise da se namuci pa je stoga njegov uspeh veci.

        U ovom slucaju se verovatno ne bi slozili, ali dobro - nismo svi isti

        Comment


        • Poredjenje je odlicno, samo sto to neki nece ili ne zele da prihvate.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Poredjenje je odlicno, samo sto to neki nece ili ne zele da prihvate.
            Ne, poredjenje je pogresno jer je i Kes zakljucke izvukao iz dominacije u toku sezone i poenta mu je bila na sezoni. Verujem da je i njemu, a i drugima jasno da konkretne parametre nikada nece imati za zakljucke ko je sveukupno najbolji racunajuci razne epohe.

            Ali ima tu jedna interesantna stvar, Federerovi fanovi nemaju problem da kazu da je on najveci ikada, al cim neko kaze nesto sto se ne uklapa u njihove bajke, odmah se zbune, pa krenu sa analogijama po kojima je smesno porediti drugacije stvari...

            Comment


            • Kes je uvijek imao nesto protiv Federera i pravio se pametan sa nekim njegovim primedbama,cista zavis i ljubomora sa njegove strane.Ato cija je konkurencija bila veca ,niko ne moze tacno reci.Pa po svima teniskim strucnjacima Nalbandijan je bio veliki potencijal ,Safin osvajac 2 GS ,Hjuit najmladi broj 1,i takode osvajac GS,Rodik ,Davidenko koji su do ove godine imali dobar skor sa Dokovicem,a eto oni ne valjaju.Pa zar Federer nije mator .Itako mator dobi Dokovica na RG ,I 2 polufinala pokloni mec.Ne, moze se na osnovu jedne sezone tvrditi to sto on kaze .Sjetite se sto su prosle godine pricali za Nadala,a sad samo opet kralj sljake .Ate molim vas .To on moze pricati sto oce .Procitala sam nede prije kako ga je Mirka oprala kad je bio optuzio da je stavila sape na W _SKOG sampiona.

              Comment


              • Ja nikad nisam tvrdila da je najveci ikada bas iz razloga sto je nemoguce uporedjivati ere i ako bih bas morala da izabere jednog igraca to bi bio Lejver, a ne Federer.

                Medjutim, neki Djokovicevi navijaci koriste svaku priliku da omalovaze Federerov uspeh i cini se da uzivaju u tome, kao da vise vole da procitaju neki clanak da se ponizava Fed i njegovi uspesi, nego gde se prica pozitivno o Djokovicu, ali to je vec njihov problem.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Big Nole View Post
                  Federerovi fanovi nemaju problem da kazu da je on najveci ikada, al cim neko kaze nesto sto se ne uklapa u njihove bajke, odmah se zbune, pa krenu sa analogijama po kojima je smesno porediti drugacije stvari...
                  boldovala sam kljucnu rec, slozices se da zvuci smesno...
                  Evo jos jedno poredjenje - uvek ce pametovati onaj ko jos nije zavrsio faks. Onaj koji jeste je savrseno svesan sta je uradio, koliko mu je truda trebalo i da na kraju krajeva, niko drugi nije naucio to sto treba za njega, nego on sam.

                  Federerovi fanovi kazu sta imaju, i nemaju problem sa tim. I to kazu sta imaju uglavnom onda kad budu prozvani, retko kad se skupi grupica navijaca i krene sa hvalisanjem, ili jos gore, sa provociranjem Novakovih navijaca.
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Kako se Delpo izglupirao sto je propustio Aziju,jos je vrlo moguce da Nalby ne bude spreman za DC mec
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Big Nole View Post
                      Ne, poredjenje je pogresno jer je i Kes zakljucke izvukao iz dominacije u toku sezone i poenta mu je bila na sezoni. Verujem da je i njemu, a i drugima jasno da konkretne parametre nikada nece imati za zakljucke ko je sveukupno najbolji racunajuci razne epohe.

                      Ali ima tu jedna interesantna stvar, Federerovi fanovi nemaju problem da kazu da je on najveci ikada, al cim neko kaze nesto sto se ne uklapa u njihove bajke, odmah se zbune, pa krenu sa analogijama po kojima je smesno porediti drugacije stvari...
                      Daj molim te ne bubaj,jednostavno koristiš svaku priliku da bi izazvao konflikt ,vječito imas nešto prtiv Federera i bubneš neki post jer nemas sta drugo radit da bi druge izivcirao i kako bi reagovali na tvoje banalne i ponekad jako besmislene postove.A zamolit ću te da mi kažeš ko je tebi najveći igrač svih vremena i da nam malo pojasniš zašto?I ostavi ti Federerove navijače po strani tvoja stvar nije kako mi razmišljamo ,brini se malo za sebe ,mislim da trebaš poraditi na svom načinu gledanja na svijet cjelokupno.
                      Last edited by Adin; 26-10-11, 15:03.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Novak kad bude imao 17 Slamova bice najveci i kad provede onoliko nedelja na prvom mjestu koliko je Roger
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Shardonnay View Post
                          Evo jos jedno poredjenje - uvek ce pametovati onaj ko jos nije zavrsio faks. Onaj koji jeste je savrseno svesan sta je uradio, koliko mu je truda trebalo i da na kraju krajeva, niko drugi nije naucio to sto treba za njega, nego on sam.
                          Opet si ga totalno uprskala sa poredjenjem. I onaj koji je zavrsio faks moze da prizna da je u njegovo vreme bilo lakse i da time uopste ne omalovazi svoj rezultat. Eto u moje vreme jedan ispit je sluzio za pumpanje proseka, kasnije je on postao nocna mora na drugoj godini. Promenio se profesor, knjiga a i sa njima logika situacije. Uopste nemam problem da je meni bilo neuporedivo lakse da dam taj ispit iako sam se dobrano spremao za njega. Ali dobro, nismo svi isti.

                          I da, zasto kljucna rec zvuci smesno?
                          Last edited by eM; 26-10-11, 21:55. Reason: warn

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kako se Delpo izglupirao sto je propustio Aziju,jos je vrlo moguce da Nalby ne bude spreman za DC mec
                            Nalby je u Spaniji i tamo se intenzivno oporavlja i sve radi da bi bio spreman za DC, ali propusta ostatak turnira do kraja godine.

                            evo ko zna spanski
                            http://www.marca.com/2011/10/24/tenis/1319476918.html
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Opet si ga totalno uprskala sa poredjenjem. I onaj koji je zavrsio faks moze da prizna da je u njegovo vreme bilo lakse i da time uopste ne omalovazi svoj rezultat. Eto u moje vreme jedan ispit je sluzio za pumpanje proseka, kasnije je on postao nocna mora na drugoj godini. Promenio se profesor, knjiga a i sa njima logika situacije. Uopste nemam problem da je meni bilo neuporedivo lakse da dam taj ispit iako sam se dobrano spremao za njega. Ali dobro, nismo svi isti.

                              I da, zasto kljucna rec zvuci smesno? Meni su sva sektaska naklapanja bajka.
                              profesionalni sportisti tako ne razmisljaju.
                              a za ovo boldovano razmisli sam kako zvuci, ja komentara vise nemam.
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                profesionalni sportisti tako ne razmisljaju.
                                Znaci profesionalni sportisti nisu zavrsili faks? Bem ga, mene totalno zbunila ona tvoja fenomenalna poredjenja.

                                Comment

                                Working...
                                X