Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Nije mu potreban HC, i bez toga ce lagano do titule na AO
    Nece se sigurno bojati Federera koji je pred penzijom, sigurno ga bole te stare kosti...
    Indigo, je l' smes da se kladis?
    kao sto su ga bolele u SF RG-a
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Indigo, je l' smes da se kladis?
      kao sto su ga bolele u SF RG-a
      Smem naravno...
      Al prvo moras kupiti neki stap ili kukan kako bi matorac tj deka FED mogao da se krece po terenu
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Indigo, je l' smes da se kladis?
        kao sto su ga bolele u SF RG-a
        Da a u preostala 4 meca ove godine su ga bolele cini mi se xD
        Last edited by MiljanVR; 12-10-11, 13:32.
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Robin ce propustiti i Stockholm i rekao je da je i dalje bez energije,ali da je probao da udara loptu.Najpametnije bi mu bilo da propusti sve do kraja i da se spremi za iducu sezonu
          sigpic

          Comment


          • Rafael Nadal says UK tax demands put him off appearing at Queen's

            Iako on kaze da ovo nije razlog zasto vise ne igra Kvins, tj. zasto sledece godine igra Hale, nekako se stice utisak da mu je to bilo presudno
            po meni, nije uopste ovo trebao da spominje, posto ispada da mu je glavni i osnovni motiv novac...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ni meni se clanak ni malo ne svidja...a nekad se stvarno zapitam kakav je odnos ovih najboljih igraca prema lovi...nekako mi je logicno...ili barem mislim da bi se ja tako osjecao...da bi mi bubam na mjestu Rogera ili Rafe...nakon toliko zaradjenog novca...isti ostao u drugom planu...a da im je osnovni pokretac...i motiv za napretkom...prestiz koji postoji medju njima...a zatim i naspram teniske historije...

              Naivno razmisljanje

              Comment


              • Mislim da svaki teniser koji je zaradio milione u karijeri ne bi trebao osjećati potrebu za tim novcem,jednostavno on će toga nakupiti do kraja karijere mnogo,mislim da je novac nekako prva stvar koju žele kad počnu da ostvaruju dobre retzultate ,dok kasnije to već prelazi u neku drugu vrstu dokazivanja ,kako titulama ,tako i osobinama koje posjeduju....
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • E moj Adine , ko da bi se oni bezveze dosadjivali i igrali Bangkok i raznorazne 250-ice , da im pare nisu bas , bas bitne . Koliko god da imaju , mislim da im je uvijek malo , ali bukvalno svima ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    E moj Adine , ko da bi se oni bezveze dosadjivali i igrali Bangkok i raznorazne 250-ice , da im pare nisu bas , bas bitne . Koliko god da imaju , mislim da im je uvijek malo , ali bukvalno svima ..
                    U jednu ruku igraju te turnire jer moraju po pravilima odigrati bar par komada...a i sve je to dio sponzorskih ugovora...pogotovo kad je u pitanju azijska turneja...a onda...pretpostavljam...posto moraju odigrati par tih turnira...potrude se da usput i uzmu najvise love sto se moze uzeti...kad se vec moraju peglati...i kad vec mogu

                    Comment


                    • Sto vise para ljudi imaju, to jos vise zele.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Rafael Nadal says UK tax demands put him off appearing at Queen's

                        Iako on kaze da ovo nije razlog zasto vise ne igra Kvins, tj. zasto sledece godine igra Hale, nekako se stice utisak da mu je to bilo presudno
                        po meni, nije uopste ovo trebao da spominje, posto ispada da mu je glavni i osnovni motiv novac...
                        Najlakše je izvući iz konteksta ono što nam odgovara. Ništa lakše nego suditi drugom o njegovim/njenim izjavama ili delima, koje verovatno nisu imale nikakve pogrešne namere(interesantno da sami sebi najmanje i najblaže sudimo). Mislim da niko od nas nije dorastao niti kompetentan da daje ocene o toj temi, taxes or not or whatever that is... možda,ako bismo mi sami postali šampioni u nečemu ili tenisu, imali bismo jasnu sliku o onome što govore,pošto to nije slučaj, bolje se ne baviti pretpostavkama koje nemaju nikakvu vrednost u stvarnom svetu tenisera.
                        ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                        Comment


                        • Koliko ja vidim ovde nista nije izvuceno iz konteksta, on je rekao da su veliki porezi u Engleskoj i da kad igra tamo, gubi novac, zato sto njegovi sponzori moraju da placaju.
                          I ja ne sumnjam da je to tacno i da je on u pravu, ali mislim da je nepotrebno da neko ko ima milione i milione, komentarise kako gubi pare zbog poreza, sta onda ostali treba da kazu?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Koliko ja vidim ovde nista nije izvuceno iz konteksta, on je rekao da su veliki porezi u Engleskoj i da kad igra tamo, gubi novac, zato sto njegovi sponzori moraju da placaju.
                            I ja ne sumnjam da je to tacno i da je on u pravu, ali mislim da je nepotrebno da neko ko ima milione i milione, komentarise kako gubi pare zbog poreza, sta onda ostali treba da kazu?
                            sama si rekla, i dokazala svoju kontradiktornost. ako je milioner kakav jeste, onda nije toooooliko zapelo šta gubi od poreza, čovek je samo otvoreno odgovorio na pitanje novinara, nije on sam izašao napamet da buči o tome na sav glas.
                            tačno je, rekao je da je poreski sistem u Engleskoj nezgodan za sportiste ali isto tako je rekao i da je u Queens-u igrao 4 god., baš sa takvim tax sistemom a pošto mu je sad istekao ugovor i Halle ga traži, zašto ne bi igrao i tamo za promenu? London ga svakako ima dovoljno na Wimbledonu i na World Tour Finals London. Ako je to tako, a jeste, onda svoje milione itekako ostavlja tamo. ne vidim zašto se toliko buka diže oko nečega što je čovek iskreno rekao i odmah je osudjen da je kakav gramzivac. smešno! on nije folirant već vrlo naivno iskren pa ga zato stalno opaljuju pogrešnim tumačenjima,kao da je najgori čovek na svetu ,neverovatno. koliko znam i Federer igra Halle, a ne Queens, ne vidim ništa u tome loše. Novak je prijavljen u Monte Karlu, i ne plaća porez Srbiji pa ne vidim u čemu je problem što je Nadal izjavio nešto alla taxes in England...

                            Q. A question about next year's schedule. Can you tell us about your reasons for not playing at Queen's next year and how much of this has to do with the UK tax law, the amount of money you stand to lose from your endorsements?
                            RAFAEL NADAL: First thing, Queen's is a fantastic tournament but is not the only one that week. I didn't play in Germany for the last three years. I like to play in all the tournaments when they really want me. For last four years, I played on Queen's. So we thought is the right moment to change. I am not changing because Halle is paying me more money than Queen's. That's not the reason.
                            But is true, the tax regime from UK is complicating a lot of things because to go and play Queen's, the problem is not win, the problem is I can lose money because I go there, I play for one week, they take out money from my sponsors. That's a lot.
                            I gonna play in Wimbledon. I gonna to play in the World Tour Finals. So there is a lot of weeks, a lot of tax. Is being more and more complicated to play in the UK in these moments.
                            But the true is Halle is a fantastic tournament, and they really want me there for very long time. I finish my contract with Queen's. So the reason you have to watch that is not only the tax problem. I played on Queen's for the last four years with this tax regime, so is not only that, not only for that. I like to play in all the tournaments on the tour when they really want me. I went to Bangkok last year. Now I going to be on Halle. That's fine.
                            I gonna be in Wimbledon playing and I gonna be in the World Tour Finals playing, so London is not done for me. But for sure I love Queen's.
                            ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                            Comment


                            • Prvo se izvinjavam sto sam rekla nesto protiv Nadala
                              a druga stvar, zasto je spominjao porez, mogao je da kaze da zeli da promeni turnir i da se tu zaustavi...
                              i treve, Federer je samo jednom igrao Kvins, '99.godine i posle toga je trazio WC koja mu je odbijena i od tada se on vise nije vratio da igra Kvins, nego tradicionalno igra Hale, tako da si totalno nepotrebno ubacila Federera u pricu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Prvo se izvinjavam sto sam rekla nesto protiv Nadala
                                a druga stvar, zasto je spominjao porez, mogao je da kaze da zeli da promeni turnir i da se tu zaustavi...
                                i treve, Federer je samo jednom igrao Kvins, '99.godine i posle toga je trazio WC koja mu je odbijena i od tada se on vise nije vratio da igra Kvins, nego tradicionalno igra Hale, tako da si totalno nepotrebno ubacila Federera u pricu
                                nisam Federera ubacila u priču jer takvog tenisera izuzetno poštujem da bih išta u vezi njega imala reći, s obzirom da sam pripadnik pozitivnog afekta prema njegovim(ili nečijim) izvanrednim, a i do sada nedoživljenim, rezultatima.
                                samo sa ga navela kao primer koji ne igra Queens već Halle,kao što kažeš tradicionalno, a Novaka sam stavila kao primer koji porez ne plaća svojoj državi(ne želeći time ništa da naglasim sem da i drugi brinu brige o svom novcu pa nisu na forumskoj giljotini kao Nadal,večita meta koja svima smeta)!

                                nema potrebe da mi se izvinjavaš za Nadala jer ga ničim nisi uvredila, imaš pravo na svoje mišljenje. ja sam ti replicirala dobronamerno, želeći da istaknem da nije uvek sve onako kako nam pišu i kako to novinari vešto podmetnu da bi od toga prodavali priču, a mi o tome komentarisali dalje... osim toga,malo mi je već gadno od pljuvanja medju navijačima, kao da ne govorimo o tenisu i najvećim teniserima. mislim da je vrlo prisutno odsustvo ikakvog respekta i pravog sportskog duha medju fanovima, a to već gubi svaki smisao.

                                srdačan pozdrav
                                ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                                Comment

                                Working...
                                X