Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    pa mi stvarno mislimo da si ti vrhunski poznavalac materije,genije!
    Hvala ti puno,mada sam znao to
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • A da li je ovo uopste bitno....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ako se ne varam Roy ima cak 26 Slamova ukupno i velicina je samo takva.Ipak kad se nesto veliko osvoji niko nije skroman,Rafa se valja po terenu,Novak se busa u grudi,Federer je pokazao prst posle pobjede nad Novakom,kad osvoji Slam i on legne.Federer je to najboilje rekao,sto se mene tice moze da se valja pola sata,zasluzio je.Ne vidim sto bi neko nesto zamjeio ovom covjeku i on kao i svi mi ima svoje favorite i ljude koji mu se manje i vise svidjaju i itekako je pohvalio Novaka,ali to nikoga ne zanima ocigledno.Mada je eto Novak malo dijete za Lleyton-a npr. pa me zanima sta bi za njega rekao samo
        Last edited by Vladan; 04-10-11, 14:44.
        sigpic

        Comment


        • Jbg., bar da su mu naciju uboli
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ako se ne varam Roy ima cak 26 Slamova ukupno i velicina je samo takva.Ipak kad se nesto veliko osvoji niko nije skroman,Rafa se valja po terenu,Novak se busa u grudi,Federer je pokazao prst posle pobjede nad Novakom,kad osvoji Slam i on legne.Federer je to najboilje rekao,sto se mene tice moze da se valja pola sata,zasluzio je.Ne vidim sto bi neko nesto zamjeio ovom covjeku i on kao i svi mi ima svoje favorite i ljude koji mu se manje i vise svidjaju.Mada je eto Novak malo dijete za Lleyton-a npr. pa me zanima sta bi za njega rekao samo
            Elem, slazem se delom da svako moze da proslavlja pobedu kako hoce. Jos samo dedica da se slozi i svi smo mirni.

            Uglavnom, uopste nije vazno da li je deda hvalio ili govorio lose o Novaku. Kad odvali glupost, onda je to glupost bez obzira na sve. A jednostavno je glupost da Nadal i Rodzer sa vise obzira prema rivalu proslavljaju pobede.

            Comment


            • Mislim da bi u tom delu mogao da se ugleda na Nadala i Federera.

              i kako ovo da se ne okarakterishe kao glupost nego,ok ne moze svakod a navija za Novaka ..svasta..ali reci da Novak slijedi takvu vrstu primjera od Rogera i Nadala je apsurd,ljudi moji!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Pa njemu se ocigledno ne svidja kad se neko udara u grudi,ukusi se razlikuju.Opet na AOu je Novak bio previse miran zbog Andy-a,emocije rade samo tako kad se nesto veliko osvoji,ali vidim da pljuju sad covjeka zbog ovoga i jos se pitaju ko je.Strasno,ne igra se tenis od Djokovica
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pa njemu se ocigledno ne svidja kad se neko udara u grudi,ukusi se razlikuju.
                  Kazem ti, nikakav problem. To bi moglo da znaci da dedica ima prefinjeno misljenje o situacijama kada treba proslaviti pobedu. Problem je ipak sto njemu smeta busanje u grudi, ali ne i mahanje prsticem. Elem, jos jednom da overim, to je upadljiva nedoslednost stoga i budalastina.

                  Comment


                  • A nije moguce da se Emersonu svidja takav nacin radovanja?
                    I ajde da Federer stalno mase prstom, pa da kazemo da je to njegovo standradno, nego to radi strasno retko, uglavnom samo stisne pesnicu, dok Djokovic redovno udara u grudi.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      A nije moguce da se Emersonu svidja takav nacin radovanja?
                      Khm.. je l neko pomenuo upadljivu nedoslednost?

                      Comment


                      • Meni je ovo sveeeeee bzv svako ima pravo da se raduje kako hoce,ali bas kako hoce!sto to vrijedja protivnika jel? to je sport,i svaki pojedinac se raduje na svoj nacin pri uspjehu i to uopste ne smije da bude degutantno,cak i ako se Emerson javi


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Vest da je jedan teniser iz Srbije doživotno suspendovan obišla je našu zemlju, ali i ceo svet. Davidu Saviću je zabranjeno da se bavi tenisom, a povodom toga oglasio se i sam igrač. Saopštenje koje nam je dostavljeno prenosimo u celini.

                          - Imajući u vidu da je odlukom Arbitražnog sudije u postupku protiv mene, a koji su pokrenuli tzv. PTIO (Proffesional Tennis Integrity Officers) kojom sam kažnjen doživotnom zabranom bavljenja tenisom i novčanom kaznom od 100.000 dolara izazvala je izuzetnu medijsku pažnju kako kod nas tako i u inostranstvu, dostavljam Vam ovo saopštenje u cilju obaveštavanja javnosti o činjenicama koje su značajne za ovaj postupak i mene lično, a takođe zbog pogrešnih interpretacija koja su se pojavila u medijima.

                          Hteo bih prvo da navedem da je cela moja porodica iz sveta sporta, otac bivši Dejvis kup reprezentativac SFR Jugoslavije i bivši ATP igrač, a brat je izabran za najboljeg mlađeg trenera SD Crvena Zvezda. Nikada niko od nas nije imao mrlju u svojoj profesiji. Ukratko, meni i dan danas iz potpuno nejasnih razloga i motiva jedan igrač, koji je trenutno u svetskom vrhu, sa kojim sam bio izuzetno dobar prijatelj tokom juniorskog bavljenja tenisom i sa kojim nisam imao kontakt skoro punih 11 godina me je prijavio TIU (Tennis Integrity Unit) navodeći da sam ga kontaktirao i nudio mu novac u cilju nameštaja rezultata njegovog meča sa drugim igračem što je apsolutna neistina.

                          Na osnovu ove prijave TIU je pokrenuo istragu u kojoj sam saslušavan tokom januara ove godine kada sam prvi put saznao da postoji neka prijava protiv mene. Tokom ovog saslušanja sam prvi put i saznao za ime igrača koji me je prijavio. Tražio sam da pred predstavncima TIU odmah pozovemo tog igrača i u njihovom prisustvu sve razjasnim sa njim, čime bih završio ovu priču, ali mi to nije dozvoljeno. Takođe, tokom saslušanja mi je više puta nuđeno od strane TIU da priznam delo koje nisam učinio na šta nisam pristao jer sam verovao u istinu i pravdu. Tražio sam da mi u arbitražnom postupku dozvole da se branim i odbranim od svih "dokaza" koje su imali protiv mene.

                          Pretres je održan 12. septembra u Londonu. Međutim, kako je Naredbom Arbitražnog sudije obavezno da se svi podaci vezani za Arbitražni postupak kao i Arbitražnu odluku smatraju poverljivim, mogu samo da izjavim da smo moj advokat Dragan Grebo i ja tokom postupka svaki "dokaz" koji je prezentirala protivna strana u potpunosti obesmislili jer nije postojao ni jedan dokaz, ne da sam razgovarao sa tim igračem nego i da sam ga ikad kontaktirao. Uveren sam bio da smo u potpunosti dokazali moju nevinost i očekivali smo da takav utisak stekne i Arbitražni sudija koji je trebalo da bude nezavistan i objektivan i da donese oslobađajuću odluku. Na žalost, to se nije desilo.

                          Nisam želeo da priznam nešto što nisam uradio, hteo sam da dokažem svoju nevinost u Arbitražnom postupku. Kako očigledno to nisam uspeo ići ću do kraja i u roku od 20 dana od dana kada moj branilac primi ovu neverovatnu odluku podneću žalbu Arbitražnom sudu za pitanja sporta (CAS) u Lozani uveren da ću najzad dokazati svoju nevinost i skinuti ljagu sa svoga imena. Napominjem da sam želeo da sazovem i konferenciju za štampu i obavestim Vas o svemu, ali kako je u toku žalbeni postupak i ograničenja iznošenja detalja prvostepenog postuka prinuđen sam da Vam se obratim putem ovog Saopštenja za javnost. Kad se završi žalbeni postupak održaću konferenciju za novinare.

                          Ovom prilikom hteo bih da se zahvalim na ogromnoj podršci od strane porodice, prijatelja, devojke, tenisera iz Srbije i širom sveta kao i TK Crvena Zvezda. Na kraju ne mogu da se otmem utisku da sam prosto izabran kao "žrtveno jagnje" koje bez ijednog direktnog dokaza trebalo da budem osuđen ovako drastično, a kao primer drugim teniserima. Mislim da je presuda doneta i pre pretresa u Londonu - navedeno je u saopštenju koje je potpisao David Savić.
                          Podrška ovom poštenom momku!! A oni koji spominju neko bježanje od doping kontrole, nakon osvajanja titule s TK Crvenom Zvezdom, nek se samo zapitaju da li je preskako ogradu zbog kontrole i straha da ce mu nesto pronaci, ili jer je znao da je i to sve namjesteno ;)

                          Comment


                          • Svaka mu cast! On nije hteo da prizna da je uradio nesto sto nije uradio. Eh, da su tako bili hrabri na Golom Otoku.

                            Nego malo mi cudan taj teniser koji ga je prijavio. U medjuvremenu on je za razliku od Davida postao poznat, bogat i medju najboljim teniserima na svetu. Koliko bi trebalo da budes pokvaren pa da coveku sa kojim se ne druzis desetak godina smestis sve ovo?

                            ---

                            Btw ozbiljno, zar nije Tipsarevic jedno vreme bio pod istragom da namesta meceve? Mozda se ovaj poljujan novinskim natpisima zajebao, okrenuo Tipsarevica i predlozio nepredlozivo? Ne bi me cudilo, ovaj lik ne zvuci bas najbistrije.

                            Comment


                            • ne turaj tipsona uovu priču
                              jar oni neki tamo amo štatjaznam čujem pričaju
                              prijavijoga
                              birdik




                              rekla – kazala sies aj priče
                              toes zona sumarka
                              rubrika koju samo zavas uređuje i vodi
                              vaš lutajući reporter
                              tuta bugarin

                              Comment


                              • haha, ma vrlo važno da li se nekome sviđa kako se Novak raduje ili ne, kao i sam Novak da li mu se sviđa, važno je da ga poštuje.

                                inače, ako Novak prestane da se udara u grudi (junačke ) ja prestajem da navijam za njega! ne držim džaba baš ovu sličicu u potpisu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X