Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Ali znas gdje tu problem Vladane,on ga nikada ne bi pobjedio u tom finalu.

    Ja bi svejedno izabrao tu opciju.
    Rafa bi pobedio Federera na US openu 2007,2008 ili 2009... NOT!!! Federer je uvek dolazio na megdan Rafi na njegovoj omiljenoj podlozi sljaci, sto nije bio slucaj sa Nadalom kad su u pitanju HC mecevi na GS. A tek na AO pre onog usporovanje podloge posle 2008. Na primer 2006 i 2007 da su igrali ti stvarno mislis da bi on imao nekakve sanse protiv Feda ?

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Rafa bi pobedio Federera na US openu 2007,2008 ili 2009... NOT!!! Federer je uvek dolazio na megdan Rafi na njegovoj omiljenoj podlozi sljaci, sto nije bio slucaj sa Nadalom kad su u pitanju HC mecevi na GS. A tek na AO pre onog usporovanje podloge posle 2008. Na primer 2006 i 2007 da su igrali ti stvarno mislis da bi on imao nekakve sanse protiv Feda ?
      E ovo je meni jako interesantno.Nadal je bio u problemu posle RG-a 2009. i tada nije mogao da pobijedi TOP 10 igraca,jednostavno nije i nijednom nije stigao do Roger-a,cisto da malo Roger popravi taj H2H,dok je Roger 2008. a znamo da je imao mono stizao do Rafe,pa i do finala RG-a kad znamo kako je prosao...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        E ovo je meni jako interesantno.Nadal je bio u problemu posle RG-a 2009. i tada nije mogao da pobijedi TOP 10 igraca,jednostavno nije i nijednom nije stigao do Roger-a,cisto da malo Roger popravi taj H2H,dok je Roger 2008. a znamo da je imao mono stizao do Rafe,pa i do finala RG-a kad znamo kako je prosao...
        Vladane u tome i jeste najveca fora, da li bi Roger bio bolji igrac, da nije stizao do svih tih finala gde je gubio od Nadala nego da je gubio na vreme, protiv nekih drugih igraca?
        Onda bi imao bolji h2h sa Nadalom, a protiv tih drugih igraca bi isto imao samo malo losiji h2h, mozda bi oni imali 1-2 pobede vise.

        Po meni je mnogo bolje sto je on stizao do finala i pokazivao da je bolji od svih ostalih osim od jednog igraca koji je nesumnjivo najbolji na sljaci svih vremena.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa sigurno da je bolje sto je stizao do Nadal-a.Nadal je bez ikakve sumnje najbolji igrac sljake svih vremena i da nije njega Roger nikad ne bi tako napredovao na sljaci.
          Nadal s druge strane drugacije rasporedjuje turnire,da nije osvojio USO i na nacin na koji ga je osvojio to bi bila jos jedna "nista posebna" sezona hard-a,jer smo vidjeli koliko je cekao na trofej posle Tokyo-a ;)
          Roger je konstantniji,stize do zavrsnice svih ili gotovo svih turnira,Nadal nema tu sposobnost,ali osvaja najvece turnire,to je strasno respektabilno ;)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa sigurno da je bolje sto je stizao do Nadal-a.Nadal je bez ikakve sumnje najbolji igrac sljake svih vremena i da nije njega Roger nikad ne bi tako napredovao na sljaci.
            Nadal s druge strane drugacije rasporedjuje turnire,da nije osvojio USO i na nacin na koji ga je osvojio to bi bila jos jedna "nista posebna" sezona hard-a,jer smo vidjeli koliko je cekao na trofej posle Tokyo-a ;)
            Roger je konstantniji,stize do zavrsnice svih ili gotovo svih turnira,Nadal nema tu sposobnost,ali osvaja najvece turnire,to je strasno respektabilno ;)
            Ja necu plakati sto nije otisao daleko u Dohi ili Bangkoku.

            AO ne racunam posto je imao povredu,ostalo je sve igrao finala IW,Miami,London,MC.Nije to uopste lose.



            EDIT:Pa sta je pricam,u Dohi i Bangkoku je igrao SF to se podrazumijeva konstantnost
            Last edited by DinoFC; 17-04-11, 17:50.

            Comment


            • Ma, i Nadal i Fedex imaju neverovatnu konstantnost i stvarno vrlo retko kiksiraju i ispadnu rano ... Uostalom, ne bi tako dugo bili tu gde jesu da nije tako ..

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Ja necu plakati sto nije otisao daleko u Dohi ili Bangkoku.

                AO ne racunam posto je imao povredu,ostalo je sve igrao finala IW,Miami,London,MC.Nije to uopste lose.



                EDIT:Pa sta je pricam,u Dohi i Bangkoku je igrao SF to se podrazumijeva konstantnost
                Bice da se nismo razumjeli,ja sam mislio kad ne igra svoj najbolji tenis ;)
                Znam sad ce reci polufinale USO-a,polufinale Paris-a 2009.,ali Fed u takvom stanju dodje do Nadal-a.U svakom slucaju i jedan i drugi vjerujem da gledaju samo titule,ostalo ih manje zanima
                sigpic

                Comment


                • Po titulama Novak nije bolji igrač od Federera na šljaci. Ako prenese igru i formu sa početka 2011, on je svakako bolji igrač od Federera na toj podlozi (dobiće Rafu) i ima igru prilagođeniju šljaci. Vrijeme će pokazati da li će se to desiti, sve su ovo još uvijek nagađanja.

                  Comment


                  • Gledajuci finale dublova iz Hjustona nisam mogao da prestanem da razmisljam o tome kako bi bilo sjajno da gledamo vise dubl meceva jer su ono stvarno veliki majstori. Vladan ili Bojana bi mogli da provere da li je ikako moguce da se kupi i finale dubl finala sa Masters 1000 turnira, nemoguce je da idu direktno pored mnogo ostalih dogadjaja koji se odigravaju vikendom ali bi se mogao naci neki termin za odlozeni snimak, makar i nocu

                    Blizanci su toliko dobri da su svoju igru i sinhronizaciju pretvorili u umetnost i velika je steta sto ih ne mozemo gledati, s tim da postoji jos mnogo vrhunskih parova
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Ma ja bih isto bas volio gledati Indijce,veliki su to majstori...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Secas se da smo ti i ja pricali o temi za dublove ali nam ipak treba neki materijal da bi bila dobra kao ostale

                        Indijci su cudo a tu je jos dosta veoma iskusnih parova i borbe su sigurno velike. Neunistivi Nestor tera svoju 22. Masters 1000 sezonu i ide ka pobedi broj 800
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Secas se da smo ti i ja pricali o temi za dublove ali nam ipak treba neki materijal da bi bila dobra kao ostale

                          Indijci su cudo a tu je jos dosta veoma iskusnih parova i borbe su sigurno velike. Neunistivi Nestor tera svoju 22. Masters 1000 sezonu i ide ka pobedi broj 800
                          Ma naravno,doci cemo mi do tih materijala nekako,samo strpljenja i sve ce se polako realizovati sto smo zamislili
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • David Ferrer je nakon poraza u finalu ATP Mastersa 1000 u Monte Carlu izjavio kako je Rafael Nadal najbolji igrač svih vremena kada je u pitanju zemljana podloga.

                            ''Rafa je nevjerovatan na zemlji. Uistinu ga ima svugdje na terenu u isto vrijeme. Najbolji je igrač na ovoj podlozi u historiji, tu nema dileme", rekao je šesti igrač svijeta David Ferrer nakon poraza od Nadala u finalu Monte Carla.

                            "Generalno govoreći, vrlo sam sretan. Sretan sam i sa svojom igrom, premda ne s nekim trenucima tijekom meča. Dospjeti do kraja u Monte Carlu uvijek je teško i zato sam jako sretan,'' istakao je pobjednik turnira Rafael Nadal.



                            Nista novo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Da, Ferer je otkrio toplu vodu...

                              Comment


                              • Hehehe .. da, prosvetlio nas sve !!

                                Comment

                                Working...
                                X