Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Daj, nemoj da smo neozbiljni. Krenucu od sebe, za Novaka navijam jer mislim da je kompletna licnost. Ne bih mogao da navijam za njega da mislim da je losa osoba. Isto tako, ne verujem da Rodzerovi fanovi navijaju za njega sa misljenjem koje ja imam o njemu. Ono sto mene zanima je gde je granica tog navijanja. Ako nema granica, onda ok i to je za ljude.

    Interesantno pitanje, ali mislim da u ovakvim stvarima nema granice. Iz istih razloga i ja navijam za Novaka... zato što je kompletna ličnost.
    Ali, kada bi izjavio nešto neprimereno, što bi mi baš, baš smetalo, ne verjem da bih prestala da navijam za njega. Možda bih bila razočarana, a kako vreme briše sve, verovatno bih u nekom trenutku zaboravila na taj gaf. Pa i ako bi se tako nešto ponovilo, a ovo je već u domenu fantastike, opet... ne mogu da zamislim situaciju da Novak igra meč, a ja navijam za protivnika ili da sam ravnodušna.
    Bojana će ovo verovatno da prebaci, ali kada je ovde započeto...
    Last edited by miloolja; 29-09-11, 17:01.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sjetimo se Jankovih izjava o zenama pa opet ima navijace samo sto ja ne znam sta je to Roger lose izjavio da bi neko prestao da navija za njega,iskren je i to postujem...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Uvek se postavi pitanje kako neko u Srbiji moze navijati za Federera/Nadala protiv Novaka, kao ono nije patriotski ili sta vec. A kad igraj Tipsa protiv Feda i Nadala onda nista cudno nije, niko ni ne pita ko za koga navija u tom mecu. Sta ti je selektivni patriotizam
        Ovo si mogao da prigovoris nekome ko razmislja na toj patriotskoj liniji. Ja sam medju poslednjima za koje vazi takav prigovor.

        Kao sto rekoh, nije problem za koga ces navijati, nego dokle ces navijati. Nije problem ako navijas za nekog druge nacionalnosti, problem je kada navijas za nekog koga odlikuju sumanute izjave.

        Comment


        • Mene nervira samo kad neko zbog neke izjave moze da prestane da navija za nekog igraca..i ne znam sta neko moze da kaze da bi se bilo ko razocarao..Recimo ja se svadjam sa drugom zato sto non stop omalovazava Federera..i ne moze da ga podnese zato sto daje neke izjave posle meceva..zato sto place kada izgubi..to sto on radi vec se moze smatrati i pod domenom mrznje..ali mene to ne interesuje..zato sto gledam ko je kakav igrac na terenu..a sve ostalo posle meca je vec njihova stvar..

          Comment


          • A sada imam možda glupo pitanje, ali šta je to Fed izjavio?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Federerove izjave posle meca sa Djokovicem..pristup Novaka na prvu mec loptu..gde je Novak samo zatvorio lopticu i raspalio po njoj..i Federer je na to rekao kako nikada nije igrao takav tenis.

              Comment


              • Meni je na pameti pre svega izjava o Nadalu koju sam pomenuo pre par postova, a koju sam dugo drzao u potpisu. Onda je tu i Rodjina konferencija posle poslednjeg meca sa Novakom. Rodja u nastupu besa isprozivao coveka da igra na srecu, dok on jelte igra na znanje i trud, i to su mnogi docekali sa odusevljenjem. Ne znam, meni je nepojmivo da zarad emocija koje gajim prema nekom igracu prelazim preko necijeg nevaspitanja kao da je to nesto skroz super.

                Mozda sam ja takav, pa stvari gledam malo sire od toga ko je kakav samo na terenu. Mislim po toj logici bi svi trebali da navijamo samo za Barselonu, a i nesto mi se tu ne uklapa kako to da sad svi ne navijaju za Novaka. Ipak je on taj koji trenutno pokazuje najvecu magiju. Plus mi je nepojmivo da neko nije u stanju da promeni misljenje. Da se ispostavi da vam omiljeni sportista ubica vi bi samo okrenuli glavu i nastavili da navijate sa istim zarom kao pre? Mislim, pravim paralelu sa ekstremnim situacijama, jer meni Federerove izjave deluju skroz ekstremno.

                Comment


                • Roger je rekao da on tako ne igra i da nije naucen tako,mozda je za Novaka to normalno,mozda on to stalno radi,ali on drugacije igra i to je sve,nije omalovazavao Novaka
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da je to vise do ljudskog mentaliteta i razmisljanja,neko voli kada igrac vjeruje u sebe kao Roger i igra "odmjereno" vazne poene,to jest kada mu se ukaze prilika on napada sto se i ocekuje ili se brani kada je u toj poziciji

                    Meni se licno svidjelo to sto je Novak uradio na MP,nije logicno,ali ja to volim,treba imati srca za to

                    Ne bih rekao da je htio da ga omalovazava
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa nije omalovazavanje..ali sigurno cim komentarise to a ne podrzava nije pohvala na Novakov racun.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Roger je rekao da on tako ne igra i da nije naucen tako,mozda je za Novaka to normalno,mozda on to stalno radi,ali on drugacije igra i to je sve,nije omalovazavao Novaka
                        Zapravo jeste omalovazavao i to se uklapa u kontinuitet izjava u kojoj iskace i ona sa Nadalom. Ne treba biti genije pa uociti tu Federerovu liniju koja se prozima kroz njegov verbalni nastup. Ono sto mene zanima je koliko odusevljenost nekim utice na neciju percepciju pa klice ociglednom nevaspitanju i da li uopste postoje granice.

                        Comment


                        • Pa sto mora biti pohvalno ,to je njegovo misljenje,kakvo god ono bilo,covjek je mozda najbolji svih vremena i valjda ima pravo na isto
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ja mislila o nečemu novom pričate.
                            Ni ja nisam to shvatila kao omalovažavanje, ali da je zvučalo bez veze ...jeste.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Mislim da je to vise do ljudskog mentaliteta i razmisljanja,neko voli kada igrac vjeruje u sebe kao Roger i igra "odmjereno" vazne poene,to jest kada mu se ukaze prilika on napada sto se i ocekuje ili se brani kada je u toj poziciji

                              Meni se licno svidjelo to sto je Novak uradio na MP,nije logicno,ali ja to volim,treba imati srca za to

                              Ne bih rekao da je htio da ga omalovazava
                              Pa sigurno mu je bilo tesko,ali sjecam se kad si pricao o srcu,ajde da ne kazem nesto drugo i tada si pomenuo prije svega tvog igraca potom Novaka i Delpo-a.Ali da je rezonski nije i sigurno je jako iritirajuce kad neko zatvori oci i dvije godine zaredom tako izvlaci mec poklopivsi lopticu iz sve snage.Svi teniseri su sujetni to je cinjenica,ali imaju itekako korektne odnose,na terenu su cesto i drski,pa evo Novak i Rafa kad im nesto ne odgovara samo sjednu i mora biti kako su oni zamislili,dobili su po jednu opomenu na USO zbog pripreme za servis sto je isto apsurd i posle toga onaj pogled put sudije kao kako se usudjujes.
                              Roger je rekao da on tako nije igrao i da mu nije logicno,pa i nije nema tu sta da se prica,ali ni u jednom momentu nisam vidio nikakvo omalovazavanje,normalno ja ne citam ovo sto prenose,sve ima na zvanicnom sajtu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa sto mora biti pohvalno ,to je njegovo misljenje,kakvo god ono bilo,covjek je mozda najbolji svih vremena i valjda ima pravo na isto
                                Apsolutno se ne bih slozio. Ako je najbolji svih vremena, a tu misljenja nisu usaglasena, onda bi mozda imao opravdanje sto je narcisoidan. Ali nema opravdanja sto nipodastava druge. To je odlika ili nevaspitanih ili ljudi kojima se bas uskovitlalo u glavi.

                                Comment

                                Working...
                                X