Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo ne znam kakve veze to sve ima sa ovom temom,prebacite se u diskusije i slobodno nastavite,nemojte ovdje....
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Federer je i Hamburg dva puta osvajao kada je bio Masters turnir. RG je osvojio fair and square. To sto Nadal nije pokazao dovoljno dobru igru da se pojavi u finalu nije Rodzerov problem.
      Upravo to ;)

      Originally posted by draza View Post
      Nemoj zaboraviti da Federer ni blizu ne igra na sljaci kao Novak.U ostalom Nole ih ima 4,a Federer znamo kako je dobio Rg i onaj turnir u Madridu kada je Nadal bio prepolovljen zbog istorijskog polufinala sa Novakom.Mislim da je Novakova igra na sljaci daleko bolja od Rogerove u najboljim danima...
      Sa ovim se nikako ne mogu sloziti,Federer zna itekako da igra na sljaci i bolji je od Novaka za sad,oce li ga Novak stici i prestici pitanje je,ali da nije bilo Nadal-a Roger bi uzeo par RG-a sigurno ;)
      Zahvaljujuci Nadal-u je postao mnogo bolji igrac na sljaci nego sto bi bio,u to sam ubijedjen...
      sigpic

      Comment


      • Federer je 4 puta osvojio Hamburg
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Upravo to ;)

          Jeste da ne volim da pricam o RG 2009,ali samo da te pitam da li se mogu porediti Nadalov prvi W ili Rogerov prvi RG?

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Upravo to ;)


            Sa ovim se nikako ne mogu sloziti,Federer zna itekako da igra na sljaci i bolji je od Novaka za sad,oce li ga Novak stici i prestici pitanje je,ali da nije bilo Nadal-a Roger bi uzeo par RG-a sigurno ;)
            Zahvaljujuci Nadal-u je postao mnogo bolji igrac na sljaci nego sto bi bio,u to sam ubijedjen...
            Svaka cast na postu, posebno sto tice ovog boldovanog.

            Bio je Federer dosta blizu pobedi u onom epskom finalu 2006 u Rimu. Najmanje nijanse odlucile sampiona tada...

            Comment


            • FC,ne vidim svrhu uopste tog poredjenja,Roger je osvojio taj RG i to zasluzeno,sve ostalo je nebitno;)

              Sto se tice poredjenja izmedju Federera i Novaka na sljaci mislim da su suvisla,Roger je daleko ispred Novaka rezultati su tu i sve govore...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Jeste da ne volim da pricam o RG 2009,ali samo da te pitam da li se mogu porediti Nadalov prvi W ili Rogerov prvi RG?
                Zasto bi ih poredio?Je li Roger kriv sto je Robin izbacio Nadal-a?Roger je prosao kroz pakao na tom RG-u,znas i sam kako je izvukao mec protiv Haas-a,pa onda i Delpo-a,a bilo je mucenja i sa Acasuso-om ;)
                Ja vjerujem da bi Roger volio da je u finalu pobijedio Nadal-a,ali toliko je puta igrao finale,zasluzio ga je itekako!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by FC Nadal View Post
                  Jeste da ne volim da pricam o RG 2009,ali samo da te pitam da li se mogu porediti Nadalov prvi W ili Rogerov prvi RG?
                  Kakve to sad veze ima?
                  Hoces da kazes da Fed nije zasluzio svoj RG zato sto se Nadal nije pojavio u finalu?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    FC,ne vidim svrhu uopste tog poredjenja,Roger je osvojio taj RG i to zasluzeno,sve ostalo je nebitno;)

                    Sto se tice poredjenja izmedju Federera i Novaka na sljaci mislim da su suvisla,Roger je daleko ispred Novaka rezultati su tu i sve govore...
                    Upravo tako.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kakve to sad veze ima?
                      Hoces da kazes da Fed nije zasluzio svoj RG zato sto se Nadal nije pojavio u finalu?
                      Ni slucajno.

                      Ja bi iskreno kazem vise volio da je Roger pobjedio Nadal u finalu nego kako je osvojio.Sve je to historija sada.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Ni slucajno.

                        Ja bi iskreno kazem vise volio da je Roger pobjedio Nadal u finalu nego kako je osvojio.Sve je to historija sada.
                        Pa sto si onda potegao to pitanje?

                        A za ovo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa sto si onda potegao to pitanje?

                          A za ovo
                          Nisam je prvi potegao ovu temu,nego zdravkelja.



                          Mozda i jeste smijesno,samo kazem kada bi birao ta dva slucaja,izabrao bi pobjedu protiv Nadala.

                          Comment


                          • Roger-ovi navijaci bi izabrali,ali Nadal-ovi,ti?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by zdravkelja View Post
                              Federer je i Hamburg dva puta osvajao kada je bio Masters turnir. 4 uzastopna finala RG-a, 3 MC-a, finale Rima... Jako slabo... RG je osvojio fair and square. To sto Nadal nije pokazao dovoljno dobru igru da se pojavi u finalu nije Rodzerov problem.
                              Originally posted by FC Nadal View Post
                              Jeste da ne volim da pricam o RG 2009,ali samo da te pitam da li se mogu porediti Nadalov prvi W ili Rogerov prvi RG?
                              Koliko ja vidim, zdravkelja je napisao da je Roger zasluzeno osvojio RG, a ti si potegao pitanje njegovog RG-a i Nadalovog prvog Wimbledona.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ali znas gdje tu problem Vladane,on ga nikada ne bi pobjedio u tom finalu.

                                Ja bi svejedno izabrao tu opciju.

                                Comment

                                Working...
                                X