Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Big Nole View Post
    Ako neko zna, neka mi ostavi link na PM gde bi se otprilike prvo pojavio Novakov mec.
    proslediti k meni
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ne znam da li me ispravljas za red reci, ali u svakom slucaju cu ti proslediti

      Comment


      • xaxaxaaxa de cu ja nekog ispravljati ....mozete brisati ovaj post admini
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Nesto razmisljam kako se ovde digla kuka i motika zbog one saljive poruke Noletu od Ivana Ivanovica da pokaze srednji prst Federeru nakon sto ga pobedi. Iako je ocigledna zafrkancija i aluzija na njihov pretposlednji mec, ispade omanji skandal zbog nje. Ali kada gledam sam kraj poslednjeg meca i prilaz mrezi pada mi na pamet kako bi mahanje Noleta prstom, na isti nacin na koji je mahao Federer, bio jezivo odvratan potez. Nista manje odvratan nego da je krenuo da ga casti sa srednjacima obe ruke. Ali u tome je i jedna od razlika izmedju njih dvojice, jedan je dostojanstven, a drugi ce da mase prsticem i da dozvoli konferenciju koja mu se desila juce.
          Novak je jednostavno gospodin za Rodzera, svidelo se to nekome ili ne.

          Comment


          • Originally posted by Big Nole View Post
            Nesto razmisljam kako se ovde digla kuka i motika zbog one saljive poruke Noletu od Ivana Ivanovica da pokaze srednji prst Federeru nakon sto ga pobedi. Iako je ocigledna zafrkancija i aluzija na njihov pretposlednji mec, ispade omanji skandal zbog nje. Ali kada gledam sam kraj poslednjeg meca i prilaz mrezi pada mi na pamet kako bi mahanje Noleta prstom, na isti nacin na koji je mahao Federer, bio jezivo odvratan potez. Nista manje odvratan nego da je krenuo da ga casti sa srednjacima obe ruke. Ali u tome je i jedna od razlika izmedju njih dvojice, jedan je dostojanstven, a drugi ce da mase prsticem i da dozvoli konferenciju koja mu se desila juce.
            Novak je jednostavno gospodin za Rodzera, svidelo se to nekome ili ne.
            Sta je bilo na konferenciji ?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Kukanje na losu srecu, nipodastavanje protivnika, neumerenost u patnji. Klasika za Rodzera.

              Kada neko pogodi takav forhend na meč lopti, je li u putanju sreća, rizik ili možda samopouzdanje?

              “Samopouzdanje? Da li se šalite? Mislim, molim vas. Vidite, neki igrači odrastu igrajućo tako. Sećam se kada sam gubio juniorske mečeve – gube sa 5:2 u trećem setu, a onda počnu da ‘šamaraju’ loptice. Iz nekog razloga tad sve ulazi u teren jer je to način na koji su naučili da igraju kada su u zaostatku. Ja nikada nisam igrao na taj način. Verujem u moto da će se vredan rad isplatiti jer na početku karijere nisam možda uvek radio najviše što sam mogao. Zato je meni veoma teško da razumem kako neko može da odigra takav udarac na meč lopti. Ali možda on to radi već 20 godina, tako da je to za njega normalno. Morate njega da pitate”.
              Gotovo svaka njegova izjava nakon poraza me podseti na onu koju je dao kada je izgubio od Rafe na RG ove godine, kako kad on igra dobro pobedjuje ON, a kada ne igra dobro - onda pobedjuje Rafa. Covek je retko mali sportsmen.

              Comment


              • je'l smo mi gledali istu konferenciju???

                i to sto je Roger mahao prstom, nije mahao Djokovicu, neko kao neki znak da zasluzuje i dalje da bude u vrhu. Pokazati srednji prst nekom znaci nesto drugo slozices se ;)
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  je'l smo mi gledali istu konferenciju???
                  Ako prepoznajes ovo kvotovano, verovatno jesmo.

                  Zanimljivo je da i na MTFu (cesto spominjem skracenicu, za one koji ne znaju, najveci nezvanicni teniski forum) se ogroman broj Federerovih fanova stidi zbog njegovog ponasanja od juce. Izgleda da samo na ovom forumu ponasanje od juce i mahanje prsticem izaziva nepodeljeno odusevljenje Federerovih fanova.

                  Comment


                  • Novak gospodin za Rogera
                    Ako gospodin van terena stavi periku Marije Sarapove i imitira je ili se vataci za dupe imitirajuci Nadala, ili onako gospodski siri ruke ka publici i pljuje je onda nemamo istu viziju o definiciji gospodina... Ako je go "GOSPODIN" covek u tenisu to je Roger Federer, nema dalje...

                    Comment


                    • Originally posted by delgado View Post
                      Novak gospodin za Rogera
                      Ako gospodin van terena stavi periku Marije Sarapove i imitira je ili se vataci za dupe imitirajuci Nadala, ili onako gospodski siri ruke ka publici i pljuje je onda nemamo istu viziju o definiciji gospodina... Ako je go "GOSPODIN" covek u tenisu to je Roger Federer, nema dalje...
                      Da bi se uocila razlika potrebno je malo ukljuciti mozak. Jedno je kada ides na to da zabavis publiku, drugo je kada govoris o igracima i nipodastavas ih. Novak imitira Mariju, ali Mariji je sve to zabavno. Novak na vrhuncu emocija se izdere na publiku, ali na kraju svakog meca je pozdravi ma kako ona prema njemu bila nastrojena. Novak na kraju dana nikada ne omalovazava svoje rivale i zato je gospodin u odnosu na Rodzera.
                      I ne radi se tu samo o odnosu Rodzer - Novak, svi igraci u turu cije sam izjave do sada ispratio su gospoda za Rodzera. Covek je bolesno umisljen i retko los sportsmen.

                      Comment


                      • Moj mozak je ukljucen i odlicno radi, tako da mi nije potrebna tvoja pomoc da bih napravio razliku ;)

                        Comment


                        • Big Nole
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Gospodin nikada neće dozvoliti sebi da ne pruži sudiji ruku, da galami na protivničke lože itd. Ima i Novak mana, i zna se izderati na publiku i loše ponašati, niko od njih dvojice nije gospodin, obojica su miljama daleko. Navijači uvijek vide loše strane onog drugog, i to se nikad neće promijeniti. Igraju sport gdje teško biti gospodin, treba ti maksimalna koncentracija, i često pukneš, tako da se ovo ne može uzimati za zlo. Pogledajte samo npr. Mcenroe-a Connors-a i njihove reakcije, tenis je to, sve ti ide na živce, samo je pitanje koliko se možeš suzdržati. Današnji teniseri se previše suzdržavaju jer moraju, velike pare su u igri, pukli bi oni mnogo češće, ali ne daju sponzori

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Gospodin nikada neće dozvoliti sebi da ne pruži sudiji ruku, da galami na protivničke lože itd. Ima i Novak mana, i zna se izderati na publiku i loše ponašati, niko od njih dvojice nije gospodin, obojica su miljama daleko. Navijači uvijek vide loše strane onog drugog, i to se nikad neće promijeniti. Igraju sport gdje teško biti gospodin, treba ti maksimalna koncentracija, i često pukneš, tako da se ovo ne može uzimati za zlo. Pogledajte samo npr. Mcenroe-a Connors-a i njihove reakcije, tenis je to, sve ti ide na živce, samo je pitanje koliko se možeš suzdržati. Današnji teniseri se previše suzdržavaju jer moraju, velike pare su u igri, pukli bi oni mnogo češće, ali ne daju sponzori
                              Ne bih se slozio. Dok traje sportska borba - onda si borac. Kad se zavrsi borba, mozes da se pokazes kao gospodin. U sportu si gospodin onako kako podnosis poraz. Zato nemam dileme ko je veci gospodin izmedju Novaka i Rodzera.

                              Comment


                              • Big Nole, za tebe nema dileme, kao ni za mene, samo sto mislimo na druge igrace, ali zasto potenciras ovakve teme i samo dizes tenziju na forumu?
                                I posle ce da dodje neko ko ima kraci fitilj, svsta ce tebi da kaze, pa ces ti njemu i onda ce moderatori biti krivi.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X