Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RG mi je najgori! Glasao sam za AO! Mada tesko izmedju AO i USO!

    Comment


    • mislio sam da niko nece glasati za AO bas me zanima zasto ti je AO omiljen?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Meni je omiljen Wimbledon.
        Jesu Englezi uštogljeni i neverovatno konvencionalni, ali sviđa mi se ovaj turnir iz više razloga...
        Lepa zelena travica (bar na početku turnira ), svi u belom, a i san je svakog tenisera.
        Zapravo, valjda zato što je toliko različit od drugih GS.

        EDIT: I naravno, velika mi je želja da ga gledam uživo sa Novakom u finalu.
        Last edited by miloolja; 05-09-11, 17:36.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • AO moze da bude omiljen navijacima Djokovica jer je prvi GS koji je uzeo. Bar je meni drag, kao sto mi je drag turnir u Majamiju, prvi masters (neki bi rekli peti GS, a neki bi rekli vazniji turnir i od AO i od US Opena) koji je Djokovic uzeo, a uz kojeg sam ga i zgotivio. Eh da je zadrzao igru sa tog turnira sve vreme gde bi mu bio kraj..

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            mislio sam da niko nece glasati za AO bas me zanima zasto ti je AO omiljen?
            Ne znam, njega uvek jedva cekam da pocne! A i najlepsi je turnir!

            Comment


            • ^ pa to je serena slem

              Comment


              • I meni je omiljeni AO, bas zato sto jedva cekam da pocne, uzelim se tenisa i jos preko zime... Njima toplo tamo pa me nekako oraspolozi A i volim da gledam te meceve ujutru, naravno kad mogu.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Вимблдон, јер има културу своју, и историју, традицију ...
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Wimbledon, hram tenisa. Posle njega RG

                    Comment


                    • U pogledu toga koji najvise cenim, Wimbledon. Ali su mi najzabavniji za gledanje RG i AO, AO mozda malo vise

                      Comment


                      • sta bi se desilo da se u istom trenutku povrede 2 tenisera i ne mogu da zavrse mec ? ko bi isao u narednu rundu ?
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • zasto ste mi spojili temu sa anketom sa ovom temom? I ko je to uradio ?
                          Ova tema je opsti rusvaj i ne moze se snaci niko sem redovnih posetilaca

                          Comment


                          • Pa vec smo diskutivali o omiljenim GS-ovima i nepotrebna je bila tema.

                            Comment


                            • Pa to sto su neki pre X godina diskutovali nije moja briga ja sam tu temu otvorio za one koje i dalje zele da diskutuju na tu temu, oni koji ne zele neka zaobidju temu.

                              Comment


                              • Originally posted by DangerAce View Post
                                zasto ste mi spojili temu sa anketom sa ovom temom? I ko je to uradio ?
                                Ova tema je opsti rusvaj i ne moze se snaci niko sem redovnih posetilaca
                                Prototype ti je odgovorio, o tome smo puno puta pricali i nema potrebe otvarati temu, koja ce u najboljem slucaju imati 2 strane.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X