Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje da se stavimo naocare koje ce biti posebno dizajnirane, opcije na naocarama : velicina lopte, boje terena, i mogucnost gledanja tenisa u slow motionu, posto je prebrz danas tenis za ljudsko oko.

    Comment


    • Zamislite foru, npr. Nadal - Djokovic igra se u Majamiju, mi stavimo naocare, kad ono sljaka.

      Comment


      • Originally posted by dusan1610 View Post
        Zamislite foru, npr. Nadal - Djokovic igra se u Majamiju, mi stavimo naocare, kad ono sljaka.
        Ja bih pre becao da gledam kako igraju na oblaku, bilo bi gotivnije. Valjda ce neko ove genijalne ideje da procita i napravi neke opasne cvidze. Da ne bude sav ovaj trud bacen. D:

        Comment


        • Nisu uopste potrebne cvidze, onakav beton u Majamiju je u rangu sa sljakom
          A inace, bas bih voleo da vidim sljaku u nekoj drugoj boji, znam da se svi protive ali why not, mislim da bi Madrid prvi probao tako nesto.
          ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


          "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

          Comment


          • Cirijak, njega nikako ne volim
            Nije mi jasno samo gde ce sporije od trenutnog stanja, pa onda ce to stvarno biti ocajno, a ja znam da cu mnogo manje gledati tenis. Pa cela lepota ove igre je u raznovrsnosti, s&v, dugacki reliji, agresivna igra, defnzivna igra itd. Ali poenta je da imamo razlicite podloge i da vidimo razlicite stilove, a ovo sve ide ka tome da svi igraci budu trkaci i da vidimo samo jedan stl, prebacivanje do sutra ujutru.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Po meni podloge trebaju ostati ovakve (sa tim da neke treba malo ubrzati) jer svako vise voli gledati winere i ostalo nego prebacivanje dok neko ne pogrijesi

              Comment


              • Treba vise brzih podloga,u Paris-u smo prosle godine vidjeli Llodra-u koji ide do samog kraja,ipak su previse usporili ;)
                Ciriak navija za Nadal-a,to je bar jasno
                sigpic

                Comment


                • Pa da, treba ubrzati podloge i to ne sve, sljaku ostaviti, ali ubrzati Wimbledon i jos par turnira na HC i onda bi bilo kako treba.
                  Ali ocigledno nista od toga, kad ovaj Cirijak daje ovakvu izjavu

                  A da ne pricam koliko je licemerna ona izjava o broju gledalaca. BIla sam tamo i znam kako sve to izgleda, VIP loze su do polovine tribina, samo da bi on uzeo sto vise para na tim ulaznicama, pa tek negde od polovine, ako ne i vise krecu regularna mesta, za prave teniske fanove.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa da, treba ubrzati podloge i to ne sve, sljaku ostaviti, ali ubrzati Wimbledon i jos par turnira na HC i onda bi bilo kako treba.


                    :
                    Samo treba podlogu u Sarajevu malo usporiti

                    Comment


                    • Ne,ne,ostaviti najbrzi hard na svijetu
                      I neki veliki turniri da budu tako brzi ne bi bilo lose
                      sigpic

                      Comment


                      • Taj Cirijak deluje kao zheshci mafijoza ...Predlagao je on tako neshto i pre...

                        Trava je za sebe,shljaka je opet razlichita od mastersa do mastersa,a takodje i hard.AO i USO definitivno treba da imaju razlichitu podlogu kol'ko tol'ko,ali se slazhem da su dosta usporili neke masterse,pa i AO.

                        Ako bismo da fantaziramo,ja bih dodao i masters na travi,ali ne bi mogao dase uklopi chini mi se.
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Haha, ovo Pilicevo je stvarno smijesno.

                          Evo mog izbora.

                          Servis: Federer, Raonic
                          FH: Nadal, Federer, Delpo
                          BH: Djokovic, po ljepoti Federer i Gaske
                          Ritern: Djokovic
                          Volej: Llodra, Federer
                          DS: Nadal
                          Lob: Nalbandian, Djokovic
                          Glava: Djokovic, Nadal, Delpo
                          Snaga: inace Nadal, trenutno Djokovic
                          Noge: inace Nadal, trenutno Djokovic

                          Comment


                          • Pozdrav,

                            Zanima me par pravila oko ATP bodovanja koje nisam najbolje svario, konkretno zero pointer i ta situacija sa MC gdje se nesto mijenjaju poeni za turnir iz 500 serije. Nisam pronašao na forumu nigdje temu posvećenu ovom pitanju.

                            Izvinite ako je off

                            Comment


                            • Normalno da nije off ;)

                              Bodovanje je jako zbunjujuce inace

                              Konkretno za MC,Novak ce izgubiti te bodove,360 bodova koliko je uzeo prosle godine igrajuci polufinale,ali ce moci da ih zamijeni sledecim najboljim rezultatom sa turnira serije 500,to Basel,dje je igrao finale i zaradio 300 bodova,tako da ce izgubiti 60.MC iako nosi 1000 bodova nije obavezan i racuna se pod kategoriju 500
                              sigpic

                              Comment


                              • Hvala to sam skužio, ali mi nije jasno zašto ta zamjena tj je li ona obavezna i šta će se desiti kad bude igrao Bazel ove godine. I te kazne kod preskakanja obaveznih turnira, kako to funkcioniše, stalno se vuće taj zero pointer a je ne kontam kako se on primjenjuje

                                Comment

                                Working...
                                X