Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adin View Post
    Ja inaće ,volim više forhand kao udarca pa malo naginjem ka njemu ,ali puno volim jednorućni beckhand ,mada Agassi je bio kompletan u svakom pogledu.
    Znaci nisu bile simpatije prema Santoru..
    Sad kad razmisljam i sam sam ranije vise vole jednorucni BH, ali od kada Novak zvekece, pojavio se "crv sumnje".. A Agasijev je bio za mene upecatljiv jer je imao snagu u tom udarcu kada je hteo..
    Zadnjih godina su se povecali dvorucni.. Takvo je vreme doslo..

    Comment


    • Ne da se povecao broj dvorucnih, nego je doslo do toga da jednorucni bh polako izumire, na moju veliku zalost, posto ne posotji lepsi udarac u tenisu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Znaci nisu bile simpatije prema Santoru..
        Sad kad razmisljam i sam sam ranije vise vole jednorucni BH, ali od kada Novak zvekece, pojavio se "crv sumnje".. A Agasijev je bio za mene upecatljiv jer je imao snagu u tom udarcu kada je hteo..
        Zadnjih godina su se povecali dvorucni.. Takvo je vreme doslo..
        Santoro je bio čudo tenisa i bilo je jako lijepo ga gledati.Meni je žao zbog nedostatka jednorućnog beckhanda inaće je jeako lijep udarac i fino je gledati dok se izvodi ,ali je puno zahtjevniji od dvorućnog,mislim da u tom leži razlog smanjena broja jednorućnih beckhanda.http://youtu.be/yXkochDE_qM evo pogledaj ovaj meč ,mislim da ćeš se fino nasmijati a i pronaći svoju tvrdnju za Agassija ,rekao si da je imao snagu u tom beckhandu kada mu je bilo potrebno i ovaj komentator će se u jednom dijelu ovg klipa složiti sa tobom,a naravno to je Agassi prikazivao.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne da se povecao broj dvorucnih, nego je doslo do toga da jednorucni bh polako izumire, na moju veliku zalost, [B]posto ne posotji lepsi udarac u tenisu.
          Jos kad ga izvodi Roger
          I meni je jako zao sto je sve manje jednorucnih bh.Jednorucni bh je tezi udarac od dvorucnog,a po meni i mnogo ljepsi.

          Comment


          • Ovde je Andre lupao sa oba krila.. a bogami lupao je i ovaj sa druge strane mreze

            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Nisam siguran je li to ovaj za ovaj mec bilo,ali kada su se ova dvojica sastala jednom na AO,na pitanje novinara sta ocekuje od meca, Rus se nasmijao i odgovorio da nema namjeru da gubi od djedice...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Mora biti taj, nisu igrali drugi u Melburnu.. natrcao ga je dedica posteno za vise od 3 i po sata igre. I da Rus onako nije ispaljivao servis vinere on bi bio taj koji bi se pakovao
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Nisam provjeravao ali cu ti vjerovati,sjecam se dobro ovog meca sada,mada sam ja mislio da su igrali jos jednom,malo koga djedica nije natjerao na trcanje...ali je meni Safinov prvi servis perfektan
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Adin View Post
                    Santoro je bio čudo tenisa i bilo je jako lijepo ga gledati.Meni je žao zbog nedostatka jednorućnog beckhanda inaće je jeako lijep udarac i fino je gledati dok se izvodi ,ali je puno zahtjevniji od dvorućnog,mislim da u tom leži razlog smanjena broja jednorućnih beckhanda.http://youtu.be/yXkochDE_qM evo pogledaj ovaj meč ,mislim da ćeš se fino nasmijati a i pronaći svoju tvrdnju za Agassija ,rekao si da je imao snagu u tom beckhandu kada mu je bilo potrebno i ovaj komentator će se u jednom dijelu ovg klipa složiti sa tobom,a naravno to je Agassi prikazivao.
                    Skoro sam gledao taj video( CW ga je pomenuo zbog Konorsa i navijaca, McEnroe u publici itd..).. Posto sam bio za Samprasa, pa nekako nisam gledao tada na Agasija realno( sto sada nije slucaj)..


                    Evo za tebe jedan highlights( verujem da si gledao posto pratis Federera)..

                    http://www.youtube.com/watch?v=5qJiLDK-EBk

                    Kakav mec i kakva razmena..;)

                    Comment


                    • To stvarno vredi videti po 1000. put pred spavanje.. ziva legenda nacije i turnira protiv neverovatno talentovanog klinca koji ne ebe zivu silu



                      A ume taj i bez gledanja, ledjno

                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Skoro sam gledao taj video( CW ga je pomenuo zbog Konorsa i navijaca, McEnroe u publici itd..).. Posto sam bio za Samprasa, pa nekako nisam gledao tada na Agasija realno( sto sada nije slucaj)..


                        Evo za tebe jedan highlights( verujem da si gledao posto pratis Federera)..

                        http://www.youtube.com/watch?v=5qJiLDK-EBk

                        Kakav mec i kakva razmena..;)
                        Jesam pratio sam ,mislim Federer u cvatu mladosti ,odlično su igrali predivni poeni ,i povrh svega jako kvalitetan tenis.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Kakav potez Agasija bez gledanja Cini mi se da je i Raonic uradio nesto slicno na turniru u Menfisu.

                          Comment


                          • Taj Agasijev potez lici na ovaj Federerov, tj. bolje je reci obrnuto

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mnogo postujem sve tenisere iz SAD-a,ali ih nikada nisam volio,osim Samprasa,mislio sam da nikog necu gotiviti kao njega,koliko sam samo volio gledati njegov tenis,prosto zastrasujuca eksplozivnost,mnogo sam volio ovog igraca i mislio sam nikad niko kao on,dok Agassi-a sam uvijek postovao,ali ga nisam volio nikako,skroz mi je bio antipatican...u medjuvremenu se sve promijenilo,uvijek sam volio pogledati i dobar i los teniski mec,ali mi se teniski ukus skroz promijenio,sve je zaboravljeno onog trenutka kada je na teren izasao balavac s majicom bez rukava i najduzim sorcem ikad vidjenim na ATP-u,jos u vojnickim bojama...od tada samo on,nakon njega ne znam koliko cu gledati tenis
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • CW: nemoj da srce ode na pola( posto su obojica k' njemu)..
                                Ovaj udarac je izvukao iz (su)terena ili prizemlja.. Svaka cast..

                                Comment

                                Working...
                                X