Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BOKI1969 View Post
    Nisam mislio da cu morati da potezem za ovim argumentom kao sam u opstim diskusijama pisao o vremenu Federerove dominacije i na koji nacin je on dolazio do titula svakako zasluzeno ali tekodje nije imao nekog ozbiljnog protivnika(kao ni Novak sada)pa se moze konstaovati da se istorija ponavlja na radost nas Novakovih navijaca, kad nam je Marej sada najozbiljniji protivnik naosvajace se Novak titula
    videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....

    Comment


    • E to bi bilo lose,doci do Edberg-a,Becker-a,McEnroe-a,Lendl-a...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by V.Patcev View Post
        videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....
        Ako Federer Nadal i Murrey budu igrali ovako ,hoće ,i ako Đoković bude na nivou kao od početka seznone hoće.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by V.Patcev View Post
          videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....
          To je sad diskutabilno i mnogo ne predvidivo...tako da ne trosi reci uzalud...

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            E to bi bilo lose,doci do Edberg-a,Becker-a,McEnroe-a,Lendl-a...
            ali nikad do Federer-a ;)

            Comment


            • Originally posted by V.Patcev View Post
              videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....
              Kako ti to govoris ko da je to smijesan broj,7-8 je predobro,mada ne kazem da nece mozda i vise...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pitanje je oce li iko doci do Federer-a...
                Neki bi ubili za 1,a da ne pricamo o tim brojkama 7-8
                Majo prebaci ovo u opste
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by V.Patcev View Post
                  videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....
                  A ti si hvala Bogu kao i svi mi veliki teniski strucnjaci i mozes unapred da procenis da ce on bas toliko titula osvojiti..
                  Ti si onda takodje ocekivao da ce on ove sezone imati skor 60-1
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by BOKI1969 View Post
                    Verovatno znas da koristis ovaj forum pa pogledaj malo i nauci nesto, nije na odmet ponoviti lekciju ako se ne nauci kako treba ,u skoli losi djaci ponavljaju razred pa bi i tebi to preporucio, ponovi gradivo pa ce matreija biti mnogo jasnija
                    Ta ista lekcija ti je donela crvenu kockicu spamera!! Shvatili smo poentu, i ko je hteo i ko nije
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Ta ista lekcija ti je donela crvenu kockicu spamera!! Shvatili smo poentu, i ko je hteo i ko nije
                      To je tvoje misljenje,i ja pisem ono sto mislim a zasnovano je na odredjenim cinjenicama a tvoji uzaludni pokusaji provociranja su suvise providni za mene, tako da se na tvoje konstatacije necu obazirati

                      Comment


                      • Eto, 4 ili 5 godina nakon tih silnih Mejdzora koje je osvojio ti si nas prosvetlio tabelama sa ATP profila, gde smo po prvi put u zivotu imali priliku da vidimo da je ranking tih igraca mogao biti i bolji!

                        Ali, mene je u svemu tome najvise obradovala cinjenica da su neki clanovi ovog zatucanog foruma mislili da su tabele sa Vikipedije.. to je tek bio cirkus
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Adin
                          Ne stvarno budimo malo ozbiljni Nadal je igrao turnire od svoje 18 godine i naravno osvaja grand slamove sada ima 25 i opet ih ima 10 mislim da bi bilo teško reći za nekoga da ,ko je počeo igrati dobro sa svojih 24,mislim Novak je igrao i prije dobro pozicija 3 to je extra ali sada je tek počeo ozbiljnije da prijeti na GS, bi mogao ostvariti toliko dobar rezultat ,kao što je 7-8 GS ili da prestigne Federera malo je teško u to povjerovatiMada čuda se dešavajau .Ja iskreno pslije svega viđenog ove sedmice ne mogi se nadati dobrom meču jer niko ne igra onako kako bi trebao ,nažalost ovay Cincinati je opća katastrofa,samo se nadam da neće ni US open biti takav.
                          ne brini za Us Open, nece biti ;)

                          Comment


                          • DOSTA VISE SPAMOVANJA I BESMISLENIH PREPUCAVANJA!

                            Comment


                            • Originally posted by V.Patcev View Post
                              videcemo sta ce biti na Us Openu, ne vjerujem da ce Novak osvojiti vise od 7-8 grand slam titula u celoj karieri....
                              Ok Patcev ti sve predvidjas tako da tacno znas sta ce se desiti
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment




                              • Zavrsen je peti od osam ovogodisnjih turnira Champions Tour-a.. kao i na prethodnom krajem maja u Sao Paolu, pobednik je Karlos Moja koji je u poslednjem trenutku uleteo kao zamena za Dzona Mekinroa

                                Ucesnici : Bjorn Borg, Mats Wilander, Carlos Moya, Henri Leconte, Guy Froget, Richard Krajicek

                                Rezultati :

                                Grupa 1 -

                                Richard Krajicek vs Bjorn Borg 6-3 6-4
                                Richard Krajicek vs Mats Wilander 7-6(5) 4-6 10-1
                                Mats Wilander vs Bjorn Borg 6-4 7-6(5)

                                Richard Krajicek 2-0 (4-1)
                                Mats Wilander 1-1 (3-2)
                                Bjorn Borg 0-2 (0-4)


                                Grupa 2 -

                                Carlos Moya vs Henri Leconte 7-6(5) 7-5
                                Guy Froget vs Henri Leconte 6-4 7-5
                                Carlos Moya vs Guy Forget 7-6(3) 6-3

                                Carlos Moya 2-0 (4-0)
                                Guy Forget 1-1 (2-2)
                                Henri Leconte 0-2 (0-4)

                                Finale : Carlos Moya vs Richard Krajicek 6-3 6-2
                                3. i 4. mesto : Guy Forget vs Mats Wilander 6-4 7-6(4)










                                Last edited by ClayWarrior; 21-08-11, 21:27.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X