Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arma-Sarma View Post
    Nisi ti ništa rekao. Ovu sezonu je počeo nakon povrede zbog koje je pauzirao 8 mjeseci. Da iole više pratiš tenis znao bi nabrojati odlične rezultate koje je Ivo ostvario na par turnira ove sezone, ali ne znaš.
    Ja nisam rekao da on ne servira dobro ja sam samo rekao da servira lošije a to za Karlovićeve rezultate ,mogu se na prste nabrojati,samo 4 osvojena ATP turnira kad je otišao dalje od 4 runde na jednom Gs osim na Wimbeldonu QF na jednom grand slamu i to na wimbeldonu gdje servis ima veliki značaj ,kada je zadnji put igra finale jednog mastersa i da li je ikada ,i možeš li ti kao vrli poznavaoc reći meni koju je zadnju titulu osvoji.EDIT Samo da te pitam za njegou poziciju da li možda znaš gdje je ?dok je on igra svoju najbolju igru nije ona baš bio ispod top 100.
    Last edited by Adin; 17-08-11, 16:27.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Samo mi reci jel mislis na ovu sezonu ili uopsteno,jer ako ej uopsteno evo odmah smijesan servis protiv Mishe,Davydenka na AO,Isnera na Memphisu prije dvije godine,Murraya na Cincinnatiu prije par godina,sacekaj samo malo bice jos
      Smiješan servis? Od te četvrocie dvojica spadaju među najbolje returnere ovog stoljeća. Protiv Mische je jedino lošije odigrao na brejk lopte nego uobičajeno. Servirao je dosta dobro, samo je tad Mischa bio u strašnoj formi. Protiv Nikolaja prije 5-6 godina je fantastično servirao, tako da ti je to jedna glupost. Odservirao je sigurno više od 30 aseva. Promašio si meč i sa Isnerom. Izdominirao je Isnera asevima, a imao je i 90% osvojenih na prvi servis.

      Comment


      • Nije Davydenko na AO ali jeste u Monaku,to sam pomijesao nesto...pa protiv malog C. Rochusa na Dohi izgubio 7:6 6:2,ja gledao i smijao se kako mu kepec vraca servise i kako Ivo jednolicno servira,ima jos...samo dok se sjetim
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ti pricas gluposti,izgubio 6:1 prvi set i izdominirao,smijsan si,ubio ga Isner

          Na dosta brzom Memphisu...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Adin View Post
            ,i možeš li ti kao vrli poznavaoc reći meni koju je zadnju titulu osvoji.EDIT Samo da te pitam za njegou poziciju da li možda znaš gdje je ?dok je on igra svoju najbolju igru nije ona baš bio ispod top 100.
            Zadnju titulu je osvojio na turniru na travi, a finale igrao na tvrdoj u dvorani. Vjerovatno taj podatak tebi, a i većini ovdje ništa en znači i ne shvatate ga.


            Pa da pratiš tenis znao bi da nije igrao 8 mjeseci i da je to uzrok što je bio izvan TOP 100. Od jučer je u TOP 100.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ti pricas gluposti,izgubio 6:1 prvi set i izdominirao,smijsan si,ubio ga Isner
              Pa šta je problem izgubiti set sa 6:1? To ti je jedan brejk i malo psihički padneš i napravi ti protivnik još jedan brejk. Kažem ti kako je imao više aseva od Isnera i više poena osvojio na prvi ako je loše servirao protiv drugog najboljeg servera?

              Comment


              • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                Zadnju titulu je osvojio na turniru na travi, a finale igrao na tvrdoj u dvorani. Vjerovatno taj podatak tebi, a i većini ovdje ništa en znači i ne shvatate ga.


                Pa da pratiš tenis znao bi da nije igrao 8 mjeseci i da je to uzrok što je bio izvan TOP 100. Od jučer je u TOP 100.
                Nemoj da vrijedjas,igrao je u dvorani s Verdascom zbog kise
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • To što si izjavio da Karlović ima bolji servis od Fedrera grdno se varaš ,Karlović ima jači i zbog visine ga dobro izvodi a da nema te visine on u životu ne bi vido top 100 a kamo li top 20 ili najboljiu poziciju 14 .Uostalom Federer raspolaže dosta dobrim servisom i puno kvalitenijim i veliki je poznavaoc vrsta servisa,i sa lakomćom ih izvodi.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                    Pa šta je problem izgubiti set sa 6:1? To ti je jedan brejk i malo psihički padneš i napravi ti protivnik još jedan brejk. Kažem ti kako je imao više aseva od Isnera i više poena osvojio na prvi ako je loše servirao protiv drugog najboljeg servera?
                    Prati malo sta pitas,pitao si kada nije serivrao na svom nivou i ja sam ti rekao,to nije njegov nivo,izgubiti 6:1 od prosjecnog retern igraca kakav je Isner
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Nemoj da vrijedjas,igrao je u dvorani s Verdascom zbog kise
                      To je bilo lagano za pretpostaviti. Onda mi reci koji su se još mečevi na "travi" igrali na tvrdoj podlozi na tom turniru.

                      Comment


                      • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                        Zadnju titulu je osvojio na turniru na travi, a finale igrao na tvrdoj u dvorani. Vjerovatno taj podatak tebi, a i većini ovdje ništa en znači i ne shvatate ga.


                        Pa da pratiš tenis znao bi da nije igrao 8 mjeseci i da je to uzrok što je bio izvan TOP 100. Od jučer je u TOP 100.
                        Evo sad ću reći Karlović je najbolji teniser svijeta ,najbolje servira ima 59 GS titula bolji od svih drugi niko mu ništa ne može ,Rafa ,Federe i Đoković su mala maca za njega lomi ih kad naiđu na njega .Sad zadovoljan.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Ako cemo iskreno, kad kazes Karlovic,pomislis mu samo na servis.
                          Ja sam ubijedjen da bi mu s lakocom uzeo gem na moj servis,jer je on nesposoban covjek za igru...(ajde dobro,u zadnje vrijeme je popravio udarce,ali nije to to)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            To što si izjavio da Karlović ima bolji servis od Fedrera grdno se varaš ,Karlović ima jači i zbog visine ga dobro izvodi a da nema te visine on u životu ne bi vido top 100 a kamo li top 20 ili najboljiu poziciju 14 .Uostalom Federer raspolaže dosta dobrim servisom i puno kvalitenijim i veliki je poznavaoc vrsta servisa,i sa lakomćom ih izvodi.
                            Čekaj dečko. Je li ti kažeš da Federer bolje servira od Karlovića? Pa taj isti Roger je 100 puta na pitanje koji bi udarac preuzeo od protivnika odgovorio da je to Karlovićev servis. Ima stotine igrača viših od dva metra, pa loše serviraju. Servis je u tenisu najteži udarac i Ivo je prolio litre i litre znoja da bi dostigao ovakav nivo.

                            Comment


                            • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                              To je bilo lagano za pretpostaviti. Onda mi reci koji su se još mečevi na "travi" igrali na tvrdoj podlozi na tom turniru.
                              Nije lagano za pretpostaviti,taj je mec bio u Nottighamu dok se nije preselio turnir u Eastbourne,a ja sam cekao da ga prenose na ES dok nisu javili da ce se ipak igrati u dvorani

                              Ja svoje znanje tebi ne moram dokazivati,pisem ovdje sedam mjeseci i ljudi su se mogli uvjeriti koliko ja pratim tenis
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Za svoje standarde Karlovic u posljednje vrijeme servira lose i niko me nece ubijediti da je trenutno najbolji server na svijetu. Najbolji server na svijetu sebi ne smije dozvoliti da ga brejknu Russel, Kudla i Kubot na travi itd. A to je ono sto se njemu desava u posljednjih nekoliko mjeseci.
                                I, da, najbolji server na svijetu bi se, iako je bio povrijedjen, brze vratio u top 100 nego Karlovic. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X