Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je inace Berdih jedan od omiljenih tenisera,svidja mi se njegova igra,ali ipak zasluzuje da ispadne iz top 10,valjda ce ga to probuditi i mozda pocne da ostvaruje bolje rezultate.
    Nesto slicno se desavalo i sa Simonom.Nikakvi rezultati,a bio je u top 10
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Meni je inace Berdih jedan od omiljenih tenisera,svidja mi se njegova igra,ali ipak zasluzuje da ispadne iz top 10,valjda ce ga to probuditi i mozda pocne da ostvaruje bolje rezultate.
      Nesto slicno se desavalo i sa Simonom.Nikakvi rezultati,a bio je u top 10
      Evo na turniru u Sinsinatiju i Conga i Almagro imaju priliku da ga zajedno potisnu van top 10 ali mi se cini da nece uspeti i da ce Berdih otici na turniru dalje od njih i opet biti u top 10

      Comment


      • Originally posted by majabl
        Almagro – Karlovic
        Sto se mene tice, mogu obojica u NY da se spremaju za USO. Karlovic nije u nekoj formi, cak mu ni servis vise nije onaj po kom je toliko poznat, a nikako da se vrati u drustvo najboljih 100. Almagro je u mnogo boljoj formi, a i kompletniji je igrac od doktora, iako je meni njegov tenis dosadan.
        Čuj Karlović ne servira dobro ove godine. Majo, nisi ti gledala nijedan njegov meč ove godine. Pa šta bi tek bilo jučer da je Karlović bolje servirao:
        19 aseva od 38 servisa u 8 servis gemova
        0 duplih u 8 servis gemova
        79% prvog servisa
        28 osvojenih poena od 30 nakon prvog servisa
        4 osvojena poena od 8 nakon drugog servisa

        Comment


        • Uostalom pogledaj ovo http://www.atpworldtour.com/Rankings/MatchFacts.aspx Prvi po prosjeku aseva, osvojenim poenima nakon prvog servisa, osvojenim servis gemovima i spašenim brejk loptama. I onda napišeš glupost da najbolji server svih vremena loše servira.

          Comment


          • Originally posted by Arma-Sarma View Post
            Uostalom pogledaj ovo http://www.atpworldtour.com/Rankings/MatchFacts.aspx Prvi po prosjeku aseva, osvojenim poenima nakon prvog servisa, osvojenim servis gemovima i spašenim brejk loptama. I onda napišeš glupost da najbolji server svih vremena loše servira.
            Uuu,ne bih rekao. Federer ima kvalitetniji servis od njega,nemoj tako...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Uuu,ne bih rekao. Federer ima kvalitetniji servis od njega,nemoj tako...
              Znaš neko se ne može pomiriti da i osobe u tenisu stare i da nisu isti kao što su bili prije 4 godine ili 5-6 kada su igrali najbolji tenis svog života.Federer takođe ne igra kao prije ali još uvijek pruža izvanredne partije ali ja ne mogu tvrditi da igra sada bolje nego 2004 napr ,jer bi tada slago.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Uuu,ne bih rekao. Federer ima kvalitetniji servis od njega,nemoj tako...
                Je li se ti šališ ili ozbiljno misliš da Federer ima bolji servis od Karlovića?

                Comment


                • Originally posted by Adin
                  Pa ako u jednom meč ima dobar servis ne mora značiti da ga ima čitavu sezonu ,i jeste loš je ove godine ,što se tiče servisa.Ipak i on već ide ka povlačenju.
                  Nađi mi taj meč u kojem je loše servirao? Ti iz dana u dan pokazuješ svoje tenisko neznanje ovdje.

                  Comment


                  • Federer je jedom prilikom rekao kad je izgubio od Karlovica da Ivo ima vjerovatno najbolji servis ikada,ali je Federerov servis daleko raznovrsniji i tezi za procitati...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                      Nađi mi taj meč u kojem je loše servirao? Ti iz dana u dan pokazuješ svoje tenisko neznanje ovdje.
                      Ma bilo je mecava gdje je katastrofalno servirao nema ih mnogo ali ako te bas zanima naci cu ja...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                        Nađi mi taj meč u kojem je loše servirao? Ti iz dana u dan pokazuješ svoje tenisko neznanje ovdje.
                        Ne znam kako se usudjujes da kazes to za Adina? On zna mnogo o tenisu,sto se vidi po njegovim postovima, analizama i tako dalje. Mene vise zabrinjava tvoje tenisko znanje,vidim zatvrdoglavio si nesto za Karlovica,vidio sam ti i potpis i iskreno nasmijao me je ... Tako da, sledeci put probaj mirnije da udjes u diskusiju,nemoj odmah da napadas
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                          Nađi mi taj meč u kojem je loše servirao? Ti iz dana u dan pokazuješ svoje tenisko neznanje ovdje.
                          Prvo mislim da ti nisi uopće kompetentan da sudiš o nečijem znanju ili neznanju da to odmah razjasnimo a drugo ,ja sam rekao da mu je ova sezona lošija što se tiče njegovih servis ,kao što i jeste ,samo mi reci gdje je on ? kad prođe dalje od 3ili2 runde rijetko a zašto to zato što taj njegov servis nailazi na odlične riterner i više nije onak kakv je bio .Hvala mislim da sam dovoljno rekao.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Baš me zanima. Ja sam vjerovatno njegov najveći navijač na svijetu pored oca Vlade i majke Gordane i znam za 3 meča u kojim nije servirao na uobičajenoj razini.

                            Comment


                            • Originally posted by Adin View Post
                              Prvo mislim da ti nisi uopće kompetentan da sudiš o nečijem znanju ili neznanju da to odmah razjasnimo a drugo ,ja sam rekao da mu je ova sezona lošija što se tiče njegovih servis ,kao što i jeste ,samo mi reci gdje je on ? kad prođe dalje od 3ili2 runde rijetko a zašto to zato što taj njegov servis nailazi na odlične riterner i više nije onak kakv je bio .Hvala mislim da sam dovoljno rekao.
                              Nisi ti ništa rekao. Ovu sezonu je počeo nakon povrede zbog koje je pauzirao 8 mjeseci. Da iole više pratiš tenis znao bi nabrojati odlične rezultate koje je Ivo ostvario na par turnira ove sezone, ali ne znaš.

                              Comment


                              • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                                Baš me zanima. Ja sam vjerovatno njegov najveći navijač na svijetu pored oca Vlade i majke Gordane i znam za 3 meča u kojim nije servirao na uobičajenoj razini.
                                Samo mi reci jel mislis na ovu sezonu ili uopsteno,jer ako ej uopsteno evo odmah smijesan servis protiv Mishe,Davydenka na AO,Isnera na Memphisu prije dvije godine,Murraya na Cincinnatiu prije par godina,sacekaj samo malo bice jos
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X