Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    hvala ti puno...par zanimljivih informacija npr za rolan garos '96 ...a monte carlo ocekivano najsporiji tako da kazem. beograd vicesampion
    Zadovoljstvo mi je

    A taj Rolan Garos iz 1996. stvarno bode oci zbog igraca koji su se nasli u samoj zavrsnici.. sva cetvorica su voleli dvoranske uslove i imali dosta uspeha na tepihu, potpunoj suprotnosti od sljake. Takodje, Danlop je napravio lopticu koja je bila toliko mala da je jedva ulazila u legalni minimum, cime je bila 10% brza od prethodnih

    Da Sampras na kraju nije potpuno ostao bez snage na onom uzarenom suncu imao bi priliku da se bori za tenisku istoriju, bolju sansu nije imao
    Last edited by ClayWarrior; 09-08-11, 23:50.
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      Tako je, skupilo se samo, sto opet nema veze ni sa Ljodrom ni sa Mardijem. I mozda je stvarno drugar do jaja, ne znamo


      Ok. Ti se verovatno zajebavas. Priznajem, naseo sam.

      No ako se pojavi na jos nekom turniru ne sumnjam da ce ga zavoleti jos bar 10 skola, sto je odmah 100000 fanova.

      Comment


      • Originally posted by Big Nole View Post


        Ok. Ti se verovatno zajebavas. Priznajem, naseo sam.

        No ako se pojavi na jos nekom turniru ne sumnjam da ce ga zavoleti jos bar 10 skola, sto je odmah 100000 fanova.
        Pa sta drugo da radim kada diskutujemo oko toga kako je klinac i teniski pocetnik sakupio 11000 lajkova na Fejsu?

        Taj Fjucers u Bosni je sigurno bio jako ispracen, verovatno ga je neka kablovska mreza prenosila u SAD-u

        Pustimo decka da igra
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Pa sta drugo da radim kada diskutujemo oko toga kako je klinac i teniski pocetnik sakupio 11000 lajkova na Fejsu?
          Pa za pocetak se potrudi da ne odvalis glupost kako bi opravdao tu brojku, jer posle si ti kriv za dalju besmislenu i drugima nezanimljivu raspravu.

          Comment


          • A brojka je stvarno milionska i svaki lajk su platili njegovi roditelji

            Ja opet kazem, uopste ne znam kako si ti dosao do njega
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Kakve sve debilne grupe sakupe toliko lajkova pa se niko ne buni.Bolje jedan mladi teniser da ima toliko lajkova,pa kako god da ih je sakupio...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                A brojka je stvarno milionska i svaki lajk su platili njegovi roditelji

                Ja opet kazem, uopste ne znam kako si ti dosao do njega
                Fora je da se saberu dva i dva, a ne da se bude cinican.

                Sin coveka koji je pravio mitinge koji imaju vise ljudi nego njegova stranka ima neprimerno mnogo fanova za njegov rejting. Apsurdno i tragikomicno? Verovatno svima onima koji ne potezu najgluplje moguce argumente kako bi od smesnog napravili racionalno.

                No, nije klinac kriv. Zato mi je malo i bezveze sto je on u centru. Kriv je onaj koji je toliko jadan da je organizovao akcije na fejsu kako bi fiktivnim brojkama zadovoljio malog. A bez takvih akcija, ovaj mali ne bi imao toliko fanova. Jer zasto bi on bio izuzetak u odnosu na slicno ili mnogo bolje plasirane?

                I nemam pojma sto ti objasnjavam? Ti si kao neko ko nije shvatio jednostavan vic i ko ne moze da ga shvati iz nekoliko dodatnih pokusaja. Ako nisi ukapirao, neces nikada ni ukapirati.

                Comment


                • Video sam samo da za nekoga o kome nemas pojma kazes podrugljivo da je talentovan

                  Ono sto znam je da klinac vec par godina igra kvalifikacije za Fjucerse, uz to jedno sjajno 1/4. Dakle, mnogo radi i nadam se da ce mu to doneti rezultate u buducnosti

                  Opet kazem, ne bih o njegovoj porodici, nista mi ne znaci ni igracevo ime ni zastava koja mu je pored imena
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Al ja uopste ne kontam sto je to toliko bitno da li on ima 10000 fanova i da li su te likeove( sto mi je opet debilno ) njegovi kupili...
                    Mene zanima samo ono na terenu, lajkovi nisu mera nicega, kad Ekrem Jevric ima 100000 lajkova o cemu mi pricamo uopste....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Al ja uopste ne kontam sto je to toliko bitno da li on ima 10000 fanova i da li su te likeove( sto mi je opet debilno ) njegovi kupili...
                      Ko kaze da je bitno?

                      Ono je napisano kao zanimljiva informacija koja ima obrise tragikomedije kada se zna pozadina familije Karic. Cele dodatne rasprave ne bi bilo da CW nije potrcao da odbrani taj smehotres sa racionalizacijama.

                      Comment


                      • Bravo Big Nole,tako se objasnjavaju neke stvari,posebno ako ako imas tako 'neke' sagovornike


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Izvini zbog cega sam ja tako "NEKI" sagovornik??
                          Ja sam samo rekao da to koliko neko ima fanova na FB ne znaci nista jer tu stranica "Svi mi koji smo ludi" ima 300000
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Izvini zbog cega sam ja tako "NEKI" sagovornik??
                            Ja sam samo rekao da to koliko neko ima fanova na FB ne znaci nista jer tu stranica "Svi mi koji smo ludi" ima 300000
                            ma nisam mislio na tebe2pive.gif


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • A na koga si mislio i sta si tacno mislio pod tim 'neke'?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • ....a sto to sad??nisi ti u pitanju?? i?? mislio sam na CW.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X