Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan bg View Post
    Ma ja sam prvo mislio da je ironican, a on ozbiljnio to misli
    Sto se tice Mareja on je uvek ozbiljan i za njega je Marej GOAT, samo jos da osvoji sve te titule, ali to je cista formalnost
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      samo jos da osvoji sve te titule, ali to je cista formalnost
      Čitaš mi misli.

      Comment


      • ja sam i dalje iznenađena Pilićevim komentarima jer ga smatram velikim teniskim stručnjakom.Kao što reče Vladan,kako može reći da Karlović ima najbolji servis,pa šta je problem Ivi,Raoniću i ostalim dvometrašima da zabijaju asove?
        i kako ne pomenuti Lodru kod voleja,pa to je apsolutno savršenstvo kad ih on izvodi..
        mozda je pristrasno Novaka pomenuo u više kategorija,istina je da on ima sve udarce vrlo dobre ali ne i najbolje..i zasto niko ne pominje Rogerov BH,meni je on savršen..

        a u kategoriji izgled Oscar goes toooooo James Blake..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Meni drugarice kažu da je Fognini najveća faca među teniserima. Obzirom da se slabo razumijem u muški dio populacije, mogu li im vjerovati

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            ja sam i dalje iznenađena Pilićevim komentarima jer ga smatram velikim teniskim stručnjakom.Kao što reče Vladan,kako može reći da Karlović ima najbolji servis,pa šta je problem Ivi,Raoniću i ostalim dvometrašima da zabijaju asove?
            i kako ne pomenuti Lodru kod voleja,pa to je apsolutno savršenstvo kad ih on izvodi..
            mozda je pristrasno Novaka pomenuo u više kategorija,istina je da on ima sve udarce vrlo dobre ali ne i najbolje..i zasto niko ne pominje Rogerov BH,meni je on savršen..

            a u kategoriji izgled Oscar goes toooooo James Blake..
            Roger-ov BH je prelijep,ali daleko od toga da je najbolji ;)

            Originally posted by Virtu4L View Post
            Meni drugarice kažu da je Fognini najveća faca među teniserima. Obzirom da se slabo razumijem u muški dio populacije, mogu li im vjerovati
            Obrva mu je najljepsa
            sigpic

            Comment


            • Ne moze Federerov BH medju najbolje,nema sanse,jer to bi bilo vrlo neobjektivno...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Cak ni ja ne tvrdim da je Rogerov BH medju najboljima meni licno jeste najlepsi, ali to je krajnje subjektivno, medjutim najbolji definitivno nije ;)

                sto se tice izgleda ima par tenisera, ali ponovo se zna ko je na prvom mestu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Gotovo svaki poraz u velikim mecevima se u dobrom dijelu temeljio na njegovom Bh-u,tako da nista od toga
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Virtu4L View Post
                    Meni drugarice kažu da je Fognini najveća faca među teniserima. Obzirom da se slabo razumijem u muški dio populacije, mogu li im vjerovati
                    Evo pa proceni

                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nema ni malo logike uzimati u obzir Karlovicev servis, on je dobar server zbog visine, ali takodje zbog nje bi svaki teniser bio hendikepiran u mnogim drugim segmentima igre.

                      Comment


                      • Ma kakvi, klasican onaj Italijan, misli da je faca, ne volim takve
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ma kakvi, klasican onaj Italijan, misli da je faca, ne volim takve
                          I pticama na grani je jasno da ti zagovaraš eleganciju

                          Comment


                          • Jel se secate onog meca Fonjinija i Monfisa na RG-u prosle godine?

                            Comment


                            • Ne znam za njega ali mu je zemljakinja prelijepa,Flavia Pennetta
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Kako se ne bih sećao .. UH, što mi bilo drago kad ga žabar dobio po onom mraku ..

                                Comment

                                Working...
                                X