Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Evo moje servis Federer,BH Novak,Fh Federer i Nadal,retern Murray i Novak,volej Federer,drop Melzer,noge i snaga Nadal,psiha Nadal,lob Nalbandian
    Marej isto ima dobar lob ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ma ima i Hewitt,ali ja bih ipak uvijek izabrao Nalbandiana,pogotovo dijagonalu,to je majstorija prava
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Zanimljivo,ajde da vidim kako bi to kod nas izlgedalo

        Servis
        Federer,uvijek isto podbacivanje,odlucivanjem reketom koji ce servis da servira,masu varijacija,takav servis treba da bude sto se mene tice.Ja Karlovica necu pominjati,da su svi visoki preko dva metra onda bi mogli da pricamu,a znamo koja je visina idealna ze tenisere

        FH
        Federer i Nadal,ali Novak je stvarno blizu da bude mjesavina ta dva.Roger toliko ravno i cisto udara loptu FH-om,moze da osvoji viner iz koje zeli pozicije na terenu,dok je Nadal-ov FH ubitacan,kako je samo mocan,koliko je tu spina,kakav odskok ima loptica,tjera protivnika daleko,treba hvatati loptu sa ogromne visine!Ako bi morao da izaberem,onda Federer

        BH
        Novakov naravno,moze sve BH-om,ali sve!

        Ritern
        Novak i Murray,Andy ce vratiti vise vjerovatno,manje ce se muciti protiv izrazitih servera,dok je Novak mnogo agresivniji na riternu,cesto ce napasti riternom.Ako moram jedan da izaberem,Novakov!

        Voleji
        Llodra naravno
        Od jacih igraca Federer i Nadal,tu je Rafa dosta potcijenjen,ali on je sjajan na mrezi...

        Drop
        Nema djelotvornijeg od Dolgo-vog,ali je Novak neko ko ga najcesce izvodi

        Lob
        Madjionicar
        Murray

        Glava
        Nadal naravno

        Snaga
        E sad prirodna snaga i izdrzljivost su na strani Federer-a,pa i Davydenko-a,ali je Nadal vjerovatno najspremniji igrac na tour-u

        Noge
        Sto se kretanja tice trenutno je Novakovo najbolje,ali da sacekamo kako ce to izgledati na prirodnim podlogama ;)
        sigpic

        Comment


        • Sta fali Verdaascovom FH-u?

          Comment


          • Pa mozda sto ga izda cesto i precesto
            Njegov FH je stvarno sjajan,ima puno varijacija,ali ce ga i Roiger i Rafa probiti FH-om ;)
            sigpic

            Comment


            • Ali kad mu radi FH po meni nema lepseg FH.

              Comment


              • Ma, bre, nervira me taj Verdasko mnogo ..


                Servis

                Federer, Conga, Raonic, Soderlnig

                FH
                Federer,Nadal, Delpo, a bogme i Nole

                BH

                Nole, Nalbandijan

                Ritern
                Nole, Nadal, Marej, Fedex ..

                Voleji

                Lodra, Federer, a i Nadal i Nole sasvim dobri ...

                Drop

                Nole, Fedex, Dolgo

                Lob

                Nalbandijan, Nole, Marej, Hjuit

                Glava

                Nadal, Nole

                Snaga

                to je već relativno .. Ako gledamo one užigane, a na previše mišićave, Fedex je bez premca .. Ovako, naravno Nadal pre svega, Nole i Marej u vrhu, naravno ..

                Comment


                • Servis - Karlovic, Raonic

                  FH - Gonzo, Fed

                  BH - Novak

                  Ritern - Novak

                  Volej - Fed, Nadal

                  Drop - Fed, Nadal, Dolgo

                  Lob - Novak, Fed

                  Glava - Nadal, Delpo

                  Snaga - ako se misli na snagu udaraca, Soda, Delpo

                  Noge - Kolja, Novak, Nadal (estetski, Marej)

                  Personality - Kollerer, Crazy Dani

                  Bodyhair - Fed

                  Izgled - Berdih

                  ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


                  &quot;Those who overlooked Djokovic don&#039;t know anything about tennis&quot; - Fed

                  Comment


                  • Originally posted by Linoleum View Post
                    Bodyhair - Fed

                    ali u pravu si, taman kako treba

                    Originally posted by Linoleum View Post

                    Noge - Kolja, Novak, Nadal (estetski, Marej)
                    estetski ponovo Fed, i to u svakom smislu i kretanje i izgled


                    Originally posted by Linoleum View Post
                    Izgled - Berdih
                    znaci Berdih je tvoj tip, dobro o ukusima ne treba raspravljati
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zanimljivo,ajde da vidim kako bi to kod nas izlgedalo

                      [




                      Snaga
                      E sad prirodna snaga i izdrzljivost su na strani Federer-a,pa i Davydenko-a,ali je Nadal vjerovatno najspremniji igrac na tour-u

                      Noge
                      Sto se kretanja tice trenutno je Novakovo najbolje,ali da sacekamo kako ce to izgledati na prirodnim podlogama ;)

                      Nekad bio...

                      Comment


                      • Linoleum svaka ti cast,kako se samo ismijah
                        Slazem se za Dani-a
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Nekad bio...
                          Sto si ti klonuo duhom posle ova dva finala
                          Pa covjece ovaj Nadal je bar za koplje ispred onoga u istom periodu prosle godine ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Neverovatno koiko je gluposti covek napisao, procitajte

                            http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis.../article/5988/

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan bg View Post
                              Neverovatno koiko je gluposti covek napisao, procitajte

                              http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis.../article/5988/
                              Ivane, to smo malo komnetarisali na Marejevoj temi, ali skroz se slazem sa tobom.
                              Meni samo nije jasno kako on zaradi platu svaki clanak mu je zestok fail
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ivane, to smo malo komnetarisali na Marejevoj temi, ali skroz se slazem sa tobom.
                                Meni samo nije jasno kako on zaradi platu svaki clanak mu je zestok fail
                                Ma ja sam prvo mislio da je ironican, a on ozbiljnio to misli

                                Comment

                                Working...
                                X