Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shto tako mislish?Harrison je prilichno opravdao ochekivanja za sada...nije briljijantan,ali bi mogao da bude u vrhu...Za ostale ne znam...
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Ameri su godinama aktivno ucestvovali u podjeli najvecih turnira,jeste to malo opalo sa ovom generacijom koja je sada na snazi ali je ipak Roddick osvojio oko 30-ak turnira i to je vrijedno svakog postovanja

      Harrison je dobar,nista spektakularno,ali Kudla je dobio par pozivnica za kvalifikacije i vrlo slabo ih je odigrao,a ni Sock ne briljira,nije to dovoljno za njih,pa Sampras,Agassi,Mcnroe,Connors su osvojili oko 35 Slamova(Llendla ipak ne racunam),a kako stvari stoje nakon 2003. i triumfa na Us-u nesto ne vidim da se nazire neki novi naslov,odnosno neki strasan igrac...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...eens-Club.aspx

        Queens ubjedljivo najjaci od svih turnira serije 250,kao Masters maltene
        sigpic

        Comment


        • Bar ce Federer osvojiti Helle onda..

          Amerikanci jesu popustili definitivno...ali mozhda nas i iznenadi neki...
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis.../article/1565/

            Evo shta kazhe Mouratoglou o 'dominaciji' Novaka nad Rafom...
            Pored spominjanja taktike koju je Novak koristio,on navodi i to da se u Nadalovoj glavi aktivirao 'srpski problem' i da bi poraz od Novaka na shljaci promenio mnogo stvari...
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Da, ali tesko moze da se desi poraz od bilo koga, mislim moguce je, ali tesko.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                http://uk.eurosport.yahoo.com/tennis.../article/1565/

                Evo shta kazhe Mouratoglou o 'dominaciji' Novaka nad Rafom...
                Pored spominjanja taktike koju je Novak koristio,on navodi i to da se u Nadalovoj glavi aktivirao 'srpski problem' i da bi poraz od Novaka na shljaci promenio mnogo stvari...
                Kao da je ovo prvi put da je Novak pobijedio Rafu,dobijao ga je mnogo ubjedljivije,po 5-6 gemova mu prepustivsi!
                Tacno je,nikad Novak nije bio ovako mocan i nikad nije bio u stanju da uradi sto je uradio,da osvoji 4 velika turnira,pobjedjuje najbolje konstantno,ali me nerviraju,kao da je juce dosao na tour,a od 2007. je krem...
                Amanovic i Vajda su sve objasnili ;)
                sigpic

                Comment


                • danas sam se baš iznenadila ovakvim Pilićevim procenama.
                  Mislim da je Roger zaslužio još neku naj kategoriju..

                  http://www.politika.rs/rubrike/Sport...kovica.sr.html
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Marej volej
                    Svaka cast Pilicu za sve, ali ovo je stvarno
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve je pogodio!

                      Comment


                      • Cuj Nadal retern,a za lob nema Nalbandiana,a Nadala nema za forhend,pa ne mogu da vijerujem
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Djokovic drop shot
                          Pa koliko puta ga je taj udarac izdao u odlucujucim trenucima i cesto se desi da tokom meca ima vise neuspesnih nego uspesnih pokusaja
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            danas sam se baš iznenadila ovakvim Pilićevim procenama.
                            Mislim da je Roger zaslužio još neku naj kategoriju..

                            http://www.politika.rs/rubrike/Sport...kovica.sr.html
                            Bas je zanimljiv.

                            Comment


                            • Evo moje servis Federer,BH Novak,Fh Federer i Nadal,retern Murray i Novak,volej Federer,drop Melzer,noge i snaga Nadal,psiha Nadal,lob Nalbandian
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Veoma strucno, nema sta.

                                p.s. mislim na Pilicevu analizu.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X