Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Борна мајсторе, обрука и Батиста Агута, ко мало дете....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Rafa opet kuka o razlozima svog poraza. I kako mu je bilo teško tokom povrede. Nisam primetio da je pohvalio Bornu.

      Klasika.
      Pa kako,on gubi samo kad je povrijeđen.

      Comment


      • Борна мајсторе, обрука и Феликса....2/0

        велики Алказар опет пуко!
        Last edited by Žika; 20-08-22, 08:27.
        sigpic

        Comment


        • Борна мајсторе обрука и Cameron Norrie и оде у финале....са 600 бодова!
          sigpic

          Comment


          • Борна масторе, обрука и Циција у финалу са 2/0...освоји човек мастерс мајсторски са јаким ривалима...
            sigpic

            Comment


            • Bravo za Ćorića.👏👏👏

              Comment


              • Neverovatan uspeh, sad sam gledao njegov activity na sajtu ATP-a, čovek je pre ovoga osvojio jedan čelendžer u Italiji, i igrao još gomilu čelendžera gde je gubio posle 2-3 meča, na svim ATP turnirima max 2 pobede u nizu.

                Comment


                • Originally posted by Kule View Post
                  Neverovatan uspeh, sad sam gledao njegov activity na sajtu ATP-a, čovek je pre ovoga osvojio jedan čelendžer u Italiji, i igrao još gomilu čelendžera gde je gubio posle 2-3 meča, na svim ATP turnirima max 2 pobede u nizu.
                  To si nešto pogrešno razumeo. Igrao je on finale Shanghai-a sa Djokovicem, izgubio mislim 6-4 6- 4. Igrao je jednom QF Madrida, polufinale Indian Wellsa, osvojio Halle pobedivši Federera, osvojio St. Petersburg 250, QF US Opena.

                  Osvojio je sa Hrvatskom i Davis Cup 2018.god, imao je pobedu protiv Šardija 2 - 1 tada.
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 22-08-22, 12:17.

                  Comment


                  • Mislio sam na ovu godinu. Imao je povredu, mislim ramena pa ga dugo nije bilo.

                    Comment


                    • Hoće li Nadal prestati na svakoj konferenciji da govori o svojim povredama? Koliko je patetičan lik.

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=B6UPa4l4Xns

                        Comment


                        • Ma to se vidi iz aviona. To je javna tajna.

                          Comment


                          • Sutra uveče u dublu, Roger i Rafa, za kraj. Očekujem poljubac u usta na kraju.

                            Comment


                            • Nije čudo što ih Navratilova voli.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bravo, majstore!

                                https://sportklub.rs/video/tenis-vid...ideo/?ref=push
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X