Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ko je obrisao Oljin simpatican post od sinoc?
    Olja.
    Iznervirao me Grk, ali gen nije to moj stil javnog pisanja (ako nisu politicari u Srb u pitanju, tada nemam bas takta; dobro i Kirjos).
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      To jest poenta. Da svako ima nesto sto mu odgovara u ovom renkingu. Pa da se ne moze zaliti na drugog. Osim u ovom ekstremnom slucaju Rogera.
      Vjerovatno su ga novinari pitali za tu situaciju i mislim da je nepotrebna prevelika kuknjava na to. Jer se onda zbog jedne anomalije baca sumnja na cjelokupni rank.

      Covjek se povrijedio u najbolje vrijeme za to, visa sila
      Ja ti kazem da je ekstremniji slucaj Barty, koja je zdrava, ali nije igrala jer nije htela da putuje i skuplja nedelje kao no.1

      Federer je povredjen, sigurna sam da bi on najsrecniji bio da nije morao da ide na 2 operacije kolena, pa cak i po cenu da bude iza Zvereva
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • cinjenica je da fedu ovo daleko najvise odgovara. ne treba mjesati WTA I ATP. WTA samo prati odluke ATPa. a to da li je povrijedjen i koliko je imao operacija ne igra nikakvu ulogu. cinjenica je da ne igra a odrzava visok rejting. jednostavno je zasticen preko svake mjere. seles su izboli na terenu pa su joj ispadali poeni sve dok nije postala amerikanka kada su je vratili na br1.

        Comment


        • Al i vecina Fedovih fanova ce prva reci da je sistem bodovanja bull shit jer mogu tako stavit zvijezdicu na no.1 Novaka i pored toga sto cinjenicno olaksava Fedu povratak

          Comment


          • Mogao je isto tako da igra, ispada u 1.kolima i imao bi isti ranking, da li bi to nesto promenilo?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Olja.
              Iznervirao me Grk, ali gen nije to moj stil javnog pisanja (ako nisu politicari u Srb u pitanju, tada nemam bas takta; dobro i Kirjos).
              Hvala Bogu sto bar ti nisi slijepa kod očiju, kao sto je npr. Ljubitelj. Iz aviona se vidjelo na koga nisani sa onom otrovnom izjavom..

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Hvala Bogu sto bar ti nisi slijepa kod očiju, kao sto je npr. Ljubitelj. Iz aviona se vidjelo na koga nisani sa onom otrovnom izjavom..
                Cim ga Kirios hvali kao dobrog prijatelja, treba odmah ga uzet sa rezervom

                Comment


                • Ja sam skroz podeljena sto se tice Cicipasa, strasno mi se svidja kako igra, ali po karakteru mi se nikako ne svidja
                  i onda uhvatim sebe da navijam i da pobedi i da izgubi
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ma ATP ima totalno suludo racunanje poena to je jasno. Doduse tek danas sam primetio da su promenili jos jednu stavku, a to je da "obavezni turniri" ne moraju da se racunaju top igracima u "Rankings breakdown" sto je totalno nefer. Da podsetimo, u normalnim okolnostima pod "obavezne turnire" spadaju osam mastersa( sem Monte Karla) i 4 slemova. Medjutim ako pogeldate Daniilove poene https://www.atptour.com/en/players/d...ings-breakdown mozete videti da mu racunaju 90 poena iz beca umesto 23 poena iz Indian Wellsa. Inace je maksimalan broj turnira 19+ATP Cup( sto je isto nefer, i ATP Cup bi trebalo da spada medju tih 19 turnira). Tako da Rus ima poene sa cak sedam manjih turnira sto je vise nego previse.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Ma ATP ima totalno suludo racunanje poena to je jasno. Doduse tek danas sam primetio da su promenili jos jednu stavku, a to je da "obavezni turniri" ne moraju da se racunaju top igracima u "Rankings breakdown" sto je totalno nefer. Da podsetimo, u normalnim okolnostima pod "obavezne turnire" spadaju osam mastersa( sem Monte Karla) i 4 slemova. Medjutim ako pogeldate Daniilove poene https://www.atptour.com/en/players/d...ings-breakdown mozete videti da mu racunaju 90 poena iz beca umesto 23 poena iz Indian Wellsa. Inace je maksimalan broj turnira 19+ATP Cup( sto je isto nefer, i ATP Cup bi trebalo da spada medju tih 19 turnira). Tako da Rus ima poene sa cak sedam manjih turnira sto je vise nego previse.
                      To je od pocetka, nema obaveznih turnira nego se racunaju najboljih 19+ATP Cup.

                      A pravilo oko ATP Cupa je ocajno, ne znam da li smo pricali o tome prosle godine, ali to je klasicno favorizovanje jakih zemalja i jakih igraca
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Al i vecina Fedovih fanova ce prva reci da je sistem bodovanja bull shit jer mogu tako stavit zvijezdicu na no.1 Novaka i pored toga sto cinjenicno olaksava Fedu povratak
                        ocigledno je da je sve radjeno sa posebnim osvrtom na feda. pamtim kada se doniujela odluka i zamrzavanje rejtinga kakvo je svrsavanje bilo po stranim forumima. osim zamrzavanja rejtinga i sedmica, prvobitno je trebao biti skoro pa 2godisnji sistem dje bi se izuzeo samo pocetak prosle godine kada je nole pocistio ATPkup, AO i dubai za 3150p. po tom sistemu bi noletu ti poeni trajali samo 7 mjeseci (52-22 sedmice) dok bi poeni iz 2019. trajali vise od godinu i po (52+52-22 sedmice). i sistem je bio daleko najnepravedniji prema njemu a najvise je isao na ruku fedu (kao i svaki naredni). kada su ispravili tu nepravdu i odlucili da se zastiti i taj "noletov" period (krajem prosle godine) vec je bilo kuknjave i asteriskovanja noletovog rekorda. srecom je nole osvojio AO i nema sistema po kojem on ne bi bio 1. svo ovo vrijeme. u krajnjem slucaju je ostecen tih 20ak sedmica dok je bilo sve zamrznuto. i sada, iako upravo fedu to sve najvise odgovara, dok nole broji sedmice, hoce da mu se ospori rekord iako je ocigledno da bi nole oborio rekord i brojao sedmice bez obzira kakav i koji sistem se koristio i da ima daleko najbolje rezultate u posljednjih godinu dana i to uprkos sto se odlozio vimbl na kojem bi bio daleko najveci favorit i sto je krajnje kontroverzno suspendovan sa USO na kojem je isto tako bio najveci favorit za titulu.
                        Last edited by talicni; 15-03-21, 11:19.

                        Comment


                        • Bukvalno ne postoji osoba koja Djokovicu osporava rekord, kako si sad izmislio samo da bi podigao tenziju na forumu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • citaj malo i druge forume, MTF ili TW recimo.

                            Comment


                            • MTF je toksican forum i ne pada mi napamet da ga citam, ali svako ko je realan, pa cak i poprilicno subjketivan i ne navija za Djokovica mu ne osporava taj rekord.
                              Taj rekord mogu da mu oposravaju teski idioti ili neko ko se namerno sprda.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • pa ide se dotle (pojedinci naravno) da dok god traje kovid da se obustavi svo racunanje rekorda i sve da se zamrzne (sedmice i slicno) dok se sve ne vrati potpuno u normalu i na 52 sedmice. naravno samo fedovi navijaci. apsurdno je to da sto im vise smeta obaranje rekorda, sistem racunanja i slicno to im vise sam rekord nije bas toliko ni bitan i samo slemovi su bitni. kao sto su se odjednom sjetili i mnostva drugih koji imaju vise sedmica na br1. pa tako ispada da fed u stvari nije ni drzao rekord.
                                Last edited by talicni; 15-03-21, 11:34.

                                Comment

                                Working...
                                X