Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teoretski moze, u praksi mislim da ne moze... A pitanje je i kad ce on uopste poceti ponovo da igra, povrijedjen je...

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Moze li Raonic da se plasira na masters u Londonu nekako?
      Pa jedino da osvoji US Open...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Pa jedino da osvoji US Open...
        Pa onda ce se on plasirati 100% na masters u Londonu

        Comment


        • Lično ne mislim da je Viktor postigao svoj maksimum mestom na kom je sad. Može on mnogo bolje ali pre svega moraće da sruši neke psihološke barijere. Fizički, on je izuzetno sposoban teniser. Tehnički, takođe. Problem su ti iznenadni padovi kad god se dođe do ključnih trenutaka u meču.

          Comment


          • Originally posted by DuxX View Post
            Lično ne mislim da je Viktor postigao svoj maksimum mestom na kom je sad. Može on mnogo bolje ali pre svega moraće da sruši neke psihološke barijere. Fizički, on je izuzetno sposoban teniser. Tehnički, takođe. Problem su ti iznenadni padovi kad god se dođe do ključnih trenutaka u meču.
            Vidis Viktor je tehnicki najslabiji od svih TOP 20, njegovi osnovni udarci su dosta slabi, mora najpre na tome da radi, mora da bude agresivniji i da pojaca udarac, fizicki je pripremljen, servis je zaista dobar.... moze on jos napredovati ali ogranicen je igrac sto se tice tehnike i uopste talenta, ali zato trenira za dvojicu...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Viktor ima prilično ravne udarce i zato je njemu prilično teško da igra nešto puno snažnije, ako si na to mislio. On jeste jedan od tehnički slabijih u tih prvih 12-13 igrača ali se ne slažem da je najslabiji. Meni su recimo Fish i Melzer definitivno ispod njega kada je tahnika u pitanju.
              Samo glava da se sredi i smeo bih da se kladim da može 'ladno u prvih 10.

              Comment


              • Fish i Melzer tehnikom ispod Troickog,bravo momak zasluzio si
                Last edited by AK47; 13-07-11, 17:26.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by DuxX View Post
                  Viktor ima prilično ravne udarce i zato je njemu prilično teško da igra nešto puno snažnije, ako si na to mislio. On jeste jedan od tehnički slabijih u tih prvih 12-13 igrača ali se ne slažem da je najslabiji. Meni su recimo Fish i Melzer definitivno ispod njega kada je tahnika u pitanju.
                  Samo glava da se sredi i smeo bih da se kladim da može 'ladno u prvih 10.
                  Melzer?Ispasce da branim magistra ali on zaista ima bolji i fh i bh kad i voleje kad hoce da igra
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • DuxX, evo ti i od mene jedno iskreno jer si izmamio smajli od AK-a.

                    A sto se tice posta... Ne da je jedan od tehnicki najslabijih u prvih 12-13, vec u prvih 50, pa i dalje... I ne samo tehnicki, on nema nijedan udarac za , nema ni taktiku, ni glavu ni nista. Ali za trud i to je jedini razlog sto necu reci da ne zasluzuje mjesto na kom je trenutno... Iako je imao i dosta srece u posljednje vrijeme, mislim da bi se ostali igraci morali zapitati zasto je on tu gdje je. ;)

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Fish i Melzer tehnikom ispod Troickog,bravo momak zasluzio si
                      Fish je tu negde....njegov BH Melzer je veoma dobar tehnicar, secam se onog meca kada je razvalio Nadala, takodje koliko je samo vinera imao kada je izbacio Noleta u QF RG.... Melzer je po tehnici u prvih 20 sigurno
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Fishov BH bolji je od Viktorovog.Servisi su im tu negde,Fishov je malo bolji,isto kao i FH tu je malo veca razlika.Voleji su isto na strani Fisha,i kretanje je drasticno popravio.Mislim da nema elementa gde je Troicki bolji
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Fishov bh je odlican,tako da mi istog igraca nismo gledali,jednom je rekao da mu je omiljeni udarac,ako hoces materijalne dokaze naci cu ih...

                          Ali Melzera porediti sa Troickim u tehnickom smislu je zlocin,strasno
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Dacho ja ne diskutujem ko je bolji igrac od njih samo ih poredim u TEHNICKOM smislu kao ovaj lik,a porediti dvostrukog osvajaca WB-a u parovima(mislim da je osvojio i u mix dublu ove godine) i Troickog je neshvatljivo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Meni je taj Fish obican drvoseca.... uopste ga ne cenim kao igraca....isti tip kao i Roddick...verovatno ne bih ni Viktora podrzavao da nije nas....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ma naravno,u tehnickom smislu su obojica daleko ispred Troickog.Melzer je jedan od najkompletnijih igraca u tehnickom smislu,ali dzabe mu to kad nema glavu.
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X