Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda, mada sumnjam ali nije u tome poenta. Politicki ili ne ovo se ne radi, narocito ako je politicki. Nije drugarski, nije ljudski. Sve je to moglo biti uradjeno mnogo bezbolnije i pristojnije ali da sacekamo sta ce druga strana da kaze.

    Comment


    • Ma ako nije politicki, a ne znam zasto sve Viktora vezujem za ovu bandu, neki krah se sigurno desio, samo moralo je to mnogo kulturnije majkovicu, ako nista drugo, zbog toliko radosnih godina unazad koje su nam doneli, a sve uvek uvijeno u plast savrsenih odnosa i drugarstva, zato je i bas gadno gorak ukus.
      A Ziki je uvek bio jako prostojan lik, cak i vise od toga, nema putera na glavi, ne prate ga neki tracevi, mada ok ne mora to nista da znaci, samo mi ne ide da je on ovde negativac.
      U svakom slucaju treba cuti i drugu stranu, ako se oglasi -.-
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Glupo je na osnovu poluinformacija rasuđivati. Ko zna šta je tu bilo. Troickog su predložili, kapiram da nije pristao na klupu bi došao neko iz vladajuće stranke koji nije igrao tenis ni na xbox.

        Troicki nije neki znalac teniski ali je korektno igrao za repku. U redu je da on bude. Ziki je bolji normalno ali šta da se radi.

        Ako se Ziki nekome zamerio bolje da se javno oglasio i rekao ej zbog toga me sjebaše, to je onaj iz Saveza džukela. A ne ovako, ispašće Troicki grbav.

        Bojana mu već razvezala šlajmaricu po faci a dečko nije ni dan staža odradio.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 18-12-20, 07:05.

        Comment


        • Kakav ti problem imas sa mnom?
          Gde sam ja pljunula po Troickom?
          Prvo mi je smesno bilo sto je on izabran, jer on nikad nije imao neki veliki teniski IQ

          A kad je Zimonjic postavio tvit, rekla sam da je jadan potez, da ga tako smene posle svega sto su zajedno prosli i nisam jedina koja je tako prokomentarisala, ali ti si samo meni nesto rekao.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Eh, da su Švajcarci ovako smenili selektora, kako bi se Fed ovde razapeo
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ihhh a tek Nadal
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Kakav ti problem imas sa mnom?
                Gde sam ja pljunula po Troickom?
                Prvo mi je smesno bilo sto je on izabran, jer on nikad nije imao neki veliki teniski IQ

                A kad je Zimonjic postavio tvit, rekla sam da je jadan potez, da ga tako smene posle svega sto su zajedno prosli i nisam jedina koja je tako prokomentarisala, ali ti si samo meni nesto rekao.
                Prvo si ga ti pljucnula dok je bilo nezvanično, al onako pasivno. Ostali baš nemaju taj tvoj omalovažavajući stil pisanja. Problem imam sa otrovom koji nosiš u sebi pa rasipaš ovde. Znam da ćeš sad da mi ovde puštaš kontraforu što bi rekao Neša Piroćanac. Neću ti odgovoriti dalje.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Prvo si ga ti pljucnula dok je bilo nezvanično, al onako pasivno. Ostali baš nemaju taj tvoj omalovažavajući stil pisanja. Problem imam sa otrovom koji nosiš u sebi pa rasipaš ovde. Znam da ćeš sad da mi ovde puštaš kontraforu što bi rekao Neša Piroćanac. Neću ti odgovoriti dalje.
                  90% ljudi koji prati tenis se smejalo na ideju da je Troicki selektor, ali samo ja pljujem i samo ja nosim otrov.
                  Bolje se pogledaj u ogledalo....
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Troicki demantuje Zimonjica. Kaze da je obavesten na vreme i da je pricao sa njim. Luda kuca a bili su tako kul.
                      https://nova.rs/sport/tenis/troicki-...ekli-za-smenu/

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Troicki demantuje Zimonjica. Kaze da je obavesten na vreme i da je pricao sa njim. Luda kuca a bili su tako kul.
                        https://nova.rs/sport/tenis/troicki-...ekli-za-smenu/
                        U suštini nije demantovao Nenadovu tvrdnju da je bio jedini kandidat do kraja predviđenog roka, a da mu je promenu Troicki saopštio telefonom. Da li su seli igrači sa Zimonjićem i rekli šta je problem (sad Armenulić spominje da su me zamerali što nije radio dovoljno s mladim igračima) ne djeluje mi prejerano važno-verovatno su mu samo mogli saopštiti Novak rekao tako, niti mi se čini da ima sportskih razloga u celoj priči na osnovu toga koga su izabrali za novog selektora

                        Comment


                        • https://www.theage.com.au/sport/tenn...20-p56p1x.html

                          The 39-year-old Swiss told local media this month that his recovery was behind schedule, but Tiley said he had been in touch with the 20-times Grand Slam champion, who had begun his usual pre-season training block in Dubai.

                          "He said to us that February 8 was a more suitable date for him in terms of preparing for the Australian Open," Tiley added. "But a lot will depend on how he responds to his surgery in the next two to three weeks."

                          msm,ne znam kakav je portal,ali ako je ovo istina...
                          Last edited by bojanaBG; 21-12-20, 14:11. Reason: recnik
                          Wizard

                          Comment


                          • Polako se znaju parovi za prvu nedelju

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vasek objasnio:

                              “I believe it’s equally important that this type of rule is applied to all levels within the ATP structure, including the board of directors and management, and not just targeted at the formation of player associations.

                              Comment


                              • objasnio sam i ja,al je bojana pobrisala

                                i to bas sustinu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X