Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sem Kveri isto pozitivan i pobegao sa turnira (Sent Petersburg), he is wanted by ATP
    [emoji38]
    Pa ja sam tek sad procitala koji je haos ispao sa Kverijem

    Znam da je u pitanju omrazeni Ben, ali treba procitati ceo niz. A ukratko, Kveri je pozitivan kao i njegova zena i osmomesecni sin. Trebali su da ostanu u hotelu u karantinu 14 dana, ali su dobili poziv najverovatnije od ruskih zdrastvenih vlasti da ce morati da ih hospitalizuju. Posto su sa detetom putovali i plasili su se mogucnosti da ih rastave, oni su resili da privatnim avionom pobegnu iz Rusije, a pobegli su u evropsku zemlju za koje ne treba test a koja je blizu Rusije.

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ovo za kaznu i suspenziju sam videla, ali nisam znala da je i porodica sa njim, tj. pozitivna.
      Pobogu da ih odvoje od bebe, ehhh kakva glupost. Ima li ambasade americke u toj Rusiji, pa nisu divljaci ...sta napravi
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Izgleda vise od 20 igraca testirano pozitivno https://twitter.com/Shaptennispod/st...83654680408066.

        Ovo moze da bude problem za nastavak tura Samo da opet ne bude sve zamrznuto.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Verovatno oni koji su jedva preziveli ovu posast ili imaju nekog koji je preminuo, imao bi sta da ti kaze za tu "sprdacinu".
          koliko ima ljudi kojima je neko umro od raka,infarkkta,sloga i inih bolesti,jer nisu mogli u bolnicu zbog korone...slobodno proceni olja...jel veci od 768?
          Wizard

          Comment


          • Em sam ti ja pogresna adresa, em to nema veze sa prethodnim, em si na pogresnoj temi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • tu adresu si sam navela postavljajuci pitanje na istoj ovoj temi...

              sve sam dobio,sem odgovora
              Wizard

              Comment


              • Nikakvo pitanje nisam postavila.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ke,da se ne ganjam oko semantike,sustinu si valjda shvatila
                  Wizard

                  Comment


                  • Aman prestani da spamujes ovu temu. Imas Korona zasebnu pa tamo pisi. Tvoje pitanje veze blage nema sa onim sto sam pricala sa FC, uopste ne znam sta hoces od mene, niti kakve veze ima sa tenisom, niti sa mojim odgovorom njemu. A o svemu tome i svim problemima smo pisali vec mnogo puta, na Korona temi.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • a sto ja spamujem,nastavio sam na tvoj post #21814
                      Wizard

                      Comment


                      • Kveri sa porodicom "pobjegao" za Rusiju?? Sta ja ovo cujem?? Valjda su svo troje, on, zena i malo dijete mu pozitivni na koronu i strkli put Rusije. O cemu se radi??

                        Ajde, djaole.. St. Petersburg.. on je vec tamo

                        Ali sincis od 8 mjeseci mu isto pozitivan, svasta...
                        Last edited by Joker; 15-10-20, 17:35.

                        Comment


                        • On je sa porodicom nekim privatnim dzetom prebjegao iz Rusije u neku obliznju EU zemlju, koja nema striktna pravila u vezi negativnih testova za ulazak. Kako se covjek bacio u avanturu..

                          Comment


                          • Ja ne viđeh veće gospode

                            Comment


                            • Nije lose ponekad kad se bupne na temu da se pogleda malo unazad, ko sta pise, napisao itakoto
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja mislim da je ovaj Kveri bio u tripu da ce ga deportovati u Sibir u neki gulag

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X