Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za pocetak neka Monfils odigra jedan mec bez glupiranja i to ce vec biti ogroman uspeh njegovog novog trenera
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      I ja Rajana vidim u top 5 ili bar 7-8, ali za nekoliko godina, sto zbog ovih koji su sad na vrhu, sto zbog njega samog, fali mu jos malo iskustva...
      Tomic mora sam sa sobom da se dogovori i ako mu uspije, i on ce daleko, vjerovatno najdalje.
      Milos mozda dodje do top 10, ali ne vjerujem da ce tu biti dugo i da ce biti neki bas sjajan igrac. Ne znam zasto, jednostavno mu nesto fali. Na pocetku sezone je bio odlican, kasnije sve losiji... a onda povrjede, i nesto imam osjecaj da ce se, na zalost, stalno muciti sa povrjedama, tako je gradjen.
      Ali u svakom slucaju Tomicu (ako se "sredi", a poceo je) i Herisonu dajem prednost nad Raonicem.

      Fali mu svašta.

      Vladane gdje ćeš porediti Novaka sa Hewitt-om, da si rekao kombinacija Hewitt-a i Aggasi-a pa i nekako

      Comment


      • Mozda smo zaboravili i naseg Krajinovica, ne znam da li je to Tramelines ili Mouratouglu pomenuo je ovih 3 igraca i dodao je i Krajinovica kao buducnost tenisa, gledao sam 2 ili 3 Filipova meca i koliko se secam imao je dobar servis i solidne osnovne udarce ali je bio jako mrsav i slabasan znaci da na fizickoj pripremljenosti mora mnogo raditi...ali povrede su ga omele i sada je van 500 najboljih....a bio je jedno vreme najbolje plasiran od ove trojice oni nisu bili ni u prvih 250 a on je bio 170....
        Vidim da niko ne spominje Dimitrova, po meni ako slozi sve kockice vrlo lako moze do top 10 za sada zaostaje za Raonicem ali ima bolju tehniku od Milosa to sigurno.....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Da su uslovi samo malo brzi vidjeli bi sta fali Milosu
          Imace on problema sa povredama zbog tog stila igre,sa ledjima zbog strahovitog servisa,ali na hardu ce svakome biti tesko protiv njega,to je klasicna americka skola tenisera ;)

          Notorious o tome cemo kad Novak dodje do 5-6 Slamova,ako dodje
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Mozda smo zaboravili i naseg Krajinovica, ne znam da li je to Tramelines ili Mouratouglu pomenuo je ovih 3 igraca i dodao je i Krajinovica kao buducnost tenisa, gledao sam 2 ili 3 Filipova meca i koliko se secam imao je dobar servis i solidne osnovne udarce ali je bio jako mrsav i slabasan znaci da na fizickoj pripremljenosti mora mnogo raditi...ali povrede su ga omele i sada je van 500 najboljih....a bio je jedno vreme najbolje plasiran od ove trojice oni nisu bili ni u prvih 250 a on je bio 170....
            Vidim da niko ne spominje Dimitrova, po meni ako slozi sve kockice vrlo lako moze do top 10 za sada zaostaje za Raonicem ali ima bolju tehniku od Milosa to sigurno.....
            Mene je Dimitrov odusevio kako je igrao protiv Conge na W, ima neverovatnu tehniku i sve to izgleda stvarno prelepo. E sad, kad bi jos smanjio sa imitiranjem Feda, posto mi se cini da jeste u odnosu na to kad sam ga gledala prosli put, imao bi jos bolje rezultate.
            Od svih tih klinaca, on mi je stvarno najdrazi, igra za mene najlepsi tenis i volela bih da uspe.

            A sto se tice Krajinovica, ja se nadam da se vise oporavio od povrede i da ce konacno da pocne da igra turnire, posto vreme samo prolazi, a on stagnira u odnosu na svoju generaciju.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Cinjenica koju danas imamo je da se tenis nalazi u zlatnom dobu po broju kvalitetnih igraca a da sve ide kako treba pokazuje novac koji ulazi u tenis (sponzorski ugovori sve veci,nagrade na turnirima sve vece)jer je novac taj koji prvi bezi od loseg kvaliteta a posle i gledaoci koji prate tenis .Takodje je cinjenica da teniska publika voli sampione (zna se na kojim mecevima ce biti pun stadion).Ne bih se slozio da tenisu treba sveza krv nego jednostavno treba prihvatiti cinjenicu da su trenutno 3 igraca iznad ostalih bar za 2 nivoa i ko zeli u tu elitu morace debelo da zapne a pitanje je dali ima kvaliteta da dostignu taj nivo.Vladan je izneo jednu validnu konstataciju da je Novak poboljsana varijanta Hjuita sto je sasvim normalno mada meni vise naginje ka Agasiju .

              Comment


              • Bas ubise ove 4 sedmice izmedju Wimbledona i americkog harda

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Mene je Dimitrov odusevio kako je igrao protiv Conge na W, ima neverovatnu tehniku i sve to izgleda stvarno prelepo. E sad, kad bi jos smanjio sa imitiranjem Feda, posto mi se cini da jeste u odnosu na to kad sam ga gledala prosli put, imao bi jos bolje rezultate.
                  Od svih tih klinaca, on mi je stvarno najdrazi, igra za mene najlepsi tenis i volela bih da uspe.

                  A sto se tice Krajinovica, ja se nadam da se vise oporavio od povrede i da ce konacno da pocne da igra turnire, posto vreme samo prolazi, a on stagnira u odnosu na svoju generaciju.
                  I dalje kopira Roger-a,onako odigra protiv Tsonga-e,pa ga onda Kudla prosto pocisti sa terena,neozbiljno je to...
                  Sta je bilo sa Filipom,zar nije bila neka prica da je poceo da ide na zurke,da mu tenis vise nije prioritet?On ima fantasticnu tehniku,ali nema snage u njegovim udarcima...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    I dalje kopira Roger-a,onako odigra protiv Tsonga-e,pa ga onda Kudla prosto pocisti sa terena,neozbiljno je to...
                    Sta je bilo sa Filipom,zar nije bila neka prica da je poceo da ide na zurke,da mu tenis vise nije prioritet?On ima fantasticnu tehniku,ali nema snage u njegovim udarcima...
                    Evo ga..
                    Naslov je bombastican, mada je rekao tako samo normalnim tonom..

                    http://www.mondo.rs/s209795/Sport/Te...u_Glupost.html

                    Uzdravlje

                    Comment


                    • Boki, mislim da gresis, tenisu treba sveza krv, i niko od nas ne misli da ce ovi klinci uci u top 10 i krenuti da dobijaju Djokovica, Nadala, Feda,.. ali top 100 bi uveliko trebalo da se nalaze. A samo pogledaj listu i vidi koliko tinejdzera ima u top 100, osim Tomica, ja nisam sigurna da postoji jos neki.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Sto se tice Dimitrova,nadam se da je dobro pregledao onaj mec sa Kudlom kada je dobio batine i valjda naucio nesto,zar ne cika Vladane???

                        Krajinovic se opustio previse,a vrijeme bas i ne radi za njega ako se ja pitam...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Evo ga..
                          Naslov je bombastican, mada je rekao tako samo normalnim tonom..

                          http://www.mondo.rs/s209795/Sport/Te...u_Glupost.html

                          Uzdravlje
                          Sve sto se desava s njim ove godine je jako cudno,te neke misteriozne povrede,kad je bio siguran za neke fjucerse nije ih igrao
                          sigpic

                          Comment


                          • Andrey KuznetsovHe's a little behind the rest, but I really like what I've seen of the Junior Wimbledon winner.
                            His flat shots and ability to play some high quality points mark him out, but he'll need to make improvements on his shot placement particularly - as well as his movement.
                            If he can gain some co-ordination and strength to go with it, Andrey would quickly climb the rankings because his game is no instinctive and natural, with a desire to come forward and a top quality backhand.
                            He could very soon catch up to the rest.
                            And while we're at it...
                            Among these five players we have an American, a Bulgarian, a Russian, an Australian and a Canadian. But if you look closer, four of the five of them have Eastern European backgrounds and ancestry. Tomic and Raonic are from the former Yugoslavia. Let's also not forget that before getting injured another player, Filip Krajinovic, was on his way to being amongst this list. At a time when Novak Djokovic is the undisputed top player in the world, it's clear that Serbo-Croatian tennis has never been stronger.
                            Evo sta kaze cika Mouratouglu....
                            Dodao je i Kuznetsova na listu Future Goatsa...
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Sto se tice Dimitrova,nadam se da je dobro pregledao onaj mec sa Kudlom kada je dobio batine i valjda naucio nesto,zar ne cika Vladane???

                              Krajinovic se opustio previse,a vrijeme bas i ne radi za njega ako se ja pitam...
                              On nije naucio nista,ali ja jesam...
                              i ja mislim da se opustio i ne valja mu to uopste,ali jos nije kasno,sve od njega zavisi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by BOKI1969 View Post
                                Cinjenica koju danas imamo je da se tenis nalazi u zlatnom dobu po broju kvalitetnih igraca a da sve ide kako treba pokazuje novac koji ulazi u tenis (sponzorski ugovori sve veci,nagrade na turnirima sve vece)jer je novac taj koji prvi bezi od loseg kvaliteta a posle i gledaoci koji prate tenis .Takodje je cinjenica da teniska publika voli sampione (zna se na kojim mecevima ce biti pun stadion).Ne bih se slozio da tenisu treba sveza krv nego jednostavno treba prihvatiti cinjenicu da su trenutno 3 igraca iznad ostalih bar za 2 nivoa i ko zeli u tu elitu morace debelo da zapne a pitanje je dali ima kvaliteta da dostignu taj nivo.Vladan je izneo jednu validnu konstataciju da je Novak poboljsana varijanta Hjuita sto je sasvim normalno mada meni vise naginje ka Agasiju .
                                Ovo je tvoja ''cinjenica''
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X