Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Hahahahah, obojica su i dalje kuci, posebno Nadal, za razliku od ovog iz Monaka
    Nesto sto nikad nisam zamerala Novaku, cak mi je drago sto ovaj odvratnoj drzavi ne placa porez, ali da to potegnes kao argument je bas presmesno
    Pa nije to samo gde si skućen. Mnogo para je u pitanju i siguran sam mnogo bankovnih računa. Nije to prijavljen si na ulicu i kućni broj...

    Comment


    • Evo sta je Rodik serovao na tviteru, vredi procitati: https://www.bbc.com/sport/tennis/14851173

      Pogotovo obratite paznju na ono sto je Rafa izjavio tada!

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Pa nije to samo gde si skućen. Mnogo para je u pitanju i siguran sam mnogo bankovnih računa. Nije to prijavljen si na ulicu i kućni broj...
        Djokovic ima humanitarnu organizaciju, Djokovic nije prijavljen u svojoj zemlji, a ti nesto prebacujes Federeru i Nadalu jer 100% znas da oni mute sa bankovnim racunima...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novak je više dobroga donio Srbiji što igra pod njenom zastavom i ističe odakle je nego da je iskeširao 100 miliona dolara.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Evo sta je Rodik serovao na tviteru, vredi procitati: https://www.bbc.com/sport/tennis/14851173

            Pogotovo obratite paznju na ono sto je Rafa izjavio tada!
            Pa on je, iskreno, idealan za celnika te organizacije. Ne mogu reci da je posteniji od Novaka, ali je vrlo inteligentan i ima tu "slabost" da uvijek prica ono sto stvarno misli.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Djokovic ima humanitarnu organizaciju, Djokovic nije prijavljen u svojoj zemlji, a ti nesto prebacujes Federeru i Nadalu jer 100% znas da oni mute sa bankovnim racunima...

              Dobri su ti spinovi. Skoro kao Rafini. Al počinjem da vatam to sve u penjanju kao doktor igre tenisa Novak Đoković

              Nigde nisam napisao da nesto 100% znam vec da smatram da imaju svoje obaveze prema mnogim ljudima koji su im pomogli da osnuju svoje organizacije (akademije ili humanitarne). Humanitarni rad zaista jeste zloupotreba za pranje novca. Siguran sam da i Novakov tim za finansije isto radi, pokušava da maksimalno izbegne poreske obaveze kroz sve moguće rupe u zakonima koji postoje. Čovek je za svoju karijeru zadobio moje poverenje da mislim da je pošten i nema loše namere.

              Zatim, Novak ima svoje nekretnine u svojoj zemlji, kao i njegovi roditelji i nekretnine i restorane, brat verovatno ima firmu itd. I verujem da plaća porez za to. Sve i da muljaju nešto, što kaže Velja, da kraduckaju, više su dali nego što će da uzmu. Daleko više.

              Poštujem te ali samo donekle, što guraš svoje stavove iako trošiš energiju badava dajući odgovore samo da bi prkosila, iako ti mnogi ovde iz najbolje namere iznova objašnavaju jedno te isto.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Dobri su ti spinovi. Skoro kao Rafini. Al počinjem da vatam to sve u penjanju kao doktor igre tenisa Novak Đoković
                  Rafa to radi za pare a ona iz ljubavi

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Dobri su ti spinovi. Skoro kao Rafini. Al počinjem da vatam to sve u penjanju kao doktor igre tenisa Novak Đoković

                    Nigde nisam napisao da nesto 100% znam vec da smatram da imaju svoje obaveze prema mnogim ljudima koji su im pomogli da osnuju svoje organizacije (akademije ili humanitarne). Humanitarni rad zaista jeste zloupotreba za pranje novca. Siguran sam da i Novakov tim za finansije isto radi, pokušava da maksimalno izbegne poreske obaveze kroz sve moguće rupe u zakonima koji postoje. Čovek je za svoju karijeru zadobio moje poverenje da mislim da je pošten i nema loše namere.

                    Zatim, Novak ima svoje nekretnine u svojoj zemlji, kao i njegovi roditelji i nekretnine i restorane, brat verovatno ima firmu itd. I verujem da plaća porez za to. Sve i da muljaju nešto, što kaže Velja, da kraduckaju, više su dali nego što će da uzmu. Daleko više.

                    Poštujem te ali samo donekle, što guraš svoje stavove iako trošiš energiju badava dajući odgovore samo da bi prkosila, iako ti mnogi ovde iz najbolje namere iznova objašnavaju jedno te isto.
                    Ti si prvi ubacio porez, napao Federera i Nadal da sigurno mute oko toga, a Djokovicu progledao kroz prste. I ovde si napisao, kakve veze ima ako kraduckaju, najveci problem naseg mentaliteta, kradja je kradja.
                    Ali u to uopste necu da ulazim, rekla sam da nemam nista protiv Djokovica sto je prijavljen u Monaku, cak mi je i drago sto silne pare ne daje ovde kroz porez, jer znamo kakva je drzava i gde bi zavrsilo. Ali suludo je da napadas Federera i Nadala da izbegavaju porez kad su obojica prijavljeni u svojoj zemlji, Federer ima srecu da je iz Svajcarske, Nadal je i dalje u Spaniji.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Novak dao ostavku.

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Na kraju samo ne razumem manje više sve igrače, pa i Rogera i Rafu. Napisali su da su oni za zajedništvo itd. Pa dobro, neka pređu svi u ovu asocijaciju novu i opet će biti svi zajedno, i nema problema. Ako pravno ima osnova da funkcioniše, nastaviće da sarađuju i to je to.

                        Svima lepo.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Na kraju samo ne razumem manje više sve igrače, pa i Rogera i Rafu. Napisali su da su oni za zajedništvo itd. Pa dobro, neka pređu svi u ovu asocijaciju novu i opet će biti svi zajedno, i nema problema. Ako pravno ima osnova da funkcioniše, nastaviće da sarađuju i to je to.

                          Svima lepo.
                          Tako će i biti na kraju.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kako ih je Raona isprskao a pogotovo ove sto trabunjaju da nije vrijeme bas sada za ovakve poteze. Sa ovim da vjerovatno nije uredu ni protestovati na ulicama za vrijeme KOVIDA ali stvari se moraju dogadjati. Mislim da ova novinarka tako ugasena da nikad vise nece postavit pitanje hahahah

                              Naravno, najveci razlog za formiranje PTPA jesu ovih 6 mjeseci pauze gdje su celnici ATP totalno ignorisali igrace

                              Last edited by DinoFC; 30-08-20, 19:11.

                              Comment


                              • dakle,od NI-ja nisam ocekivao prazan papir,slikovito da kazem,jos manje od bojane da se uhvati monaca
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X