Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koji odvratan izraz sede i smrde
    Wizard

    Comment


    • Nadam se da podrzava ovu osnivacku sliku jer nece sjediti i smrditi

      Comment


      • APTIKSS - Asocijacija Profesionalnih Teniskih Igrača Koji Sede i Smrde
        Last edited by dekkard; 30-08-20, 07:55.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Dobar naziv za pank grupu
          Wizard

          Comment


          • To sto radi Novak je ludost.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              To sto radi Novak je ludost.
              ziv nisam da cujem pojasnjenje od 9:34 kad je post napisan-mislio sam da ce neko drugi napisati...

              ako nista ne radi,sto ne radi.,ako nesti radi,sto radi...

              ja i dalje ne razumem tacno i potpuno STA TO TAKO JEBENO RADI,ali je sigurno da on zna bolje od svakog forumasa sta se desava iza zatvorenih vrata...

              i zivotom garantujem da ne radi zato sto nema druga posla,vec zato sto je na svojoj lozi osetio nepravdu-na koncu,imas i pismo,koje si sigurno procitao...

              dakle,sto je ludost...?
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Uthred View Post
                ziv nisam da cujem pojasnjenje od 9:34 kad je post napisan-mislio sam da ce neko drugi napisati...

                ako nista ne radi,sto ne radi.,ako nesti radi,sto radi...

                ja i dalje ne razumem tacno i potpuno STA TO TAKO JEBENO RADI,ali je sigurno da on zna bolje od svakog forumasa sta se desava iza zatvorenih vrata...

                i zivotom garantujem da ne radi zato sto nema druga posla,vec zato sto je na svojoj lozi osetio nepravdu-na koncu,imas i pismo,koje si sigurno procitao...

                dakle,sto je ludost...?
                Cilj je ispravan i kao uvek pravičan i human, sa njegove strane. A ludost je jer on iako nije na čelu svega kroz medije će biti istaknut kao kolovođa pobune. Ako je u pitanju bitka oko love sa moćnicima, bojim se da može jako loše da se provede... To je mafija.

                Comment


                • ali sto bi bila ludost ako smatras da je pravicno i humano...?a meni se cini da jeste kolovodja,jer je i najpoznatiji i najcitiraniji...

                  ali ce uraditi nesto,neka se stvari poprave za promil,pa je opet plus...



                  nikad ga mnisu ni stedeli,sto bi im sad isao pod dlaku?sad sam citao neka imena,posto slabo razaznajem,ima tu faca...

                  ne treba da sedi i smrdi!
                  Wizard

                  Comment


                  • Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Cilj je ispravan i kao uvek pravičan i human, sa njegove strane. A ludost je jer on iako nije na čelu svega kroz medije će biti istaknut kao kolovođa pobune. Ako je u pitanju bitka oko love sa moćnicima, bojim se da može jako loše da se provede... To je mafija.
                      Kako nije na celu kad su on i Pospisil predsednici?
                      Kako nije na celu kad je on poslao pismo?

                      A Dino, procitaj lepo sta sam juce pisala, vezano za to da sede u savetu, pa kad konacno shvatis, onda da nastavimo da pricamo.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Kako nije na celu kad su on i Pospisil predsednici?
                        Kako nije na celu kad je on poslao pismo?

                        A Dino, procitaj lepo sta sam juce pisala, vezano za to da sede u savetu, pa kad konacno shvatis, onda da nastavimo da pricamo.
                        Sad ce samo Fed i Nadal da cute i smrde u savetu, to je jedini zakljucak. Dobro, mozda se malo potrude da podmetnu sta ovoj drugoj organizaciji lobirajuci, na tom planu nece mirno sjedit

                        A sta si uopste mislila kad si rekla ako ne budu imali dovoljnu podrsku onda ce se vratit u savjet da smrde? Oni su skupili dovoljnu podrsku da pokrenu i logicno da nije bilo povratka, osim ako si mislila da je dovoljna podrska Fedo i Rafo i javno mnijenje. Nisi uopste ni ocekivala da ce pokrenuti ovo sve sinoc.
                        Last edited by DinoFC; 30-08-20, 09:42.

                        Comment


                        • Originally posted by Uthred View Post
                          ali sto bi bila ludost ako smatras da je pravicno i humano...?a meni se cini da jeste kolovodja,jer je i najpoznatiji i najcitiraniji...

                          ali ce uraditi nesto,neka se stvari poprave za promil,pa je opet plus...



                          nikad ga mnisu ni stedeli,sto bi im sad isao pod dlaku?sad sam citao neka imena,posto slabo razaznajem,ima tu faca...

                          ne treba da sedi i smrdi!
                          Lično ne mislim da je ludost. Podržavam borbu i ista je situacija kao i svima na svetu. Drago mi je da ni njima nije med i mleko a ne samo običnom čoveku.

                          Ludost je smislu da se zamera mafiji. Plašim se da ga ne nameste za neku aferu, ne daj Bože doping itd. Nikad ne diraj kriminalcima pare, za to se gubi glava. Na to sam mislio.

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Sad ce samo Fed i Nadal da cute i smrde u savetu, to je jedini zakljucak. Dobro, mozda se malo potrude da podmetnu sta ovoj drugoj organizaciji lobirajuci, na tom planu nece mirno sjedit
                            ma jo,fedrer je sedeo i smrdeo kod direktora AO,ne znam kako se zove-to smo videli....a ko zna sta sve nismo videli...

                            Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Lično ne mislim da je ludost. Podržavam borbu i ista je situacija kao i svima na svetu. Drago mi je da ni njima nije med i mleko a ne samo običnom čoveku.

                            Ludost je smislu da se zamera mafiji. Plašim se da ga ne nameste za neku aferu, ne daj Bože doping itd. Nikad ne diraj kriminalcima pare, za to se gubi glava. Na to sam mislio.

                            pa mislis da novak nije o tom mislio i sta sve moze da bude?

                            nije toliko lud,pa ako sam dobro razumeo,uzeli su i advokatsku kucu,i ne bi masa tenisera krenula tek tako...

                            na koncu,gotovo je,krenulo je i treba ga podrzati,a ne barila da odredjuje uslove
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kako nije na celu kad su on i Pospisil predsednici?
                              Kako nije na celu kad je on poslao pismo?

                              A Dino, procitaj lepo sta sam juce pisala, vezano za to da sede u savetu, pa kad konacno shvatis, onda da nastavimo da pricamo.
                              Uvek imaš istu foru, kad te neko uhvati u preterivanju "niste me dobro shvatili".
                              Tebe su svi shvatili jako dobro odavno, ljubiš zemlju po kojoj Deda hoda, jednostavno potpuno odsustvo kritičkog stava kad je on u pitanju.
                              Što se tiče inicijative koju je Novak pokrenuo (što treba jasno reći i ne bežati od toga, naprotiv), pokazalo se da može biti delotvorna u nekim drugim sportovima (NBA, na primer), i ispravan je način da igrači dobiju bolji tretman, pre svega oni izvan top 200.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Sad ce samo Fed i Nadal da cute i smrde u savetu, to je jedini zakljucak. Dobro, mozda se malo potrude da podmetnu sta ovoj drugoj organizaciji lobirajuci, na tom planu nece mirno sjedit

                                A sta si uopste mislila kad si rekla ako ne budu imali dovoljnu podrsku onda ce se vratit u savjet da smrde? Oni su skupili dovoljnu podrsku da pokrenu i logicno da nije bilo povratka, osim ako si mislila da je dovoljna podrska Fedo i Rafo i javno mnijenje. Nisi uopste ni ocekivala da ce pokrenuti ovo sve sinoc.
                                Nece da se vrate nego ce ostati, procitaj tvoj tvit i prevedi ga.
                                Lepo pise, originapno su Djokovic i Pospisil hteli da vide koliku podrsku imaju, pa tek onda da napuste savet, a ovi su im rekli, ne moze, morste da "skocite".

                                Ja se samo nadam da nece nastati haos, da nece praviti paralelne tourove, organizacije, da se ne vratimo u 60-te i 70-te, a kako ce pare da distribuiraju, to je za nas navijace najmanje bitno pitanje.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X