Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    2017. je isti razlog, zbog kolena nije hteo da menja 3 podloge nego samo 2, trava i hard.
    Jedino moze da se stavi znak pitanja za 2018.godinu, ali to je daleko od izjave: godinama je preskakao RG, a posebno sto se sve to desava kad ima 36, 37 godina.
    U prevodu nije imao povredu već je iz predostrožnosti propustio?
    Ili ja nisam najbolje razumela?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • ma bojana mood,ne gleda joj se kosarka,pizdi zbog praznih terena,a ne znam ni ko je prvi pomenuo fedrera i krece red bul
      Wizard

      Comment


      • ma koji je ovo komentator
        Wizard

        Comment


        • A vala ne morate je uvek ka hijene napadati. Žena pasionirano voli Federera, to je simpatično. Da li je Federer propustio zbog povreda ili zbog kalkulisanja, na kraju se svede na isto, jer je u tim godinama da bi RG samo rizikovao povredu, pogotovo ako je već imao loše stanje.

          Nema neke poente ni napadati Federera. Top igra za svoje godine i još je tata mnogima, mnogima i može da pobedi svakoga.

          Nije ono Federerovo bilo weak era, to sam shvatio, jer su igrali neki igrači već jer nije bilo toliko Nadala i Djokovića i Murray-a. Nadala i ajde.

          Jer Federer da li drao Hewitta, Davidenka, Zvereva ili Theima isti je k. A u prime-u bi kosio sve navedene ko plitak potok.

          Tako da iako je možda malo slabiji za nijansu od Djokovića i možda od Nadala, mada su tu negde, kolju se, ne treba davati u glavi sulude ideje da Roger ne bi izdominirao ostale možda i surovije nego Nadal i Djoković.
          Last edited by Cassius Clay; 24-08-20, 00:33.

          Comment


          • vrlo ljubazno si se potrudio,a sad kazi ko komentarise corica
            Wizard

            Comment


            • Pa, sva trojica rade na sebi kao fanatici, krpe i najmanju rupicu u igri, tehnicki i takticki. Svaki od njih u svojim 30-im je razvio neki segment igre koji nije imao u svom prajmu. Da je Fedja u svom prajmu imao onaj neo-bh iz 2017-e, ja ne znam na sta bi licila ta brutalnost..

              Comment


              • https://twitter.com/CristinaNcl

                ovo mi je trenutno najbolja drugarica na TW
                Wizard

                Comment


                • A ona se ne gasi, kukala.

                  Comment


                  • ma super je

                    al ova dbvojica nisu,ne svidja mi se ni kako je kamera postavljena
                    a jos obuceni ko blizanci...

                    sam zaboravio da borna nije vise nike-ov ili nisam ni znao
                    Wizard

                    Comment




                    • Domi se opasno naostrio.

                      Comment


                      • Dobro.. nije mi nista trebala ovakva najava Dominatora Tima.

                        Comment


                        • pa samo je novaka trebalo da najavis
                          Wizard

                          Comment


                          • Pu, pu.. Mada, ja otvaram USO temu, pa da vidimo.

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • tako bih voleo da se đere nakako probije,da bude bolje rangiran...imam utisak da i domaći mediji ne obraćaju pažnju dovoljno na njega
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X